Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok a kistarcsai kórházban dolgozó szülésznőt ajánlani? fórum

Tudnátok a kistarcsai kórházban dolgozó szülésznőt ajánlani? (tudásbázis kérdés)


15. monap (válaszként erre: 13. - Kitke1982)
2015. márc. 26. 09:57

Szia!

Nem tudom aktuális e még.Én most fogok a napokban szülni és megkértem egy szülésznőt legyen ott velem végig. Nincs dokihoz kötve egyáltalán.

14. Nyuff (válaszként erre: 13. - Kitke1982)
2015. márc. 20. 09:49
Én a barátnőmtől tudom, hogy ha szülésznőt fogadni akarsz kell dokit is... Magát a szülésznőt egyedül nem tudod fogadni... hát kicseszés...
2015. márc. 12. 15:53
Sziasztok! Látom egy ideje nem aktiv ez az oldal, azért megkérdezem én is, hogy mi a vélemény a kistarcsai szülésznőkről. Illetve olvastam már olyan véleményt, hogy ha nincs fogadott dokid akkor szülésznőt sem fogadhatsz fel. Erről tud vki valamit? Mi arra gondoltunk, hogy nem fogadunk fel dokit, inkább egy szülésznőt, aki végigkiséri a vajúdást.
2014. nov. 3. 18:39
Szülésznőt keresek a Kistarcsai Flór Ferenc Kórházban. Vélemények és akár privátban "készenléti díjak" is érdekelnének. Köszönöm!
2014. jún. 13. 11:57

Szia Ági,

sikerült már szülésznőt találnod?

Nekem most pár héten belül Ignáthné Évi lesz a szülésznőm, ő nagyon tapasztalt, aranyos szülésznő. De nagyon sok jó szülésznő van ott, úgyhogy van honnan választani :)

Tasnádiné Erzsike volt nálam 5 éve az ügyeletes, ő is aranyos, ügyes volt. Aki 3 éve volt nekem fogadott, ő sajna már nincs ott, de Ignáthnét ő ajánlotta.

Ha jól számolom, akkor már a 30. hét körül járhatsz, ha még nem hívtál fel senkit, akkor ideje.

2014. máj. 22. 13:29
Tud valaki aranyos, rendes tb szülésznőt ajánlani Ksitarcsán?
2014. máj. 22. 11:22

Sziasztok!

Mivel a szülész-nőgyógyászom (dr. Surányi Tibor) ott dolgozik (hiába Pesten van a magánrendelője), ezért ebben a kórházban fogok szülni augusztusban nála.

Kérdésem, tud valaki ott jó szülésznőt ajánlani, akit érdemes felfogadni? Ő nem ajánlott senkit kifejezetten, én meg nem akarok a "tuttiba" belenyúlni így ismeretlenül.

Előre is köszönöm. Egy 26 hetes kismama

8. makoska+2 (válaszként erre: 7. - Lurkó4)
2013. ápr. 10. 23:01
Köszönöm szépen, és gratulálok a 4 gyerekhez! :)
2013. ápr. 10. 03:03

Szia!

Nekem 4 gyermekem született a Flór kórházban.

Az első :Tasnádiné Erzsikénél, tündérke a nő és ügyes, meleg szívvel ajánlom! A negyedik gyermek Makarész Andinál:vele is nagyon jó volt szülni!!!!

Andi biztos, hogy nyitott az új dolgokra, lehet, hogy a többi szülésznő is csak nekem a többi gyermek annyival nagyobb, hogy akkor még nem voltak ilyen újdonságok. Nagyon segítőkészek, kedvesek voltak. Dolgozik ott valamilyen Ildikó(talán Hanák?), ő is bűbáj a harmadik gyermeknél ő volt a szülésznő (akkor még tanulóként, 13 éve).Nekem nagyon jó tapasztalatom volt szinte mindenkiről!!!! Azért a döntő az orvos!!!! Ha a dokiban bízol az mindennél fontosabb!!!!Szerintem fontosabb,mint a szülésznő.

Az orvos ismer régebb óta, tudja mitől félsz, mit akarsz és mit nem.

Nekem extrém szüléseim (is) voltak, nagyon fontos volt az orvos személye, nyugtatása.Konkrétan a második gyermek császáros baba lett és szerettem volna még rendesen szülni, sikerült olyan orvost találni -itt Kistarcsán-,aki bízott bennem és megengedte a spontán szülést (ez egészségügyi szempontból is számított nekem), így a harmadik és negyedik gyermekem is spontán szülés lehetett a császár után mégis. nagyon hálás vagyok ennek az orvosnak azóta is.Egyébként gyönyörű volt a szülés is a szülőszoba is,ünnepélyes, elegáns és mélységesen meleg, szeretetteljes hangulatban született a negyedik gyermek (ő most 5 éves). Makarész Andi nagyon ügyes volt és mindent úgy csináltak, ahogy nekem jó volt.nagyon odafigyelt az orvosom is mindenre, a lelkemnek is rengeteget segített.Gyönyörű élménnyé varázsolták ezt a nem éppen kellemes folyamatot. Így is lehet dolgozni...Nem kell magánklinika és rengeteg pénz, csak emberi odafigyelés! No ebben nem volt hiány.

Meleg szívvel ajánlom hát ezt a kórházat, nekem nagyon bejött.

A barátnőm végig ott voltam vele szülésnél, egy Szilvike nevű tündérkénél szült, ő is szuper volt.

Rendesek, nem a pénzt nézik, hanem az embert.

Minden rendben lesz!!!!!!

6. pumukli1985 (válaszként erre: 5. - Makoska+2)
2013. ápr. 6. 21:12
Köszi!Kis csibész most volt 1-jén 10 hónapos :D Pedig mintha ma történt volna...úgy repül az idő :(
2013. ápr. 6. 21:05
A dokim dr. Szabó László, és kislányt várunk, ha minden igaz. A tiéd mekkora? Megnéztem az adatlapodon, nagyon helyes :)
4. pumukli1985 (válaszként erre: 3. - Makoska+2)
2013. ápr. 6. 20:49

Nekem csak dokim volt fogadott,a szülésznő nem.Meg megkérdeztem a dokim h érdemes-e,és ő mondta h nem,mert mindegyik nagyon szupis,aranyos stb...(meg máshonnan hallottam h az én dokimmal mindegyik szeret együtt dolgozni,nem lesz gond)

Amúgy meg amennyi időt nst-n töltöttem a szülésznőkkel,baromira nem is ismertem őket...4 alkalommal voltam,ebből 1X tanulók voltak,a többi 3nál meg mindig más,és sosem voltam egyedül bent,mindig volt más kismama is és ők ismerték egymást (valahogy így jött ki),úgyh nagyon lehetőségem sem volt megismerkedni velük.

De nem is bánom,jó volt ez így :)

Bár amennyit én bent voltam,végül a szülőszobákban találkoztam minddel,kedvesek voltak!


Úúúú,mindjárt itt az a július!Hamar elrepül ez a pár hét! :D

Kisfiú vagy kislány lesz?

Ki a dokid ha megkérdezhetem?

3. makoska+2 (válaszként erre: 2. - Pumukli1985)
2013. ápr. 6. 00:14
Köszönöm szépen! Július elejére várjuk a babát, dokim már van. Neked választott szülésznőd volt, vagy csak ott találkoztatok?
2013. ápr. 4. 16:39

Záborszky Edéné Ildikó nagyon szupi volt!

Azt nem tudom h nyitott-e az ilyen homeós dolgokra,de nekem nagyon sokat segített,2 óra alatt a maradék 3 ujjnyira tágulásban!Meg úgy mindenben!

Keresd meg,egy kérdést megér!


Mikorra vagy kiírva?Van dokid?

2013. ápr. 3. 17:49
Kistarcsán fogok szülni és szülésznőt keresek, lehetőleg olyat, aki nyitott a homeopátia és egyéb vajúdást könnyítő természetes módszerek irányában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook