Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tünetek ilyen korán? fórum

Tünetek ilyen korán? (tudásbázis kérdés)


27. delorisz (válaszként erre: 3. - Anikó222)
2009. szept. 23. 12:20
szia!én ha minden igaz 9 napos terhes vagyok,én eddig is kávéztam de 3-4 napja csak kávét innék,meg kaprot ettem amit még talán gyerek koromban utoljára,szerintem lehetnek tünetei már. na meg a sírás az engem is mindig kerülget ,hétfőre tervezem a tesztet
2009. szept. 18. 08:47
Szoktam fáradt lenni, persze lusta is, de tegnap nem lustaság miatt, hazamentem és egész délután csak feküdtem. Megmozdulni nem nagyon volt erőm, pedig nem mondhatnám hogy fárasztó napom volt. Jár erre valaki, akinek ilyen korán voltak már tünetei?
25. Anikó222 (válaszként erre: 24. - Mariann7533)
2009. szept. 17. 12:22
Aranyos vagy, köszi :) Bízom :)
2009. szept. 17. 12:20
Nekem tervezett terhesség volt mind a három nagyon vártuk őket.Nekem 10 naposan mind a három terhességet kimutatta a teszt.Én azért vettem meg a teszteket,mert voltak jelek.Szerintem a női megérzéseidben bízz,és a tested jeleiben,és ne a különböző leírásokban.
23. Anikó222 (válaszként erre: 22. - Mariann7533)
2009. szept. 17. 12:17
Szia, nekem talán a kávé nem olyan ízű, mint szokott, de nem undorodom tőle egyáltalán. Amit furcsállok, hogy szerintem még korai ilyen tüneteket produkálnom. Legalábbis mindenhol azt olvasom, hogy most még nem lehet.
2009. szept. 17. 12:14
Sziasztok.Nekem három gyermekem van.És mindegyiknél volt tünet.Fáradékonyabb lettem,reggeli hányinger érzet,érzékenyebb a mell,feszülhet is,a kávé szagát mindhárom esetben utáltam.Úgyhogy lányok nyugodtan mondhatom,hogy lehet baba a pociban.Sok sikert.
2009. szept. 17. 11:50
Ja, és épp úgy feszül a mellem, mint menstr. előtt szokott. Múlt hónapban úgy éreztem, mintha háromszorosára nőtt volna.
2009. szept. 17. 11:48
Az előbb csináltam egy kávét. Közben megkérdeztem magamtól, hogy most miért akarsz sírni? Végül nem is sírtam. Kimentem a ház elé, esett az eső. Nem finom ázott föld illat, hanem határozott dögszag csapott meg. Pedig itt ezen a kicsi füvön nem hiszem hogy bármi is oszlásnak indult volna. Ha ennyi mindent csak pszichésen beképzelnék, azért az nagyon durva lenne. Bízom :)
19. fde002e960 (válaszként erre: 18. - Gabcsi8080)
2009. szept. 17. 10:02

Én is ezt mondogatom magamnak. Igazából talán az a legjobb szó, hogy olyan MÁSKÉPP érzem magam.


Tényleg örökkévalóságnak tűnik ez a pár nap.

18. gabcsi8080 (válaszként erre: 17. - Anikó222)
2009. szept. 17. 09:15

Csak nyugalom.......ha napról napra erősebbek a tünetek és sorakoznak akkor biztos lehetsz magadban és a megérzésben.

A nyugalom meg a babának is jó (mondom ezt én aki három éjjelt nem aludtam azután a nap után :D).

Lelkiismeret furdalás??????????Ugyan már.........

Nem attól leszel jó anya, hogy az első pillanattól érzed........

17. Anikó222 (válaszként erre: 15. - Gabcsi8080)
2009. szept. 17. 09:04
Hát tudod, még sosem volt így émelygésem, hányingerem, pláne folyamatosan. Még ha jól bekajáltam, akkor is max. fájt a gyomrom. :) Ha eddig összeszedtem valami vírust, akkor is max. hőemelkedés, láz, hasmenés. Hányinger nélkül. Nagyon remélem, hogy a baba miatt van :) Ami kicsit bánt, de azért nem csinálok belőle lelkiismeret furdalást, hogy nem mondhatnám hogy határozottan érzem, tudom, hogy baba van. De szerintem ahány nő, annyi féle érzés. Van, aki rögtön tudja, érzi, van aki csak akkor, amikor már az orvos is igazolja.
2009. szept. 17. 08:57
Sziasztok! Nekem nem volt semmi tünetem, csak,h nem jött meg egy gyulladás után, aztán dokim mondta,h 6-7 hetes terhes vok. Drukkolok mindkettőtöknek!! :-)
15. gabcsi8080 (válaszként erre: 14. - Anikó222)
2009. szept. 17. 08:54

Ez nem belelovalás.Ha ismered a tested és figyelsz az apró jelekre akkor kétség sem fér hozzá, hogy baba van.

Én aznap este már biztos voltam benne.

Na meg persze a jó öreg NŐI MEGÉRZÉS!!!!!!!!

:DDDDDDDDDDDDDD

2009. szept. 17. 08:45
Gabcsi, de örülök a beírásodnak :)) Szeretnék még sok ilyet látni. Persze, igazság szerint azt várom, hogy többen megírják, hogy igen, lehetnek ilyen korán ilyen tünetek. Annyira szeretném... ugyanakkor tudom, hogy nem szabad még belelovalni magam.
2009. szept. 17. 08:44
Én is össze-vissza leszek a neten. Has-szurka? Hát talán. Tegnap a köldököm mögött és lent a hólyagnál. De csak picit. Jövő héten tuti sírni fogok. Vagy örömömben vagy szomorúságomban. Annyira gyorsan megy az idő, de most olyan lassan...
2009. szept. 17. 08:43
Nekem a fogantatástól számított 11. napon már volt tünetem!A hőm nekem is nagyon fent volt, hőemelkedés körül, úgyhogy minden esély megvan a babára, drukkolok!!!!!!! :)
2009. szept. 17. 08:41
Most el kell mennem, de jövök még!
2009. szept. 17. 08:39

Igazából nekünk ez az első próbálkozós hónapunk, úgyhogy nem szólhatok semmit, akkor sem, ha megjön.


Drukkolok én is Neked!


Amúgy bárhol rákerestem, a nagykönyv szerint nem lehet még ilyen tünetünk. De van.


Has-szurkákat nem éreztél?

2009. szept. 17. 08:36
Múlt hónapban nagyon akartam és nagyon csalódott voltam, mikor megjött. Most nem voltam-vagyok olyan görcsös, türelmetlen. De azért persze valamennyire igen.
2009. szept. 17. 08:35
Drukkolok neked - bár csak ezen múlna :)
2009. szept. 17. 08:35
Hát szia sorstárs!! :)
2009. szept. 17. 08:34
Akkor majdnem egy cipőben járunk. Nekünk első baba lenne és csütörtökre nem várom.
2009. szept. 17. 08:34

Ja, és ez a második gyerkőc lenne, elsőnél semmi ilyen nem volt, később sem.


Nem élem bele magam, de reménykedek...


Mikorra nem várod?

2009. szept. 17. 08:32

Jövő szerdára nem várom. Határozottan hányingerem van. Napról napra erősebben. A hőm is fenn van, sőt minden nap egy picit feljebb kúszik.


Én ilyenkor már szoktam érezni a mensi jeleit is, most semmi.

De nem tesztelek egyenlőre. Nem mutatná ki.

2009. szept. 17. 08:30
Sziasztok, nagyon szeretnénk már babát. Harmadik napja émelygek, ez néha határozott hányingerré erősödik. Harmadik napja szédelgek kicsit, folyamatosan ásítozom. Tegnap óta hőemelkedésem van, 37,2-37,4, de semmi megfázásos köhögés vagy orrfújás nincs. Viszont csak 7 napja volt az aktus... Tapasztalatotok szerint ezek a tünetek már jelezhetnek ilyen korán terhességet? Vagy csak simán beprodukálom a tüneteket? Nem akarom belelovalni magam, hogy sikerült, ezért érdekelne a véleményetek.
2009. szept. 17. 08:29

Milyen korán? Milyen tüneteid vannak?


Mert nekem is vannak...

2009. szept. 17. 08:28
Tünetek ilyen korán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook