Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » TV sorozatok fórum

TV sorozatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
59. emagdi (válaszként erre: 54. - Jay néni)
2006. aug. 8. 20:41

szia Jay! pedig a prison break tényleg jó! :)

én is nehezen szántam rá magam, több hónapja magyarázták már ismerősök, hogy nézzem már meg, de én úgy gondoltam, hogy nem fog érdekelni, mert ugye mi lehet érdekes abban, hogy néhány börtöntöltelék ki akar jönni a szabad levegőre...?

de aztán elkezdtem nézni, és a második rész után már nem bírtam abbahagyni:))) szóval kezdd el te is:))

58. 'szti (válaszként erre: 52. - Jay néni)
2006. aug. 8. 19:07

a Kaméleonban volt az a sötét hajú érdekes arcú pasi? mer akkor néztem :-))

sőt, megint eszembe jutott egy: Nikita.

2006. aug. 8. 17:21

Barátok közt,Jóbarátok,Columbo meg a Doktor Hause

kábé ennyi amit nézek és szeretek:)

2006. aug. 8. 14:35
Ha az időm engedi: Barátok közt, nézem a rejtelmek szigetét és szerettem a rejétélyek városát.
55. Újév
2006. aug. 8. 14:34
Szívek szállodája rules:)
54. Jay néni (válaszként erre: 53. - E71af41436)
2006. aug. 8. 14:27

Nem.

(irul-pirul)

2006. aug. 8. 14:21

aha,én is néztem,és mindig kitárgyaltam veled :)

gondolom a prison break-et azóta sem vetted elő???? :DDD

2006. aug. 8. 14:20

Emlékszik valaki a Kaméleon című sorozatra?

A tv2-n ment régebben. Nekem annyira tetszett.

2006. aug. 8. 14:19

Megtört szívek szállodája.

Barátokközt.

néha ezeket szoktam nézni,valahogy jól esnek a lelkemnek az agyamnak.

2006. aug. 8. 13:50
Télleg, az X-aktákat kifelejtettem.
49. Hoxa
2006. aug. 8. 12:30

Nem tudom mikor billentem át én is a sorozatok oldalára a nagyfilmekkel szemben, de megtörtént.

Egyrészt azért jó, mert csak 40 perc kell a kikapcsolódáshoz, nem másfél óra.


Videóról, vagy dvd-ről szeretem nézni, a sok reklám miatt, amit általában a tvben adnak. Meg aztán utálom, ha 1 hetet kell várnom, ha izis a vége.


A komplett Star Treket kölcsön videókról néztük, fantasztikus volt. Mondjuk beletelt pár évbe. :))))


Mindenkori kedvencek:

Jóbarátok

Szex és New York

Született feleségek

Vészhelyzet (inkább a korábbi évadok)

Medium


Mostanában kedves:

Everybody hate Chris

Grace klinika

Dr. House

My name is Earl

Kés alatt

Stargate Atlantis

Las Vegas

Korábban a lost, de a 2. évad óta már nem szeretem



Mediumot néz valaki?????

2006. aug. 8. 12:07
Juj, amikor még aktívan néztem TVt (mostanra már csak 1-2 óra jut egész hétre :)) ), akkor nagyon szerettem az X-aktákat, Láthatatlan embert, Strar Trek összest, Lois és Clarkot, Sliderst, és még egy halom misztikus, sci-fi sorozatot. Mostanra szerencsére leszoktam a TVről, sorozatokról. Ha nagy ritkán odavetődöm, akkor is a mesecsatornákat nézem, ott legalább se politika, se háború, se akármi ilyen sz*rság nincs, kikapcsol az agyam egy kicsit a gyagyás mesefilmektől :).
47. jéé
2006. aug. 8. 07:17
Helyszínelők, Miami helyszínelők, Calambo, Barátok közt,
46. 'szti (válaszként erre: 40. - 93a74b44ea)
2006. aug. 7. 19:24
télllleeeeeg, a Jack and Jill az aranyos volt, de olyan hirtelen hagyták abba, nem?
45. Linde
2006. aug. 7. 15:44

X-akták

Twin Peaks

2006. aug. 7. 10:30
Ja... a Magnum... az jóóóóóóóó... :)
2006. aug. 7. 10:29

Helyszínelők, Miami helyszínelők, McLeod lányai a Hallmarkon.

Régebben a Magnumért éltem-haltam...:)

2006. aug. 7. 10:18

Jóbarátok,

Sex és New York,

Született Feleségek,

7. Mennyország :)

2006. aug. 7. 09:36
Büvölet.... nagyon szeretem, minden részét megnézem, szerintem igényes sorozat
2006. aug. 7. 09:10
Meg a Jack es Jillt is nagyon szerettem.
39. nefis
2006. aug. 7. 08:54
Az Alias, a Helyszínelők, az Édes élet olasz módra, Született feleségek, Dr. House az eddigi favoritjaim. Néha a Lisa csak egy van-t is megnézem, és amíg ment a Hetedik mennyországot is rendszeresen néztem (persze, csak, ha volt időm...):)))
2006. aug. 7. 02:00

Kedvencem a 24.

Már láttam az eddigi 5 évadot, várom nagyon a 6.-at! :)

2006. aug. 6. 17:28
Én a Jóbarátokból felvettem az összes részt videóra. :D
2006. aug. 6. 16:45

Gilmore Girls

Dawson és a haverok

Alias

Providence


Ezek nézhetőek voltak...

35. zse pi
2006. aug. 6. 14:40

Az én örök kedvencem a Jóbarátok!

Ami most tetszik az a Dr. House (bírom a palit!!!), a Helyszínelők(Las Vegas-i), Grace Klinika.

A Prison Break sem volt semmi!!! Húú, ezt nem tudtuk abbahagyni. Nemsokára játsza a magyar tv is asszem Szökés címmel.

Szeretem a Vészhelyzetet is, amit vasaláshoz szoktam nézni:D

34. emagdi (válaszként erre: 33. - 'szti)
2006. aug. 6. 13:31
most hogy szabin voltam a héten én is láttam 2 részt ebből az édes élet olasz módra c. sorozatból, és nekem is tetszett! lehet, hogy beállítom a videót, hogy vegye fel őket délután, és majd egyszer megnézem:)))
33. 'szti (válaszként erre: 30. - Aranyalma)
2006. aug. 6. 12:37
Tényleg, az Édes élet olasz módra nekem is tetszik :-) na meg a Jóbarátok, azt kifelejtettem (lehet sorozatfüggő is vagyok, nemcsak Hoxa-függő? ;-) )
32. daroki
2006. aug. 6. 12:35

Én rákattantam a viasat3 sorozataira.Délelőtti sorozatok,így felveszem videora és este nézem meg amikor már van rá időm.(vadmacska,liliomlány)

De a született feleségek az egyik kedvencem,már alig várom a köv.szériát,kiváncsian várom a Szökés cimű filmet is amit aug.23-tól vetít majd az RTL klub,úgy láttam,hogy jó pasik lesznek benne:)

2006. aug. 6. 11:55

Én a TV2-őt már nagyon régen nem nézem.

Az RTL Klub-on nézem a Barátok közt,Sue Thomas-FBI sorozatot.

A Viasat3-on nézem reggel 7-től délután 1-ig sorba ami van: Liliomlány, Halálbiztos diagnózis, Vadmacska, Gyilkos sorok. Ugyanitt este a Helyszínelők minden fajtáját, X-akták, Halottkém.Vasárnap a Holtsáv.

De az hogy nézem az túlzás, inkább úgy fejezném ki magam, hogy folyamatosan megy a tv ezeken a csatornákon és a mindennapi teendők mellett vagy felfogom vagy nem ami éppen történik.

2006. aug. 6. 11:47

Nekem most nagyon tetszik a TV2 új sorozata az Édes élet olasz módra (That's Life).


Egyébként a kedvenceim: Vészhelyzet, Jóbarátok, Joey, Farm, ahol élünk, Váratlan utazás, Született feleségek.

Biztos van még, de most ennyi jutott eszembe.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook