Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki segíteni abban, hogy hol kell beállítani a kép méretet? Húzgálni kell a képet, mert "nem fér" bele a monitorba. . . fórum

Tud valaki segíteni abban, hogy hol kell beállítani a kép méretet? Húzgálni kell a képet, mert "nem fér" bele a monitorba. . . (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. dec. 11. 21:50

az asztalon(ahol vannak az ikonok üres helyen...) jobb klikk.. ott második fül /asztal/

ott jobbra lefelé a poziciót tedd át nyújtásba...

utána alkalmaz és ok...ennyi... bármilyen legyen a kép mérete a windows megcsinálja neked

7. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - VTünde)
2009. dec. 11. 21:50

2. hozzászólónak tudom magam, de fogadom, hogy a tizedik leszek. Ez jó. Segítőkészek az emberek.

Windows XP esetében

Start menü (klikk)

Vezérlőpult (klikk)

Megjelenítés (klikk)

Megjelenítés tulajdonságai: Beállítások (klikk)

Balra lent képernyőfelbontás csuszkát jobbra tolni majd leokézni!

Megtartja a beállításokat kérdésre (ha tetszik) az Igenre kettyinteni.

Lehet játszani a különböző beállításokkal.

(Most ennek a szövegnek kb 10 féle verzióját fogom látni mindjárt. Kár volt dolgoznom. :D)

2009. dec. 11. 21:50
akkor nézd meg beállitások mellett van olyan hogy megjelenés ott kéne lenni olyannak hogy betüméret ott normálra állitsd
2009. dec. 11. 21:48

1280*1024-en van, sztem az jó.


De az egész képernyő nagy...

2009. dec. 11. 21:46
Ezt tudom, ott állítottam is, máshol is kellene szerintem...
2009. dec. 11. 21:45
vezérlő pult megjelenités és beállitások ott tudod állitani a képernyőfelbontás
2009. dec. 11. 21:40

Sziasztok!


Remélem, érthető a kérdésem...


Nagyok a betűk is (egy kölcsön monitort kaptunk) és az egész kép nagy...

2009. dec. 11. 21:40
Tud valaki segíteni abban, hogy hol kell beállítani a kép méretet? Húzgálni kell a képet, mert "nem fér" bele a monitorba. . .
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook