Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki segíteni abban, hogy mivel érdemes szőrteleníteni az arcot, pl pajeszt. Sajnos a gyantától pattanásos lesz, a borotva után szúr. fórum

Tud valaki segíteni abban, hogy mivel érdemes szőrteleníteni az arcot, pl pajeszt. Sajnos a gyantától pattanásos lesz, a borotva után szúr. (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 10. 15:59
Cukor, szerintem is. Előtte fertőtlenítés+ hintőpor, utána nyugtató/ápoló olaj. Gyengíti és ritkítja a szőrszálakat.
2011. febr. 9. 13:57

szia

javaslom a végleges szörtelenitést...


és megszünnek a problémáid

2011. febr. 9. 13:46
epillátor
2011. febr. 9. 13:46
Nekem is a cukor-, illetve újabban csoki gyanta, ami bevált kényes területeken, és utána a fertőtlenítés is segít a kipattogzás megelőzésében
2011. febr. 9. 13:43
szerintem csipesz...
2011. febr. 9. 13:36
cukorpaszta vagy mézemúlzió. Mindkettő kitépi a szőrt mint a gyanta de szőr növekedéssel megegyező irányba és nem szedi le a hámréteget, plusz nem pattog ki tőle az ember.
2011. febr. 9. 13:32
Borotvaval semmifele keppen nem.A legjobb tenyleg a gyanta ra, de ha nemjo , akkor lehet csipesszel, de azert azis kicsit faj:)
2011. febr. 9. 13:29
Tud valaki segíteni abban, hogy mivel érdemes szőrteleníteni az arcot, pl pajeszt. Sajnos a gyantától pattanásos lesz, a borotva után szúr.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook