Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tükröm-tükröm mondd meg nékem...... fórum

Tükröm-tükröm mondd meg nékem...... (beszélgetős fórum)


2008. aug. 26. 15:42
na csajok varjuk otleteiteket......
2008. aug. 26. 09:39

Sziasztok !

Én is itt vagyok .

Nekem félhosszú hajam van , sima vékony szálú , szinte semmit nem lehet vele kezdeni .

Engem is érdekelne egy pár trükk .

2008. aug. 26. 09:26

Sziasztok, na megtaláltalak.

Engem is érdekelne egy pár trükk, mert újabban hosszú a hajam. Jó pár éve mindig rövidre vágattam, most pedig csak nő, és nő. :)

2008. aug. 25. 14:22
nekem amugy nagy gondom nincs a hajammal, sokan irigylik, dus es egeszseges annak ellenere hogy mar regota festem, Altalaban kiengedve hordom 3/4 es elvalasztassal mert szerintem a kozepen valo elvalasztas nagyon falusias, legalabbis nekem nem all jol az szazas, na meg ha bekotom probalom minnel tobbet varialni, van pl egy olyan csel ami nem uj egyaltalan h farokba kotom , persze lenn tehat nem fejcsucson, megfogom a veget es a gumi moge keszitett lyukba beteszem es kihuzom a masikfelen, ad egy centi eleganciat , na meg ha fejcsycsra kotom akkor eleg hosszu ahhoz hogy a farok menten tobb gumit is feltegyek igy nem repdes a "farkom"...
2008. aug. 24. 16:37
Szerintem különösebb extrát én sem tudok neked írni! Azt hiszem kb. egyforma hosszú a hajunk. Korábban én soha nem hordtam leengedve, copfba fogtam, vagy kontyba csavartam, vagy csak egyszerűen felfogtam egy csattal. Nyár elején elmentem a fodrászhoz, és a hajtömegből egy jó adagot kitépettem, jó szellős lett, gy már bármikor tudom kibontva hordani. Variálni általában a fésüléssel szoktam. Frufrum van, és a hangulatomhoz igazodva vagy hátrafésülöm a többi hajam, vagy csinálok egy 2-3 centis választékot oldalt és az így kapott tincset átfésülöm a frufru felett. Így olyan lesz, mintha egy hajpánt lenne feltéve a saját hajamból.
2008. aug. 24. 15:10
Otthon , ha keves az idod, na meg kedved sincs...mit csinalsz a hajaddal , hogy ne legy unalmas, p[ersze en is rendelkezek par trukkel de azokat mar unom:)
2008. aug. 24. 15:04

.....hogyan készitsem el a frizurámat otthon , egyszerüen és hamar?


Sziasztok, hajkészitési tippeket, trükköket szeretném ha gyüjtenénk itt össze, ugyanis mindenkinek és mindig jol fog a változas....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook