Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudatos életmódváltással az egészségünkért! fórum

Tudatos életmódváltással az egészségünkért! (beszélgetős fórum)


5. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - Wecuska)
2010. okt. 5. 09:41
Köszi. Nem is gondoltam magam én sem minden nap méregetni :) Csak hatnaponta, azért így, mert a 90 napos 5 napból áll, így a 6. mindig meg tudom mérni magam.
2010. okt. 4. 15:28
szia.szerintem most egy időre tedd el a mérleget.nem a mérleg fogja mutatni a számottevő változást kezdetben,hanem a közérzeted és a nadrág méret.szerintem jó lenne csinálnod most a diéta kezdetén egy béltisztítást utifű maghéjjal.
3. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - Wecuska)
2010. okt. 1. 07:38

Köszi szépen a bátorítást.


Látom, egyedül kezdem, de sebaj! A fő, hogy kitartsak. A napokban már igyekeztem odafigyelni az étkezésemre, így ma reggelre pár dekával kevesebbet mutatott a mérleg is, mint amire számítottam, 98,7-et.


Most épp joghurtot kanalazgatok, kivi után. Fehérje napom van.

Beírom az adataim a Mérlegelőmbe is.

2010. szept. 29. 13:58
szia.én már túl vagyok a diétán.egy évig diétáztam.életmódot váltottam.17 kg-ot fogytam.jobb az egészségem és remélem,hogy a lelki betegségeim is rendbejönnek,mert egy új életerős embert látok a tükörben.sok sikert a diétához.ha tudok valamiben tanácsot adni,nagyon szívesen segítek.
2010. szept. 29. 12:34

A nyáron leadtam 10 kilót, ami azt jelenti, hogy képes vagyok rá, ha igazán akarom!

Visszajött ugyan, mert elcsúsztam azon az x. banánhéjon, de MOST ÚJRA BELEVÁGOK!

Máig azt hittem, babát várok, s bár sajna nem, pozitívan gondolkodom, úgy veszem fel, hogy ÚJ ESÉLYT KAPTAM AZ ÉLETTŐL, le kell fogynom elsősorban a saját egészségem miatt (hogy pl. ne legyek cukros), másrészt a tervezett babócáért, ha majd összejön, harmadrészt, hogy jobban, csinosabban érezzem magam a bőrömben...


Első körben (decemberig) megelégszem a teltkarcsú formákkal! A 160 cm-hez most vagyok 99,6 kiló. Ősz végéig a 90 napos diétával (ez jött be a - 10 kilónál is) szeretnék megszabadulni 10-15 kilótól, de inkább kevesebb a több-és tartós szinttel. Természetesen a heti 3x-i mozgásra is alapozok, ezt két tae-bo és egy X-CO-ból áll, a többi napon pedig otthoni kertészkedés, tevés-vevés, munkahelyi lépcsőzés, munkába menéskor biciklizésből, ill. sok-sok gyaloglásból állna.


VAN VALAKINEK KEDVE CSATLAKOZNI HOZZÁM? Társakkal könnyebb, még így a távolból is. Nem versenyszerűen kérlek, hanem egymást támogatva, buzdítva, tapasztalatokat megbeszélve.


Ja, egyébként pénteken, OKTÓBER ELSEJÉVEL KEZDEK! :) és nem lesz megállás!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook