Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlgondolom? fórum

Túlgondolom? (beszélgetős fórum)


1 2
29. Channa* (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 11:37

Ha az én kapum nyitva van és bejön valaki, akkor az illető már a kapuból hangosan szólítgat, hogy hol vagytok!?

Bár, inkább becsöngetnek, és nem próbálgatják, hogy nyitva van e a kapu;)


Nekem nincs ötletem, hogy mi történt nálatok.

Én nem mennék csak úgy sehová, főleg nem lófrálnék mások kertjében.

28. 55Judit (válaszként erre: 27. - 55Judit)
ápr. 20. 11:37
Most az beszélt, aki elvált!
27. 55Judit (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 11:36
Van egy mondás, mi szerint ahol a szeretet él, ott nincs helye a bizalmatlanságnak. Ha köztetek minden rendben van, nincs miért aggódnod. Ha nincs, akkor rendet kell tenni. És most az beszélek, az elvált. Lehet hogy éppen ezért tudatosult bennem hogy mindennek az elrendezését az alapoknál kell kezdeni. A ház is összedől ha hanyagul lett alapozva.
26. globus (válaszként erre: 22. - Amaunet)
ápr. 20. 11:35
🤣🤣 Keresztanyám szokott a műhelynél sündörögni, "csak egy kis forgács" 🤣
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Amaunet)
ápr. 20. 11:34
Na, ugye hogy ugye?! 😱
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Globus)
ápr. 20. 11:33

Ugye, hogy mennyire nem természetes ez az egész? 🥴

Köszönöm a véleményed.

Magam is így látom 😌

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 55Judit)
ápr. 20. 11:30
Igen, ez a legnagyobb baj 😌
22. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 11:17
Akármiért is bemehetett. Egy jó kis kerti szerszám aranyat ér. Aztán kitalálta ezt a mesét.
21. globus
ápr. 20. 11:08

Hát én szembe megyek a legtöbb veleménnyel. Igaz, nem iparos a férjem, tehát magamból, a megrendelői oldalról elemzek. Még sosem mentem egy iparos lakására, pláne feleségéhez, hogy "aggódom". Ha nem veszi fel a telefont, normális esetben elküldjük a ha..ál f..ára, és addig hívogatjuk, míg utol nem erjük. Van családja, aki észreveszi az aggódnivalót, ez nem a munkát rendelő dolga.

Ha a hölgy másképp érzett, akkor benne biztosan több van, mint üzleti kapcsolat. Ettől az iparos MÉG lehet ártatlan, hangsúly a még-en van.

20. 55Judit (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 11:05
Az a baj hogy a bizalmatlanság a te életedet mérgezi nem az övét.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Bichi)
ápr. 20. 10:59
Jó neked! Őszintén kívánom, hogy így maradjon! 🙂
18. Bichi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 10:51

Hát ha hátul dolgozik a férjed, honnan jöhetne elő? Zárjátok a kaput, és senki nem tud hátra menni.

Én mondjuk egy ilyenért nem aggódnék, de én bízom ennyire a férjemben...

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Andi6020)
ápr. 20. 10:47
Van egy szép nagy kertünk... és hátulról jött elő.
ápr. 20. 10:46

Mindenesetre én is találkozom emberekkel, napi szinten elég sokkal.

Ha nem látom a pár Ffi tagját nem mondom az asszonynak, hogy aggódom a férje miatt.😄

Na, mindegy is.

Lehet az uram egy szarházi.

Vagy minden pasi az... Legfeljebb nem bukik le.

Ki tudja?

Nem spirazom magam tovább ezen.

15. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 10:42
A hátsó udvarotokból jött elő az aggódó nő?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Channa*)
ápr. 20. 10:42

Igen, nyitva volt az kapu.

Bejött és hátra ment.

13. Anyagi
ápr. 20. 10:32

Azért azt nem értem, hogy a hátsó udvarból került elő????

Hogy került oda?

ápr. 20. 10:32

"Idejön egy nő.. A hátsó udvarból jön elő.."


Ez már a kerten belül van?

11. 55Judit (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 10:24
Nincs mit. Nem kell aggódnod szerintem. Tudod, a mesterembereket nem könnyű megszerezni, így akkor is kedvesek vagyunk velük ha ütöget a guta méregtől mert valami elromlott, ők meg nem jönnek mert máshova, száz fele szakadnak a munkától. De minket ez hidegen hagy, mert nálunk baj van és a segítséget add uram de rögtön!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
ápr. 20. 10:15
Lehetséges. Köszönöm 🙂
9. 55Judit (válaszként erre: 8. - 55Judit)
ápr. 20. 10:00
Persze hogy nem akart kitörni belőle, inkább azt mondta hogy aggódott. Mégse lehet leszúrni egy mesterembert, mert akkor egyáltalán nem jön el.
8. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 09:58
Nagyon közel nem áll hozzám, csak kedves ismerős. Azt viszont te nem írtad milyen viszonyban vagyok a nővel. Ő ha esetleg nem is ismeri férjedet, azért mehetett el hozzá, mert minden képpen el akar végeztetni egy munkát. Velem is előfordult már hogy a gázszerelő több napon át tartó hívogatás után se vette fel. nagyon mérges voltam. De a cérna nem mindenkinél ugyanakkor szakad el. Lehet, neki elég volt egyszeri nem fogadott hívás is.
7. Halacskaaaa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 09:57
Hát nem tudom. Az én tapasztalatom az, hogy ha rossz érzés merül fel benned, arra hallgatni kell. Lehet, hogy nincs alapja a félelemnek, de jobb észnél lenni és megelőzni, mint utólag verni a fejünket a falba, hogy miért nem hallgattunk az előérzetünkre. Sokszor a férj észre se veszi, hogy egy nő ráhajtott, szóval ne támadd le a férjedet emiatt, csak nyugodt hangnemben beszélj vele. De jobb megemlíteni, mert egy ilyen "buzgó" nő kivárja, hogy épp mélypont legyen a kapcsolatotokban és hopp a férjed máris utána lohol.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
ápr. 20. 09:55

Egyébként jó a kapcsolatotom a férjemmel de annyi feslett nőszemély van 🥴

Néhány hete együtt voltunk a piacon és a nőt nem zavarta, hogy ott vagyok. Flörtölt az urammal a jelenlétemben.


Milyen világ lett, komolyan?!

Semmi tartás a nőkben :(

Visszataszító nekem 😌

Persze idegesítő is a nyomulásuk...

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 55Judit)
ápr. 20. 09:46
Gondolom nem egy mester ember volt, hanem valaki aki közel áll hozzád.
4. 55Judit (válaszként erre: 2. - 55Judit)
ápr. 20. 09:43
Jut eszembe, velem is fordult elő épp ilyen. Felhívtam valakit, nem vette fel, órákon át vissza se hívott. meglepett. Addig túráztam ezen magamat mert aggódtam miatt, hogy elmentem hozzá. Kiderült, órák óta a kertben dolgozik, a telefonját meg bent hagyta a lakásban.
3. 55Judit (válaszként erre: 2. - 55Judit)
ápr. 20. 09:40
jav: Ha ő ...
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 09:40
Hát vannak érdekes emberek. Bár ennyiből nem tudtuk meg miért kereste párodat, és milyen a viszonyotok. Hő aggódik jó ismerősök lehettek, a nő pedig egy jó lélek. Én e miatt nem idegeskednék.
ápr. 20. 09:36

Sziasztok!

Szerintetek ez normális? Férj mester ember (enyém). Idejön egy nő.. A hátsó udvarból jön elő.. hogy aggódik a férjemért, mert nem vette fel a telefont és nem is hívta vissza. Lehet, hogy feleslegesen idegesítem fel magam. De ez milyen már? Felszaladt a vernyomasom 😄

Mondjatok véleményt légyszíves! 😊

Vagy ez normális csak én tuti nem tennék ilyet!?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook