Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ugyanazt jelenti a SZERETLEK szó a nők és a férfiak számára is? fórum

Ugyanazt jelenti a SZERETLEK szó a nők és a férfiak számára is? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 2. - Adrika79)
2009. dec. 3. 20:08

én ezzel értek egyet

az én férjem nagyon nagyon de tényleg nagyon ritkán mondja

és innen tudom, hogy tényleg szeret

2009. dec. 3. 20:05
a férfi igazából a fizikai és a mentális szinteken működik jobban,ami abból áll, hogy amikor a szerelemröl beszél..., ezek az alapok, míg a nő az érzelmi vagy asztrális és az intuitív szinteken mozog otthonosabban, igy a szerelmet is ezek az erök (érzelmi szintek) mozgatják és éli meg érzelmeit.
2009. dec. 3. 20:01
Az egyik barátnőmnek volt egy pasija, aki állandoan irogatta neki, hogy igy szeretlek, meg ugy szeretlek, aztán elhagyta egy másik nőért, és kiderült, hogy mig a barátnőmmel volt együtt, már akkor is érzelmileg a másik nőhöz kötődött, de azért irogatta neki hogy szeretlek stb, de közben érezte a csaj is, hogy nem szereti őt ugy...akkor meg minek irta folyton...na ehhez szóljatok....lehet, hogy ebben az esetben a szeretlek inkább csak azt jelentette, hogy kivánlak...
2009. dec. 3. 19:56
Ha egy férfi azt mondja szeret attól még frankón meg tud csalni és bátran állítja hogy nem jelentett neki semmit. Csak testiség. De én mégis hiszek abban, hogy aki szereti a párját annak nem kell más és nem csalná meg senkiért. Sajnos a tapasztalat nagyon nem ezt mutatja :(
2009. dec. 3. 19:54

nem! nők és férfiak különbözőek ebben(is).

szerintem igy van ahogy mondod

2009. dec. 3. 19:54
Nemtől is függ, és embertípustól is!
2009. dec. 3. 19:54
Tapasztalataim azt mutatják, hogy a férfiak nehezen nyílnak meg, és még kevésbé mondanak érzelgős szavakat. Így, ha egy férfi azt mondja, hogy szeretlek, akkor szerintem azt szívből mondja.
2009. dec. 3. 19:51
Ha egy nő mondja, hogy szeretlek,abban általában benne van a szerelem, odaadás, minden. De a férfiak számára is ugyanaz a tartalma? Ha egy pasi mondja, akkor is ugyanilyen érzések vannak benne? Vagy csak annyi is lehet benne, hogy tetszel, jól érzem magam veled, és ennyi? Vagy ez nem a nemektől függ, hanem embertipustól? Szerintetek???
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook