Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki hol lehet még kapni a hagyományos melegítős gyantát? fórum

Tudja valaki hol lehet még kapni a hagyományos melegítős gyantát? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 5. 14:49
Én egy fodrászkellékes üzletben vettem, Szekszárdon.
2010. nov. 3. 17:53

Hát igen, erről beszélek, Andi :( Hogy szerintem nem ... De amúgy ha mentek legközelebb és szóltok, akkor előre kifizetem, csak nekem is hozzatok :D:D


Köszi, a DM-ben még megnézem.

Köszönöm mindenkinek. Még annyi, hogy kozmetikust ilyet senki nem tud? :( Mert a legtöbb közli, hogy max bikinivonalig gyantáz...Na én ezzel nem vagyok kisegítve, addig én is elérem :D Hülyén hangzik, tudom, de konkrétan allergiás vagyok saját magamon a szőrszálakra :D Szóval nem poénból gyantáztatok szó szerint mindenhol ahol nő :D

Na jó, hajam és szempillám meg szemöldököm még van :D

2010. nov. 3. 17:49

drogériában van (nem a fölső polcon)

DM

14. andi6020 (válaszként erre: 8. - Szasz23X)
2010. nov. 3. 17:47

Utánanézek. Barátnőm kozmetikus, vele mentem, úgyhogy nem tudom, hogy "civilként" tudtam volna vásárolni vagy sem.


Amiről beszélek, az elvileg ugyanaz mint az ősrégi, csak nem lábosban kel kavargatni a gyantát.

2010. nov. 3. 17:46
olyan mintha valami gyertyás dobozka lenne
12. Szasz23X (válaszként erre: 11. - Arcansas)
2010. nov. 3. 17:46
Köszi szépen :)
2010. nov. 3. 17:45
szia a két betűs drogériában lehet kapni ilyen kis fémdobozos külsejű gyantát,azt hiszem az a hagyományos.A görgős meg egyéb gyantacsíkos résznél szokott lenni,de jól elvannak bújva!
10. Szasz23X (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2010. nov. 3. 17:43

ohóóóóóóóó, kérem szépen a címet nevet :D

Köszike :P

2010. nov. 3. 17:42
Sokféle van, pl csokis, aloe verás.
8. Szasz23X (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2010. nov. 3. 17:41

jó lenne, de nagykerből elvileg csak céges papírral tudsz vásárolni, nem? (csak a ruházati részhez értek, ehhez nem) Ha esetleg ennek utána tudsz nekem nézni, azt nagyon megköszönném :)

Ősrégi, nem ősrégi, a lehuzigálós hideggyantákkal meg a görgős textilcsíkos csodákkal a tököm van ki.:D

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szasz23X)
2010. nov. 3. 17:40

Hát, ha arra az ősrégire gondolsz, azt nem tudom. Gondolom kozmetikai nagykerben. Ha van még egyáltalán.

Én most vettem hasonlót, amit fel kell kenni, melegítő edénnyel.Olyan mint a fondü edény :-)

A Xlll. ker-ben van a nagyker, ha kell a pontos cím utánanézek.

6. Szasz23X (válaszként erre: 5. - 645b490433)
2010. nov. 3. 17:38
két helyen már kérdeztem, csak a görgős patronost tudták volna adni, azt meg nagyon nem szeretem, de azért köszi :))
2010. nov. 3. 17:36
Fodrász kellékes bolt.
4. Szasz23X (válaszként erre: 2. - Kyrie)
2010. nov. 3. 17:36
Ohhh, köszi :) Bár még nem láttam :S de akkor alaposabban megnézem
2010. nov. 3. 17:36

Egyáltalán létezik-e még, és kb mennyiért illetve hol lehet beszerezni. Emlékeim szerint az egyetlen volt, ami nem szedte szét a bőrömet...

A szőrtelenítő krémektől kiütéses leszek

A borotvától kipattogok

A hideggyantától hülyét kapok, és nem viszi le

Az epillátort kidobtam :D

Szóval ez érdekelne, illetve hogy valaki netán tud-e nagyon alapos kozmetikust aki gyantáz

(most ez csúnya lesz, bocsi érte, és aki a seggemből is kitépi a szőrt, ha azt kérem :D...A bikinivonalig gyanta rohadtul nem elég...

2010. nov. 3. 17:35
Én régebben mindig a Tescoban vettem, ott tuti van.
2010. nov. 3. 17:34
Hol lehet kapni a hagyományos melegítős gyantát még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook