Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok jó kutyaiskolát? Érdemes egyáltalán? fórum

Tudtok jó kutyaiskolát? Érdemes egyáltalán? (beszélgetős fórum)


12. Edit20
2010. ápr. 27. 12:43
Köszi
2010. ápr. 27. 11:24

Szia! Nekem 4 kutyusom van, köztük egy hiperaktív bernáthegyi. Imádom őket, de a neveletlenségük miatt már sok gondom volt velük(főleg a naggyal). Kaptam egy telefonszámot, ez egy magántréner száma. Felhívtam, megbeszéltük az első órát, és láss csodát!!! Egy fiatal, nagyon kedves, empatikus lány jött ki, aki nem idomít, hanem a kutya megismerésére, és ezáltal a kommunikációra tanítja meg a gazdit, aki ennek a birtokában nagyszerűen tudja a kutyust kezelni. Elvileg nála egy óra = 60 perc, de mindíg tovább marad. Ha bármi gondom van két találkozás között, felhívom telefonon és ő segít. Erre bíztatott is. Ráadásul nem túl drága. Ha érdekel a telefonszáma, akkor írj privit, és elküldöm.

További szép napot.

10. Bcicus (válaszként erre: 1. - Edit20)
2010. ápr. 26. 21:20
Újpalotán a Pólus mögött van egy jó suli, az simerőseim szerint, illetve a Népszigeti is jó.
2010. ápr. 26. 17:26
Jól gondolom, hogy a cerberosról írtok?
2010. ápr. 26. 17:21
itt tényleg nagyon jók az kiképzők, és nagyon jó a társaság. a kutyák meg imádnak ott lenni :)
7. Panni58 (válaszként erre: 5. - Aranka2)
2010. ápr. 26. 17:19

bizony jó! :) mi is oda járunk.


rkki.gportal.hu

2010. ápr. 26. 17:08
Szerintem érdemes, sőt a kutyák kifejezetten élvezik a "kiképzést". Az meg csak előny ha kezelhetőbbé válik.
2010. ápr. 26. 17:02

Állítólag nálunk a XVII.ker.-ben jó suli van.Ismerős jár oda.

Mi nem hordjuk . Csak néha visszük sétálni. De a kertben foglalkozunk vele.

2010. ápr. 26. 17:01
Köszönöm. Természetesen ez is gond, hogy annyira messze vannak ezek az iskolák.:(
2010. ápr. 26. 16:59
Dunakeszi-reptérnél
2. s.Laca (válaszként erre: 1. - Edit20)
2010. ápr. 26. 16:59
x.kerületben sportliget hátamögött
2010. ápr. 26. 16:58

Van egy 10 hónapos tündéri kutyusom. Sajnos csak a lakásban tündéri, mert amint kimegyünk az utcára megbolondul. Húzza a pórázt, ráugrám minden kutyára, egyáltalán nem lehet elengedni mert minden ok nélkül elfut. Ha kutyát lát kb. örjöngeni kezd. Nem bántja őket csak annyira örül, hogy a kutyák nagy része nem játszik vele, sőt morog rá, odakap stb.

Arra gondoltam, hogy el kellene vinni kutyaiskolába, de sajnos elég sokat dolgozom és szinte alig van időm.

Gondoltam magán trénert is fogadhatnék.

Nem tudom. Segítsetek mitévő legyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook