Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kistarcsai Flór Ferenc kórházban szülök/szültem 2012-2013-ban fórum

A kistarcsai Flór Ferenc kórházban szülök/szültem 2012-2013-ban (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 16. 13:07
Szia! Aktuális még a kérdésed? Két hete szültem ott! ;-) Tudok szülésznőt ajánlani.Nekem volt fogadott orvosom, szülésznőm, de a szülésznő nem ért be, olyan gyorsan megszületett a kisfiam. De az ügyeletes szülésznő nagyon ott volt! Szuper volt!
2015. márc. 12. 13:03
Sziasztok! Én is azon gondolkodom hogy a Flórban fogok szülni. Egyelőre úgy tervezzük, hogy nem lesz fogadott orvosom, hanem inkább fogadott szülésznőt szeretnék magam mellé. Esetleg volt valaki hasonló cipőben? Tudnátok ajánlani szülésznőt?
31. Juharlevél (válaszként erre: 30. - Viktória8805)
2015. jan. 19. 16:27
Milyen a benyomásod róla?
2015. jan. 18. 09:51

Szia!

Köszönöm!Holnap megyek hozzá :)

29. Juharlevél (válaszként erre: 27. - Viktória8805)
2015. jan. 13. 13:26

Sziasztok!

Ma 6 hete szültem Krasznai doktornőnél. Mivel tokkal-vonóval 1 óra 15 perc alatt megszületett a fiam, a fogadott dokimat (dr. Surányi Tibor) esély sem volt értesíteni. A doktornő és az ügyeletes szülésznő jó csapat volt, maximálisan meg vagyok elégedve. Igaz, sok dolguk a szüléssel nem volt, mert 20 perccel azután, hogy beértünk, már a kezemben volt a fiam. De a vizsgálat nem fájt, biztattak, szép szülésem volt. Gátvédelemmel próbálkoztak, de a rohamos szülés miatt nem sikerült. Viszont a doktornő szuperül megfoltozott, aztán a gyermekágyas rézen is többször meglátogatott minket a szobatársammal, mert mindketten nála szültünk.

Hozzá megyek majd kontrollra. Nem tudom, van-e magánrendelése, de a 16. kerületi szakrendelőben is elérhető, én oda kértem hozzá időpontot.

28. vecus (válaszként erre: 27. - Viktória8805)
2015. jan. 5. 10:54

Szia!


Én szültem nála pont két éve de akkor még csak rezidens volt, ha jól tudom tavaly tette le a szakvizsgáját, így magánrendelése szinte biztos hogy nincs, de ki tudja.


Amúgy jó doki, és kedves és normális is.

Próbálj vele beszélni a kórházban és kérdezz rá hogy vállal-e szülést.

Csak előtte hívd fel a kórházat hogy mikor van bent, ne hogy potyára menj.

2015. jan. 4. 21:00

Sziasztok!

Bár ez 2012-2013 azért teszek egy próbát.

3.5hónapos áldott állapotban vagyok :) Olyan gondjaim vannak,hogy kicsit elnézték az időt,ünnepeket előtt rohantunk kerestük,hogy tudják levenni a down szűrésre a vért de közben kiderült,hogy állítólag nincs 16.heti vizsgálat,megszűnt,mindenhol csukott ajtókba ütköztem és persze sajnos elég lekezelőek voltak velem,mert volt időpontom az 1es számú klinikára és hát csak 9000ft lett volna a vizsgálat meg tarcsára is lett volna a genetikára.(sajnos nem volt a közvetlen környezetemben állapotos és nem tudtam figyelemmel kísérni semmilyen vizsgálatokat,hogy mi is a menete)

Hát persze felvilágosítottak,hogy Gödöllőre nem járhatok terhes gondozásra,hanem ide kijár egy doki de futószalagon történik minden és hát persze,idő nincs a leendő anyukákra és sok a barnább bőrű.de közben a Flórban nem szeretik oda hívni a kismamákat terhesgondozásra,így kénytelen vagy magánúton.ezzel igazából nincs is probléma,mert hát úgyis ad az ember fia,de nem mindegy,hogy 150ezer pl egy szülés.

Én kinéztem magamnak a Krasznai Zsuzsa dr nőt,nem találkoztam még vele így képről nekem elég szimpatikus és kedvesnek tűnik :) aztán kitudja.

Valakinek van valamilyen tapasztalata,esetleg,hogy van magánrendelése és nem pénz éhes e még?

előre is köszönöm,ha valaki válaszol

26. boszy
2013. nov. 14. 11:05
Szia! Én 2 és fél éve nála szültem akkor még a Bajcsyba, most vároma másodikat, őt a Bokor dokinál szülöm. Én maximálisan meg voltam/ vagyok vele elégedve, mind orvosilag, mind emberileg. Fiatal, de nagyon lelkiismeretes és kedves.
25. Ancsuli (válaszként erre: 24. - Katka03)
2013. szept. 26. 20:58
Na, én is pont róla keresek infót. Én 2010-ben szültem a Flórban egy nő dokinál ,de sajna ő már máshol van, én meg ragaszkodom a Flórhoz. Nekem is mostanában kellene dokit keresnem, nekem is a Krasznai drnőt ajánlották. De én sem találok semmi infót róla. Hol van rendelése és egyebek.
2013. szept. 16. 22:16

Sziasztok,


egy kis információt szeretnék kérni Tőletek. Szeretnék nőgyógyászt váltani, és majd itt a Flór Ferenc kórházban szülni. Kiszemeltem magamnak Dr. Krasznai Zsuzsát, de nem sok infót találtam róla. Esetleg valaki tud valamit róla, valamilyen tapasztalat vele kapcsolatosan?


A válaszokat előre is köszönöm.

2013. aug. 1. 11:21

Sziasztok!


Nekem már lassan 2,5 éve, hogy ott szültem. Én Várkonyi doktorúrnál, és jó volt, biztonságban éreztem magam vele. A szülésznőm Anikó volt, sajnos nem tudom milyen Anikó. Velem mondjuk vajúdás alatt (3 óra) egyik sem foglalkozott, óránként bejöttek, megnéztek,de a párommal ketten voltunk, így meghittebb volt. :) Várkonyi profi, gyors, jó döntéseket hoz, de nem az a babusgatós, kedveskedős típus.


Én amúgy egy ágyas szobában voltam, így a párom is bent aludt velünk a kórházban.

2013. aug. 1. 10:51
Ezt én már egyszer ide leírtam, de akkor még egyszer! :) Én Szabó Lászlónál szültem, Gödöllőn van magánrendelése, és egy ügyeletes szülésznőnél, akit nagyon tudok ajánlani, de nem tudom, hogy felkérhető-e szüléslevezetésre: Ignáth Jánosné. Mindkettőt csak dicsérni tudom! (Februárban szültem)
2013. júl. 31. 16:40

Sziasztok!


Tudtok a Flór Ferencben jó szülész-nőgyógyászt? Lehetőleg olyat keresnék, akinek van magánrendelése, és oda lehet járni hozzá terhesgondozásra. Várom akár priviben is az ajánlásokat. Köszi!!

20. kiscsirke (válaszként erre: 19. - Anna9999)
2013. júl. 24. 08:56

Köszi, nekem is ő volt szimpi pont. Imádkozom, hogy pont ő legyen benn :)

Nekem is hasonló van a dokimmal. De ő nem lesz egy darabig az tuti.

2013. júl. 23. 12:21
Ja én ügyeletes szülésznőnél voltam, és le a kalappal! A legjobb volt (Ignáth Jánosné)!
18. Anna9999 (válaszként erre: 17. - Kiscsirke)
2013. júl. 23. 12:19

Sajnálom, de ne aggódj, nagyon sok jó orvos van ott!!! Én is majdnem így jártam. 1 héttel az időpont előtt szívinfarktussal került kórházba a dokim. 1 hét múlva már dolgozott ismét. De addig is azt mondta, hogy gondoskodik róla, hogy főorvoshoz kerüljek, ne vmi ifjonchoz. Aztán mivel még 3 napot ráhúzott a babám, így a dokim már jól volt és nála szültem.

Minden rendben lesz!!! :)

2013. júl. 22. 14:15

Sziasztok,


most kaptam a hírt, hogy a dokim kórházban van, és persze 5 napom van a kiírt időpontig...

Arra lennék kíváncsi, hogy aki ügyeletes dokinál szült, mennyivel másabb, mint fogadott dokinál? Sajnos ennyi idő alatt már szülésznőt sem tudok fogadni, pedig azt tenném legszívesebben.


Előre is köszi. Remélem nem halt meg a fórum.

2013. jún. 24. 23:13

Sziasztok,


én július 27-re vagyok kiírva a 2. babámmal. Elsőt az Uzsokiban szültem, most 5 éves. Vasárnap voltam szülőszoba látogatáson. Nagyon kedvesek voltak. Szépek és jól felszereltek. Külön tetszik, hogy végig egy helyiségben lehettek. Nem viszik külön a babát ellátni. Most azt mondták, hogy apukának külön kell beszerezni a felszerelést, mert nem tudnak adni. Most is Hajdunál szülök, ahogy az elsőt is.

2013. jún. 24. 12:34

Sziasztok!


Én most csatlakoznék. augusztus 19-re várom második gyerkőcömet. Az elsőt is a Flórban szültem 2009-ben, sürgősségi császárral. Olvastam, van aki szintén Szabónál fog szülni, én is. Van egy stílusa, de szerintem jó orvos. A kislányomnál alapítványi szobában voltam, kétágyasban. Szerintem nagyon jó, nem kell a zuhanyra várni, kényelmes, mégsem voltam egyedül. Másodjára is így tervezem. Egyenlőre ennyi

14. Anna9999 (válaszként erre: 13. - Zelka31)
2013. jún. 20. 17:38

Szia!


Februárban szültem ott, vasárnap lesz 4 hónapos a kislányom! Te mikorra vagy kiírva? Kérdezz bátran! :)

2013. jún. 11. 14:27

Sziasztok,


Azokat várom ide akik a közeljövőben fognak szülni vagy nemrég szültek Kistarcsán a Flór Ferenc Kórházban.

Akik már szültek ott, kérem írják meg a tapasztalataikat, akik még szülés előtt állnak, ismerkedjünk :)


Szép napot,

Zelka

2013. jan. 31. 18:31

Köszönöm:)

árakat tudnátok küldeni privibe?

11. vecus (válaszként erre: 9. - Bébibogyo1)
2013. jan. 29. 08:54

Szia!


Gratulálok a babához.

Én kétszer szültem a flórban mindkétszer ügyeletesnél.

Az egyik doki a Rajnai Attila a másik a Krasznai Zsuzsa.

Azt nem tudom hogy nekik vannak-e magánrendeléseik és vállalnak-e szülést, de mindkettőt merem ajánlani.

Most nem a Rajnainál szültem de nagyon sokat segített nekem most is mert szülés előtt már 3 nappal bent voltam.

10. Anna9999 (válaszként erre: 9. - Bébibogyo1)
2013. jan. 29. 08:14
Szia! Örülök, hogy csatlakoztál! Én Szabó Lászlónál fogok szülni. Nagyon ért a dolgához, bár nem túl beszédes, mézes-mázas a stílusa,de szerintem a lényeg, hogy jó orvos és nem is túl drága!
2013. jan. 28. 19:34

sziasztok,


ha minden jól megy akkor október elején fog megérkezni családunk legújabb tagja. szeretnék én is csatlakozni én inkább orvosváltás miatt és leginkább ez érdekelne. kinél szültetek v. tervezitek a szülést?

8. vecus (válaszként erre: 7. - Anna9999)
2013. jan. 24. 21:02

Hát ha olyan bolond időjárás lesz mint amikor én szültem akkor nem biztos.

A végén már a nőgyógyászati részre rakták akik megszültek mert teljes telt ház volt a szülészeti részen. 3 napon keresztül folyamatos volt szinte a szülések a szülőszobákban. Még arra sem volt néha lehetőség hogy a 2 órás megfigyelésen bent maradjon az újdonsült anyuka alig fél óra múlva áttolták a gyermekágyas részlegre hogy helyet adjanak a következő vajúdó kismamának. :))))

2013. jan. 24. 15:37
Megpróbálok egy kétágyast szerezni/fizetni. Jó lenne a nyugi, de azért legyen valaki, akivel lehet beszélgetni! :)
6. vecus (válaszként erre: 5. - Anna9999)
2013. jan. 23. 07:22

Én 4 ágyasban voltam.

De vannak a fizetős szobák az 1 vagy 2 ágyasok.

6 ágyas szoba csak egy van de az is a császáros megfigyelő szoba.

Az újszülött részleg átköltözött a szülőszoba mellé. Régen az volt a koraszülött részleg de azt megszüntették.

Így felszabadult egy szoba és így átraktak oda 4 ágyat így szüntetve meg a 6 ágyas szobákat.

5. Anna9999 (válaszként erre: 4. - Vecus)
2013. jan. 22. 15:12
Hány ágyasban voltál?
4. vecus (válaszként erre: 3. - Anna9999)
2013. jan. 22. 12:53

Nem kell ruha, egész normálisakat adnak a babákra.

A fürdetéshez se kell semmi mivel azt a csecsemősök csinálják bent a saját részlegükön.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook