Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 13 éve nem mondtam Neki, hogy szeretlek! fórum

13 éve nem mondtam Neki, hogy szeretlek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
113. 124637ff9b (válaszként erre: 112. - Győztes)
2018. nov. 8. 09:22

Vagy nem.

Van, amire hiába vár, vársz, várok.

A hitegetés meg (őt, magadat) olyan dolog, ami a semminél is xarabb.

112. győztes (válaszként erre: 111. - Lapbarna)
2018. nov. 8. 09:17
Nagyon jól tetted, hogy leírtad.Szívesen olvasom és talán meg is fogadom a tanácsod ( tanácsaitokat). Mindennek eljön az ideje.
2018. nov. 8. 09:07

A "Mi lett volna, ha...?" az egyik legmérgezőbb gondolat a világon.

Van olyan, amikor már nincs lehetőség a változtatásra, de csak egyetlen ilyen létezik: a halál. Ha meghal, vagy meghalsz, soha többé nem mondhatod, soha többé nem hallhatja, mit gondolsz-érzel iránta.

Egyetlen szó bearanyozhatja nem csak azt a pillanatát, mikor hallja, hanem az egész életét.

Ne sajnáld tőle magadat, mert eljöhet az is, amikor részéről "a cél iránti túl sokáig tartó vágyakozás, megöli magát a vágyakozást" (Dűne :DDD, még abban is vannak jó gondolatok). Muszáj mindig aszinkronban lenni? Csak rajtad múlik, hogy egyszerre tudjátok azt megélni, milyen szeretetben/szerelemben élni egymással.

Tudom, sokan leírtak már sok ehhez hasonló sorokat, akár itt is, de most ehhez volt kedvem.

110. győztes (válaszként erre: 109. - 124637ff9b)
2018. nov. 7. 20:35
Leborulok előtted,mert meg mondod a frankót:)
109. 124637ff9b (válaszként erre: 108. - Győztes)
2018. nov. 7. 20:24
Gyáva vagy :D
108. győztes (válaszként erre: 107. - 124637ff9b)
2018. nov. 7. 19:47

Lehet,hogy nem lenne elég a szerver kapacitása,ha leakarnám írni az akkori zökkenőket.Mindegy mert mára már csak egy halvány fekete folt maradt belőle mindkettőnk részéről.Fiatalok voltunk és "hülyék".

Most hogy mondanám?

A múltkor,mikor haza értem a melóból úgy 3:30 körül a fülébe akartam súgni,de még sem tettem.(hátha mégsem alszik:))

107. 124637ff9b (válaszként erre: 106. - Győztes)
2018. nov. 7. 19:28

Kizárt dolognak tartom, hogy az elején a zökkenők azért voltak, mert te túl sokszor mondtad volna neki, hogy szereted. Lett volna zökkenő anélkül is.

Én nagyon nem bírom az ilyen játszmázásokat egyik fél részéről sem.

A "kicsikarás"-t sem, meg a "nem érzed?"-et sem.

Igenis jól esik az embernek, ha a másik azt mondja neki, hogy szereti. És nem a mennyiségen van a hangsúly, hanem a minőségen. Lehet súlytalanul szajkózni a szeretleket álló nap, meg lehet ritkán is mondani, de akkor a másik nagyon jól érzi, hogy abban minden benne van. Talán azért elégelte meg annak idején, mert nem érezte őszintének. Ki tudja, mi okból. Vagy magában nem hitt, vagy benned, tök mindegy már. Rég volt, elmúlt.

Neked kell tudni, hogy MOST hogy mondanád, mekkora érzelmi töltettel.

Na majd eldöntöd :)

106. győztes (válaszként erre: 105. - 124637ff9b)
2018. nov. 7. 19:17
Istenemre mondom,hogy nem tudom megválaszolni a kérdésed.Eleinte talán nem akartam ugyan abba a "hibába" esni,hogy túl sokszor mondtam Neki és egyszerűen így maradt.Persze többször megpróbálta kicsikarni így,vagy úgy,de max addig jutott,hogy megkérdeztem -nem érzed?Erre persze az a válasz,hogy az nem olyan,mint amikor kimondod.Szóval magam se tudom miért nem mondom ki.Ez van.
105. 124637ff9b (válaszként erre: 104. - Győztes)
2018. nov. 7. 19:08

Nem is mondtam én se egy szóval se, a hangsúly az "úgy"- on volt, vagyis hogy olyan mélyen.

És miért nem mondtad?

Nem akarod vagy nem mered?

104. győztes (válaszként erre: 103. - 124637ff9b)
2018. nov. 7. 18:53
Majdnem,de én nem mondtam egy szóval sem,hogy nem fűződök hozzá érzelmileg.Én csak azt mondtam,hogy hosszú ideje nem mondtam Neki,hogy szeretem és nem is írtam üziben sem azóta.Matricákat azért néha küldök Neki.Lébecolunk?Azért elég jól elvagyunk ezt nem tagadom.
103. 124637ff9b (válaszként erre: 73. - Győztes)
2018. nov. 7. 14:46

Lehet, hogy én nem értem a történetet.

De arról szól, hogy beleszerettél egy nőbe, aki sokáig nem vett téged komolyan, aztán rájött, hogy kit veszített benned, de fordult a kocka, és már te nem tudsz úgy állni hozzá érzelmileg, ahogy azt az elején tőle szeretted volna? És így lébecoltok egymás mellett 13 éve?

(azt sem tudom, hogy fordult a történet a háztartásbeliség ellen ill. mellett, de azt itt a hoxán már megszoktam :D )

102. andilaci (válaszként erre: 101. - Michelle.r)
2018. nov. 7. 14:32
Andi
101. michelle.r (válaszként erre: 76. - Andilaci)
2018. nov. 7. 13:24
Te most az Andi voltál, vagy a Laci? ;)
100. győztes (válaszként erre: 97. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 7. 12:23
Ott a pont!Köszönöm Liliom!
99. győztes (válaszként erre: 98. - Amaunet)
2018. nov. 7. 12:23
Édes istenem.Több végzettsége is van, de a takarítónő nincs közte😁
98. Amaunet (válaszként erre: 96. - Győztes)
2018. nov. 7. 00:34

Takarítónőként?

Mert ha nincs tapasztalata semmiben akkor ki foglalkoztatná? Tanult valamit?

2018. nov. 6. 23:36
szerintem meg bízzuk rá mindenkire, hogy neki/nekik hogy jó. Ha valamelyik nőnek jó az hogy eltartják, akkor miért ne éljen a lehetőséggel? Ha egy pasasnak nem probléma a nőt eltartani, akkor miért ne tenné meg, ha van rá igény? Nem vagyunk egyformák.... csak azért mert valaki nem akar eltartott lenni vagy nincs igénye rá, másnak még lehet.... és ha nekik ez így jó, akkor éljenek a szerint... más még éljen a saját igényei/lehetőségei/normái szerint.
2018. nov. 6. 23:02
Egyébként én még soha nem vettem észre,hogy tőlem függenek.(nem is szeretném)Simán megállná a helyét akkor is,ha nem lennék.Ebben biztos vagyok.
95. győztes (válaszként erre: 87. - Nyamitörp)
2018. nov. 6. 22:56
Nem tudom.Én nem veszekszem vitatkozni néha szoktam,de hamar ráhagyom azt is,ha nincs értelme.
94. Guruljka (válaszként erre: 93. - Győztes)
2018. nov. 6. 22:55

Vasalni nagyon ritkán szoktam. Az olyan csajos dolog.

Teregetni még elmegy.

A 220 kétszer vágott engem is falhoz, de mindkétszer rájöttem, mit csesszintettem el. (Érdekes volt érezni, hogy a hajam égnek állt.)

93. győztes (válaszként erre: 91. - Guruljka)
2018. nov. 6. 22:53
Nem azzal van a baj,hanem a teregetéssel és a vasalással:)Régebben én is szerettem villanyt szerelni,de miután kétszer is falhoz vágott a 220 "kiszerettem" a villanyszerelésből:)
92. győztes (válaszként erre: 86. - Amaunet)
2018. nov. 6. 22:49
Semmit!Igen most ott helye van a felkiáltó jelnek.:)Illetve a Lányomtól,hogy jól tanuljon,de nincs korlátozva részemről sem a szabad ideje,sem a baráti köre.
91. Guruljka (válaszként erre: 90. - Győztes)
2018. nov. 6. 22:47

Hát a mosógépet belőni nehogy már kardinális probléma legyen.

Én nem ettem még garnélát, nem is vágyom rá. Hogy miért kellene brazil konyha szerint készült ételeket ennem, nem is értem. Ergo tökmindegy, ezeket hogyan készíted el. Látod, nem vagyunk egymáshoz valók! :D Hacsak azt nem vesszük alapul, hogy a takarításért én sem rajongok.


Szeretek viszont kettesben villanyt szerelni. Bútorokat javítani. Szeretnék pár dolgot egy könyvkötőtől eltanulni. Ilyenek.

90. győztes (válaszként erre: 84. - Unom)
2018. nov. 6. 22:41
Mondtam én ilyet?Egyébként főzök,sőt nagyon jól főzök.Portugál és Brazil kollégáktól ellestem a konyhát.A garnélát imádom és el is készítem havi rendszerességgel.A takarításért nem rajongok ennyire.Mosás,ha nagyon muszáj.
89. Ildi (válaszként erre: 79. - Győztes)
2018. nov. 6. 21:52
Én melózom , de nincs az a hatalom h egy férfitól függjek, sosem szorultam rá, nem is fogok. Nem vagyok konyhatündér, viszont rendmániás vagyok, takaritást itthon szivesen csinálom. Ez mellett ugyanugy vannak barátok,lehet tekeregni erre-arra.
88. Panna.33 (válaszként erre: 79. - Győztes)
2018. nov. 6. 21:41
Én nem szeretnék háztartásbeli lenni. Néha a házimunka is szórakoztat, leginkább a sütés-főzés, de roppantul zavarna,ha egyrészt eltartana valaki, tehát tőle függenék anyagilag, másrészt az is, ha kimerülne a szellemi tevékenységem a háztartás koordinációjával, meg az utcabeli asszonyokkal való pletykálkodással.
87. Nyamitörp (válaszként erre: 79. - Győztes)
2018. nov. 6. 21:40

Ez megegyezés és igény kérdése, már ha a lehetőség adott, hogy valaki otthon maradjon.

Én egyébként a munkamegosztás híve vagyok. Ha a férfi keresi a pénzt, a nő otthon van, abból minden esetben vita lesz. Kinek a munkája fontosabb, ki mennyire támogatja a másikat, stb...

Jobb, ha mindketten dolgoznak is meg otthon is beosztják a feladatokat.

86. Amaunet (válaszként erre: 79. - Győztes)
2018. nov. 6. 21:38
És mit vársz el ezért a család többi tagjától?
85. Guruljka (válaszként erre: 79. - Győztes)
2018. nov. 6. 21:35

Én nem robotolok, mert szellemi munkát végzek, de el tudom tartani magamat a fiammal.

Viszont pasi az nem kéne ide nekem családfőnek.

84. unom (válaszként erre: 79. - Győztes)
2018. nov. 6. 21:31
Miért csak a nő dolga lenne a házimunka? Te talán mozgássérült vagy?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook