Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 hét után lehetnek tünetek?Valakinek volt ilyen amikor babát várt? fórum

1 hét után lehetnek tünetek?Valakinek volt ilyen amikor babát várt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
70. zebracsikó (válaszként erre: 69. - Krisztixyz)
2016. dec. 29. 14:07
Bebeszéled magadnak. Még el sem kezdődött a beágyazódás. (ha egyáltalán teherbe estél)
2016. dec. 29. 12:24

5 napja volt hogy együtt voltunk peteéréskor

Hányingerem van és pl a tojástól rosszul lettem majdnem hánytam. Szédülök néha és voltak menszesz szerű görcsök is

Lehet hogy bebeszélem magamnak?

68. Csitke
2013. febr. 18. 19:18
Szombati nap volt, mikor terhes lettem,utána hétfőn mentem dolgozni reggelre, és a fiúk el voltak ájulva, hogy mekkora melleim lettek a hétvégén. :)
67. ccf0283561 (válaszként erre: 66. - Angyalka1984)
2013. febr. 17. 16:22
Akkor már le kellene ugrania a tesztről a csíkoknak.Nekem a kimaradt mensi idején pozi lett,és a doki is azt mondta hogy ő nem látja a terhességet,most meg itt ficánkol a pocakba. :)
2013. febr. 17. 15:43
Ma reggel csináltam két különbözőt, mind a kettő negatív lett.Azt hiszem, így az aktus utáni 24. napon,már mutatná, ha valóban terhes lennék..Szóval szerintem a tegnapi rossz lehetett..
2013. febr. 17. 14:33
Nem igazából nincsen.A rápisilőset is mártogattam mindig,mert féltem hogy sokat pisilek rá.
64. Angyalka1984 (válaszként erre: 63. - Ccf0283561)
2013. febr. 16. 22:17
Rápisilös volt a reggeli ès mártogatós a dèlutáni.Mièrt van jelentösège?
63. ccf0283561 (válaszként erre: 62. - Angyalka1984)
2013. febr. 16. 21:14
Ne aggódj nem voltál béna.Rápisilős vagy mártogatós teszt volt?Valószínüleg a tesz volt rossz,de én azt mondom csinálj még 1reggelit,az a tuti.
2013. febr. 16. 20:27

Sziasztok!


Én ma reggel Expect tesztet próbáltam. Szerintem kicsit béna lehettem, de először az a csík sem jelent meg, ami egyáltalán jelzi,hogy jól működik..viszont az eredményablakban két csík is megjelent..halvány rózsaszín volt..aztán rá pár órára megnéztem, a másik csík erősen látszott, ez a kettő meg szinte teljesen eltűnt.. ezután délután vettem a DM-ben egy tesztcsíkosat, és délután ez teljesen negatív lett..

Jól gondolom, hogy rossz lehetett a reggeli teszt, vagy a bénaságom okozta..vagy esetleg terhesség?Ti mire gondoltok?Nem biztos, hogy jó lenne, ha pozitív lenne, mert a leendő apuka, igaz,hogy ő 32 én pedig 29 éves vagyok, úgy döntött, hogy nem vállalja.. :'(

61. ccf0283561 (válaszként erre: 60. - Egypozitivlany)
2013. febr. 15. 08:23

A tüntetek,szépen sorjában jönnek,nem rögtön az összes az elején.

Én is sokszor hittem azt hogy terhes vagyok,mert fájt a mellem,görcsölt a hasam,émelyegtem,aztán nagynehezen csak megjött.Persze ellőttem egy csomó tesztet is,mind negatív lett.

Például a mostani terhességemnél nem voltak tünetek,csak a 2 napos barnázgatás,onnan tudtam hogy beköltözött valaki.

Szeretnél terhes lenni,vagy örülnél neki ha az lennél most?

2013. febr. 14. 01:14
Tunetem még h a hasm mintha fellenek fujodva, cicimen a mellbimbon jonnek ki dudorok, neha emelygek, amit lehet csak bekepzelek, es szur a bal felemen vagy a jobb felemen. Tegnap gorcsoltem mintha megakarna jonni. Nem tudom, holnap tesztelek egy utolsot.
2013. febr. 13. 14:11

A méhszáj helyzetéből nem lehet terhességre gyanakodni.

Mindenképpen tesztelj.

Nekem együttlét után tíz nappal volt barnázgatásom,ami 2 napig tartott,majd elmúlt.Rá 1 hétre pozitív volt a teszt.

Nem hinném hogy babás vagy...De azért a teszt tényleg nem árt.Aztán ha nincs változás,mindenképpen látogass meg egy orvost.

58. 1ecc381eb1 (válaszként erre: 57. - Egypozitivlany)
2013. febr. 13. 12:57

Szerintem próbálj meg holnap tesztelni még egyet! Elvileg akkor már ki kellene mutatnia biztosra...

Más "tüneted" nincsen?

2013. febr. 13. 12:19
Tegnap kellett volna megjonnie mehszajam meg mindig fent van. Sztetek???
2013. febr. 13. 12:18
Sziasztok csajok! Segitsegetekre lenne szuksegem vagyis a velemenyetekre...az a helyzet h pékor voltam egyutt egy sraccal. Kb a megtermekenyulest kovetoen jelentkezett enyhe barnazgatas, ami elhuzodott 2,5 napig azutan rozsaszinu nyalkam volt meg 2-3 napig. Most varom h megjojjon, mehemet duzzadtnak erzem, huvelyem szuk, mehszajam fent van, puha mintha nyitott lenne es elforduloban van, mogottem van ket negativ teszt. Ket hete szur a bal petefeszkem. Nem tudom h terhes vagyok-e vagy csak osszeszedtem vmi nagyon fsunya betegseget :S melleim nem feszulnek de erzem h vannak es olyan teltnek tunnek. Szerintetek?
2013. febr. 1. 19:18

Angyalka1984: nekem is ugyan ez van, idén január elején hagytam abba a gyógyszert, meg is jött rendesen. Most együtt voltam a barátommal, nekem így lettek " furcsa" tüneteim, kis babára is gondoltam már, mert feszül a hasam,olyan érzésem van, mint ha megakarna jönni, közben meg étvágyam hol van hol nincs, rosszullétek most erre rá 5.nap után jelentkeztek nálam, hangulatom is olyan,mintha egy hullámvasút kellős közepén ülnék,1x úgy érzem mindjárt elalszom, utána meg nem is.

Szóval nem tudom, de én is kíváncsi lennék, hogy ezek össze függenek-e a gyógyszer abbahagyásával, vagy nálunk a baba van útban hozzánk.

De minden esetre tesztet fogok venni.

2013. jan. 29. 20:03

Sziasztok!

Az elmúlt èvekben gyógyszert szedtem,a menzeszem rendre mindig ugyanakkor jött meg.Múlt héten csütörtökön vettem be a köv.havi gyògysziból az elsöt..aznap szeretkeztünk a párommal..másnap ùgy alakult hogy nem tudtam bevenni..aztán úgy döntöttem hogy a többit már nem.szedem.be.amúgy is abba akartam hagyni..ez 5 napja volt..azóta ùgy fáj lent a hasam,mintha meg akarna jönni..idõnkènt szèdülök..tegnap òta pedig fáj a fejem..soha nem szokott fájni a fejem..hallgatok vmi zenèt v. nèzek vmi filmet es egyik pillanatban sirok,a masikban nevetek..lehetseges ez??Alig birok enni,maskor meg sokat eszek..csokit kivánok..reggel csinaltam zsemlet,elkezdtem jóizüen enni,ez a felèig tartott,aztán olyan undor fogott el töle,hogy nem birtam megenni..egyfolytaban szomjas vagyok..mit gondoltok mennyi esèlye van hogy terhes vagyok..mikor csináljak tesztet?

Általában kis energiabomba vagyok..de tegnap haza kellett jönnöm a munkából,olyan fáradtság kapott el..hazaèrve leültem a konvektor elè ès el is aludtam azonnal..fáradt vagyok..pedig nincs rá különösebb okom..ès sokszor kell pisilni..de csak piciket..emellett tejszínü folyásom van..ez csak mensi elötti napokban szokott lenni..

2009. aug. 26. 13:52
Gratulálok keserÉdes a kislányodhoz a pocidban!
2009. aug. 22. 08:08

Sziasztok!


Mi nemrég határoztuk el a férjemmel,hogy megajándékozzuk a kisfiunkat egy kistesóval:)

3 hónap próbálkozás után sikerült teherbe esnem:)

Márciusban már a ciklusom 8. napján volt egy kis vérzésem,ez vagy a peteérést jelezte,vagy a beágyazódást,mert a 4. napon is együtt voltunk. De szerintem inkább a peteérés volt. A lényeg az,hogy a nemvárt napja előtt 4 nappal már néztem a méhemet,ami ugye menstruáció előtt teljesen lent van,most is lent volt, de 2 nap múlva elkezdett felhúzódni,majd el is fordult. Innen már sejtettem,hogy sikerrel jártunk:)

És valóban a nemvárt mensi napja után teszteltem,(ráadásul este fél 6 körül) és egyből ott volt a két csík. Most egy 23 hetes kislány fészkelődik a pocakomban:))

2009. aug. 21. 23:29

Sziasztok!

nem vagyok babás. Tegnap este meg jött a ciklusom 23-dik napján.

De ugy hogy semmi görcsölés és semmi has fájás.

De még probálkozunk.

SOK SIKERT MINDENKINEK:

50. tücsimücsi (válaszként erre: 41. - SF)
2009. aug. 9. 11:30

Ez nem igaz! Nagy tévedésbe vagy.

Én mind a 2 gyerekem fogantatásának időpontját tudom, az elsőnél rá 1 hétre már hasmenésem volt hányással továbbá minden hülyeségen bőgtem.

Hozzáteszem: az első gyerekünk véletlen meglepetés volt, nem terveztük, tehát még azt sem lehet mondani, hogy bebeszéltem magamnak, sőt még akkor meg se fordult a fejembe, hogy ez AZ, csak utólag visszagondolva már persze egyértelmű volt. A fogantatás időpontját meg azért tudom biztosan, mert mensi után 2 nappal voltunk együtt és akkoriban mindig csak hétvégén. A második gyerek tervezett volt, amikor elöször nem védekeztünk már akkor összejött!!! Rá 6 napra már émelyegtem, a kajának mindig csak a felét tudtam megenni. A férjem sem hitte el, én pedig tudtam nem fog mejönni. Nem is jött meg...:))

49. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 34. - Gyniki)
2009. aug. 9. 09:34
most látom csak... megjött a havid?? ha nem erős?akkor még reménykedhetsz:)
48. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 7. - Gyniki)
2009. aug. 9. 09:32
Sztem igen:) én is érzékeny voltam már az első hetekben..éreztem a mellfeszülést...de más rosszullétem nem volt:) nem kell megijedni ha nincs hányingered,inkább örülj neki:) a hányinger nálam pl a második hónapban jött csak,és akkor sem volt erős:) sok sikert:)
47. tamo87
2009. aug. 9. 09:11

Sziasztok.

3. napja késik a mikulás, de a tesztek még nem mutatnak semmit, pedig érzem hogy van bent valaki.

A vélt peteérés utáni 9. naptól folyamatosan le akar szakadni a derekam, és görcsölget, szúrkál a hasam és a melleim nagyobbak, és keményebbek, de nem fájnak, csak nyomásra érzékenyek. Tegnap óta 3 órakor felébredek, hogy éhes vagyok, pedig nem jellemző. Sűrűbben járok pisilni is, de nem percenként. (Mondjuk, ahhoz képest, hogy napi 3 az átlag jól megszaporodott.)

Szerintetek ez tényleg baba? Régebben minden féle tüneteket éreztem pedig nem volt semmi, most meg ennyi.

Ja, és a mikroszkópomat néztem tegnap, és ma reggel is kaja előtt és full páfrányos, pedig mensi előtt nem szokott, csak pár apró krumplit mutatni.

Mikortól mutatja ki biztosra a teszt?

46. gyniki (válaszként erre: 45. - 91659176d7)
2009. aug. 8. 23:05
Szerintem baba van a dologban:)Ha igy van gratulálok,ha nem akkor ne adjátok fel,sikerülni fog!Sajna nekünk nem jött össze most sem:(de folytatjuk.
2009. aug. 8. 17:12

Már 6-7 hónapja probálkozunk a baba projektel, de eddig sikertelenül. Most július 31.-augusztus 3-5-én volt védekezés nélkül. De már érzek hányingert meg sokszor szédülök. És görcsöléseket érzek a hasamban. Fáradt vagyok és aludnék. Van már két gyerekem.

Nem tudom ezek a jelek, már azt jelentik-e, hogy babát várok????????????????

44. 5e48d37001 (válaszként erre: 43. - 99279bb06f)
2009. júl. 22. 06:56

Én is hánytam,igaz a 6. héttől.De rossz volt.Volt olyan,hogy majdnem sugárba lehánytam a vevőt,mikor parfümöket kellet mutatni neki.Dehát olyan büdösek voltak.Szerencsére vissza tudtam tartani a mosdóig:)

De ami szerintem a leggyakrabbi első pár hetes tünet,az a mellfeszülés,sokkal erősebben fáj mint menszesz előtt.Bár éN akkor azt hittem azért feszülnek mert megjön.

43. 99279bb06f (válaszként erre: 41. - SF)
2009. júl. 22. 00:14

Ez a Te tapasztalatod.

Az enyém az, hogy másnaptól hánytam az ételek illatától.

Mindegyik terhesség más és más. Az egyik gyerekkel volt hányinger, a másikat észre sem vettem, hogy már útban van.

42. SF (válaszként erre: 41. - SF)
2009. júl. 21. 21:08
No persze, a vérzés elmaradhat, de ez sem törvényszerű az első hónapban!
41. SF
2009. júl. 21. 21:08
Lányok! A korai terhességnek nincsenek tünetei! Vagy ha éreztek valamit, az a nagy várakozásnak tudható be. Az első tünetek rendszerint a 3-4-dik héten jelentkeznek. Ez az én tapasztalatom.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook