Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Új abortusz törvény fórum

Új abortusz törvény (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
292. katie_rose (válaszként erre: 289. - Zebracsikó)
2012. máj. 5. 16:25

Nem dolga? Mégis mi a dolga,ha nem a fiatalok védelme??? Hogy mitől? A nem kívánt terhességtől és a betegségektől. Próbáld meg megtiltani a fiatal tiniknek,hogy hallgassanak az ösztöneikre! Biztos sikered lesz...

Inkább eszközt kellene a kezükbe adni és lehetőséget,hogy felelősen tudjanak cselekedni!

291. 25d4b44717 (válaszként erre: 275. - Kékpille)
2012. máj. 5. 16:24
Én is válaszoltam:-):-)
290. kékpille (válaszként erre: 277. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:23

Téged sértegettek?

Hogy is szóltál a témához?:

7. ..Ne dugj és nem esel teherbe..

10. ..mit aggódtok a sok hülye p.csa miatt..?



meg sorolhatnám..


Mikor a fórumindító ezt kérte: "Légyszi érzelmi ráhatásokkal ne gyertek arról, hogy gyilkolok, mert tudom, hogy így is úgy is össze fogok zuhanni. . . már így is közel állok hozzá. . . köszönök minden információt, segítséget előre is!"


De szerencsére (úgy tűnik) megoldódott a problémája!

289. zebracsikó (válaszként erre: 285. - Katie_rose)
2012. máj. 5. 16:22

Akkor lehetne olcsóbb, ha az állam támogatná, de nem támogatja. Ennek a tudomása mellett kell szexelni.

Igen: nincs pénz, nincs szex. Nem pedig: nincs pénz, van szex, jön gyerek, ad államsegélyt.


Adott körülmények mellett kell az embernek az életét szerveznie.


AZ álamtól meg nem kell elvárni olyat, ami nem a dolga.

288. 25d4b44717 (válaszként erre: 263. - Ursula69)
2012. máj. 5. 16:22

Nagyon meghatódtam történeteden:-( Bár segíthettem volna.

De el is ítéllek, amiért megfelelő ismeretek nélkül lefeküdtél!

A mai ismeretek világában ezt senkinek nem lenne szabad.!!

Én ffi léttemre se tettem,pedig akkor még szexújság sem volt.Igaz,volt Veress Palibácsink:-)

Azt meg felejtsd el,hogy általánosítasz!

Ma is vannak rendes, becsületes fiatalok is,ha egyre kevesebben is.

Én sokat ismerek, keresd te is.ne kapkodd el,megéri. A boldogság nagy kincs! Arany sincs minden patakban...

287. timycat (válaszként erre: 277. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:21

Ad 1 én senkit nem sértegetek ok nélkül, az ok általában az ha a másik kezdi

Ad 2 csak arra hívtam fel a figyelmed, hogy elég lesújtó véleményed van tök alaptalanul a mai fiatalokról

Ad 3 nekem jöttél hogy sértve érzem magam, továbbra sem látom hogy hol... megosztom az én életem, van 1 gyerekem, 1 baromi jó párom, 3 diplomám, 2 felsőfokú nyelvvizsgám plusz gagyarászok még 2 nyelven, 1 elég jó állásom, 0 létbizonytalanságom és a hátam mögött rengeteg buli, barátok, élmény és tapasztalat némi empátiával, széles látókörrel fűszerezve... mindez 30 éves korom alatt... mi miatt kéne sértettnek lennem, csak ezt magyarázd már el!


A fiadnak meg gratulálok és csak így tovább!

286. katie_rose (válaszként erre: 284. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:18

Jó egészséget neked és a babának!

(bár ettől még nem értünk egyet :) )

285. katie_rose (válaszként erre: 229. - Zebracsikó)
2012. máj. 5. 16:18

Nem ezt írtam,hanem azt,hogy túl drága....

Ha valakinek nincs pénze,akkor nincs szex? Szerintem ez így nincs rendben. A fog.gátlóra nincs támogatás. De a durván elhízott, túlsúlyos cukorbetegek bogyóira és vérnyomáscsökkentőjére van. Nem azt írom,hogy nekik se járjon! (mielőtt még ezt látnád bele....)Aki önhibájából lett beteg (mert azt is tudom,hogy sokan nem tehetnek róla) az nem felelőtlen, azt nem az állam támogatja? De most ne kezdjünk politizálni....

2012. máj. 5. 16:17

Elköszönök, mennem kell.

Mosógép lejárt, babaruhákat teregetek.


Havonta egyszer sikerült így leülnöm gép elé, de remélem jövő hónap ilyenkor már nem lesz erre lehetőségem, hisz 2 hetem van max szülésig.


Írhatnék még, de nem teszem. Minden itt van a fórumban, amit gondolok.

További szép napot.

283. e57e061615 (válaszként erre: 278. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:16

Hány százalék komolyan gondolt, és hány százalék heccelés volt az agymenésedben?

Továbbá hány éves a hajókapitány?

282. M0ncsa (válaszként erre: 192. - Timycat)
2012. máj. 5. 16:16

A foggatlo a hihetetlenul kifinomult es erzekeny noi hormonalis egyensulyt dont(het)i romba. Ennek eredmenye lehet hizas, jo- es rosszindulatu daganatok, migren, vizesedes, faradekonysag, depresszio, vizeletvisszatartasi problemak, hosszu tavon erelmeszesedes (csak hogy a magam altal tapasztalt mellekhatasok nehanyat felsoroljam), de a lista folytatotik, es eleg hosszu...


Aztan meg ugye az van, hogy ha megis kitalalja a par, hogy kene gyerek, es abbahagyja asszonka a foggatlo szedeset (vagy mas okbol kifolyolag, mindegy), kerdes, mikorra all helyre a hormonhaztartasa. Egyeseknel azonnal (mazlistak), masoknal fel ev, sokaknal viszont 1-2-3 evig is eltart, aztan megy a jajgatas. Persze nem volt senkinek semmi baja, de sikerult jol elkurni hormontablettaval.


@Arany Hal: Persze, vannak occso meg draga foggatlok, de tudod, ez nem ugy van, mint a sor, hogy csak alkohol legyen benne, oszt' csokolom... Mindenkinek mas a "jo", igazsag szerint a recept kiirasat komoly hormonvizsgalatoknak kellene megeloznie - mas kerdes, hogy erre tojnak a kedves nogyogyaszok.


Mindent egybevetve, szedtem bogyot evekig, tobbfelet, de a rakmutetem ota azt mondom, hogy szedjen a halal (vagy a ferfiak. Tenyleg, nekik miert nincs foggatlojuk????). Ha mas vedekezesi mod ellenere becsuszik, es vmilyen oknal fogva nem akarom/akarjuk megtartani, akkor megyek abortuszra, es lehet frocsogni. Nekem viszont a sajat eletem tobbet er, mint egy ertelemmel nem biro sejtcsomoe. Evvan

281. timycat (válaszként erre: 272. - 25d4b44717)
2012. máj. 5. 16:15

Szűz 18-19 évest most is bőven lehet találni, én is ismerek párat, érdekes mód mind szemrevaló lányok, szóval nem ezen múlik.


Kár különbséget tenni ma és nemrég között, "ribik" és "úrilányok" mindig is voltak és lesznek, még talán az arányok sem változnak olyan eget rengetően.

280. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 275. - Kékpille)
2012. máj. 5. 16:15

Igaz. Visszaolvastam, tényleg így volt.

De miért baj, hogy válaszoltam? Baj, hogy tudom hogy hol van?

Bár akkor, mivel nem nekem szólt, vedd úgy, hogy meg sem történt a válasz.

279. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 274. - E57e061615)
2012. máj. 5. 16:14
Nem baszom meg. Azt meghagyom neked.
278. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 273. - E57e061615)
2012. máj. 5. 16:13

Sosem ütöttem meg gyereket. Nekem ez nem normális.

Más kérdés?

277. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 269. - Timycat)
2012. máj. 5. 16:13

Nem. Én leírtam a nyitókérdésre a választ, hogy nem kell aggódni, nyugodtan lehet kapartatni, mert a törvény mai napig lehetővé teszi, sőt még be is másoltam a törvénykezés kiskapuját, ami ezt bizonyítja.


Mivel én fel merem vállalni azt, hogy abszolút abortusz ellenes vagyok, ezért az, aki nem így látja idejött és sértegetve nekem esett.

Nagy ügy.


Leírtam a saját gyerekeimet, írtam a saját sorsomról. Ezt is megpróbáltátok ellenem fordítani, bár erre számítottam, hisz ilyenkor, mivel mással nem tudtok védekezni, olyan jellemzőkkel dobáltok meg, amivel szerintetek engem meg tudtok bántani.

Csak azt felejtitek el, hogy nem lehet, mert ezeket átéltem, megéltem, tapasztaltam és bizonyítottam.

És nektek ez fáj. A büszkeségem ettől még megmarad, gyerekeimnek meg jó példakép vagyok. Ez van.

(azt már meg merem mondani, hogy legnagyobbom már most szerzett magának a Sote-ról mentort, pedig van még egy éve az érettségiig, mert annyira okos és tehetséges... nem drogozik, nem iszik, nem jár olyan társaságba, ahol ez divatos. Basszus. Mindjárt elsüllyedek... még ilyen gyerekeket...)

276. 130454e42d (válaszként erre: 270. - 25d4b44717)
2012. máj. 5. 16:12
Pont, mint ma. Megint általánosítasz.
275. kékpille (válaszként erre: 268. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:10

Nem kedves okos, nagyszájú, én Dew-i-től kérdeztem, hogy tudja-e, hogy mit csinált az Ő(!!) gyereke tini korában.


Te meg válaszoltál..

274. e57e061615 (válaszként erre: 271. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:08
Akkor bazmeg, most elmegyek a sarokba sírni.
273. e57e061615 (válaszként erre: 268. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:08
Lusta vagyok visszakeresni. Az a mothertiger is te vagy, aki más gyerekét is pofán veri simán és büszkén?
272. 25d4b44717 (válaszként erre: 270. - 25d4b44717)
2012. máj. 5. 16:07
Mindkét feleségem szüzen jött hozzám érettségi után!:-):-)
271. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 267. - E57e061615)
2012. máj. 5. 16:07

Miért? Én tán másét?

Írtál valamit rólam és kértem a bizonyítást, ami nem állt volna másból, mint bemásolni a szükséges részeket, de ehelyett ismét sértegetsz. Így már nem vagy hiteles.

270. 25d4b44717 (válaszként erre: 262. - 130454e42d)
2012. máj. 5. 16:05
Már aki...
269. timycat (válaszként erre: 266. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:05
Te sem vagy több ennél. Milyen keménységgel, sértettséggel jössz itt nekem? Megosztod az igéd, te regisztráció
268. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 264. - Kékpille)
2012. máj. 5. 16:04

Te kérdezted, hogy tinit nevelő ember tudja e, hogy most épp hol van a gyereke?

Válaszom: tudom.

Majd visszakérdeztem: és te?

267. e57e061615 (válaszként erre: 258. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:03

Nézd el nekem, hogy nem papagáj vagyok, hanem értelmes ember, és a saját szavaim használom!


Kezdem azt sejteni, hogy Tatjana főnixe vagy.

266. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 261. - Timycat)
2012. máj. 5. 16:03
De tudom. Egy Hoxás regisztrációba.
265. 25d4b44717 (válaszként erre: 254. - E57e061615)
2012. máj. 5. 16:03

Képzeletednek nem szabhatok határt:-):-)


Hol írtam?

Ejnye!

264. kékpille (válaszként erre: 255. - Cae9f2c8c5)
2012. máj. 5. 16:03

Én most is tudom, pedig elmúlt 20 éves!!


Mit is akarsz ezzel??

2012. máj. 5. 16:03

Drága fórumtársaim!


Mint láthatjátok, új vagyok az oldalon, most regisztráltam, mert bizony nagyon viszketett a tenyerem, hogy ehhez a fórumhoz én hosszászóljak. Néhányan nagyon sokat gondolnak magukról!

Gondolom epedve vártátok a pillanatot hogy egy olyan személy is nyilatkozzon, aki már átesett a kérdéses beavatkozáson...

Én itt őszinte leszek hozzátok.

17 éves voltam, több éve jártam egy sráccal, amikor megesett a baleset. Bevallom, hogy nem voltunk túl tiszták, mert mielőtt gumit húzott, mindig bedugta egy kicsit. Hogy mire volt jó, fogalmam sincs, hát erre az egyre biztos.

Mikor megtudtam, titkoltam. Hogy miért? Mert meg akartam tartani. Elmondom hogy párom egy évvel volt idősebb nálam, nagyon jó családi háttérrel, óriási házzal, gazdag szülőkkel. Én meg csak egy csonka családból jöttem, dohányos, kevés keresetű anyámmal.

Mikor páromnak elmondtam (mert neki el is akartam) , kiakadt, hogy nem tarthatom meg. Sírva könyörögtem neki, órákig, minden nap, és egy kis meghatódottságot sem véltem felfedezni az arcán. Innentől csalódtam a férfiakban. Az összesben. Nem érdekel, hogy ő volt ilyen. Én attól a perctől fogva nem bízom és nem is fogok bízni egy férfiban sem.

Így aztán elmondtam anyukámnak. Emlékszem, a kanapén ült, dohányzott és a Mónika show-t bámulta... én pedig besunnyogtam, és eléálltam a mondandómmal. Egy tasli volt a válasza. Hozzátenném, hogy sohasem ült le velem erről a témáról beszélgetni, mikor megtudta, hogy a szüzességem elvesztettem, azt mondta hogy SOHA TÖBBÉ ne merjem csinálni. Ennyi volt.

Persze másnap rángatott nőgyógyászhoz, és persze az abortuszra. Neki is rengeteget könyörögtem, mindent megtettem volna azért, hogy megtarthassam a babámat. De nem engedett. Mondta hogy "menjél akkor lakjál apáddal". Ennyit a támogató családról, az anyai érzésekről.

Hova szüljön egy tini, ha felelőtlen volt, de meg szeretné tartani a babáját? És azzal fenyegetik, hogy akkor kidobják otthonról? Ha a párja, akivel évek óta volt, elhajtotta? Anyukámnak azt is felhoztam, hogy akkor inkább örökbeadnám... "hát te hülye vagy!" volt a válasza.


Ez volt az én történetem. Azóta nem bízom senkiben, anyámban sem. Én még akkor, hazafelé a kórházból közöltem vele, ha nekem valaha is gyerekem lesz, soha a büdös életben hozzá nem érhet.


Könnyen hurrognak le minket, akiknek tömve van a zsebük, vagy támogató család áll mögöttük. Mert én máig hiszem, hogy az én babámnak is lett volna helye otthon. És mindig gondolok arra, hogy mikor,hány éves lenne.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook