Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tud-e igaz lenni egy barátság? fórum

Tud-e igaz lenni egy barátság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
96. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 95. - Csiga78)
2007. szept. 5. 12:35

SZIA!


Egyáltalán nem volt pofátlanság,hisz ő ajánlotta fel!

Néha furcsa dolgok történnek!Sajnos én is nagyon sokszor tapasztaltam már!:-((((((

95. Csiga78 (válaszként erre: 85. - 5d3fac1d2b)
2007. szept. 5. 11:11

Bocsi csak most találtam ide vissza,így csak most olvastam üzeneted.


Lelkesen ajánlotta,hogy vigyáz a Kisfiamra,mikor meg felszerettem volna használni a segítség nyújtását nagyon csúnyán viselkedett velem és a baráti társaság többi tagjának még hazudott is a szituról.


Kijelentette a gyereket nem neki szültem.Na ez a kijelentés akkor lett volna helytálló,ha sokat vigyázott volna rá,de 3 alkalomról van szó,egy év alatt.Szerintetek ez pofátlanság volt részemről,úgy hogy ő ajánlotta fel?

2007. aug. 29. 19:00
attol füg, mind a két félen múlik minden
93. eva25
2007. aug. 29. 18:11
Tud igaz lenni egy barátság, ha érdek nélkül jött létre. Nekem van egy 24 éve tartó barátságom és remélem mindörökre fog tartani. Egy barátságban kell adni is, nem csak kapni, és öszintén el kell fogadd a barátod/barátnőd a hibáival eggyütt. A kritikákat is elfogadom a Barátnömtől, amik néha súlyosak, de igazak. A lelki válságból,csalodásokból is csak egy igaz jó barát tud kisegiteni.
2007. aug. 29. 17:37
Igen tud!A barátnőmmel már 12éve igaz barátok vagyunk.
91. dobos
2007. aug. 29. 16:48
Nekem volt egy kolleganőm akivel igaz barátság alakult ki,de sajnos már nincs közöttünk.Mai napig nem tudom feldolgozni.
90. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 89. - Almáspite)
2007. aug. 5. 16:02

Szia!

Akkor te a szerncsések közé tartozol!!!!!!

Jó hallani,hogy valakinek ilyen jó tapasztalatai vannak!

2007. aug. 5. 15:48
igen, tud! 27 éve vagyunk a legjobb barátnők, ezidő alatt előfordultak viták, veszekedések, egyetnemértések, de SOHA, ismétlem: soha nem tettünk keresztbe a másiknak és nem áskálódtunk egymás ellen.
2007. aug. 5. 06:43
szerintem igen...
87. Evi94
2007. aug. 4. 12:09
Én azt hittem h igen de sajnos csalódnom kellett nem is egy emberbe!
2007. júl. 22. 22:58
Tud!
85. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 84. - Csiga78)
2007. júl. 22. 21:23
Mi történt?
2007. júl. 22. 21:11

Sajna két héttel ezelőtti esetemre visszagondolva:NEM!!!!

Amikor arról az meberről azt gondolod,hogy barát és rájösz hazudik a hátad mögött és megkérdőjelezi az anyaságodat.

83. mazsi-drazsi (válaszként erre: 77. - Teráz)
2007. jún. 11. 23:24
hát ezt már nem tudom meg.
2007. jún. 11. 08:26

Sziasztok!

Régen volt nagyon jó barátnőm,akivel most pár hónapja nem tartjuk a kapcsolatot,mert többször is belegázolt a lelki világomba....

De most tudom,hogy nagyon rossz időszakja van,mert elhagyta a férje.Az eszem vívódik a szivemmel!Szivem szerint lépnem kellene a barátságunk helyreállitására,de akkor teljesen biztos vagyok benne,hogy megint ugyan azok a dolgok megtörténnének,ami miatt vége lett a barátságunknak!Az eszem pedig azt diktálja,hogy maradjon minden,ahogy most van,vagyis ne béküljek!

Csak sajnálom,mert nagyon rossz lehet neki most!

81. Csibe78 (válaszként erre: 79. - Mili461)
2007. jún. 1. 13:29
Igen, én is egyre inkább így érzem! Csak számomra az a furcsa, hogy április végén tartottuk a párom szülinapját. Ott úgy viselkedett, mintha semmi nem történt volna. Fogta magát, és kiment a konyhába, és elkezdett mosogatni. Segített nekem... és nem engedte, hogy én fejezzem be. Akkor megbeszéltük, hogy a gyerekekkel elmegyünk az élményfürdőbe, vagy Visegrádra, vagy Egomba. Azt hittem észbe kapott, hogy mostanság egy kicsit hanyagoljuk egymást, de azóta is annyiszor voltunk fürdeni együtt, mint innen akármelyikőtőkkel. Azt hiszem eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel. Keresek más barátokat. Nem ő az egyetlen ember a földön. Szerencsére :)))
80. Rika1
2007. jún. 1. 13:25
Igen tud lenni,nekem ilyen volt a barátnőm,csak sajna elszakadtunk egymástól.:)máshová ment férjhez:)
2007. jún. 1. 13:19

Bár lenne igaz barátság! Én eddig nagyon nagyokat csalódtam, nem tudom még egyet túlélek-e. Pedig a mult héten figyelmeztettek rá, hogy csak érdekből barátkozik velem az, akit barátnak gondolok.

:-(((( Remélem nem igaz!

Csibe nem tudom nálatok mit történt, de ez a barátság szerintem már nem lesz őszinte közted és az immár sógornőd közt. A sok kifogás, olyan lerázós szövegnek tűnik, úgy látszik neki már nem fontos. Bocs, de nekem ez a véleményem.

78. mazsi-drazsi (válaszként erre: 77. - Teráz)
2007. máj. 31. 19:01
Mégis mi történt??? Nekem is 22 éves a barátságom. Hogy tud ennyi év után véget érni???
77. Teráz
2007. máj. 30. 19:27
Tud,csak kérdés meddig...22 év "igaz"barátság után akkora "pofont" kaptam,azóta sem tudok magamhoz térni.
2007. máj. 30. 18:56
van, csak iszonyú ritka
2007. máj. 17. 18:56
Lehet, hogy igazad van! Most megpróbálom, hogy nem hívom fel. Kíváncsi leszek, hogy neki mikor jut eszébe?
74. a26b2a1b7e (válaszként erre: 73. - Csibe78)
2007. máj. 14. 20:23
Szerintem nem kell erőltetni. Egyszerűen csak nem kell haragudni, azután meg majd kialakul idővel a dolog magától. Ha erőlteted a találkozást, azzal lehet, hogy csak rosszabb lesz. Persze lehet, hogy nincs igazam...
73. Csibe78 (válaszként erre: 72. - A26b2a1b7e)
2007. máj. 14. 18:58
Hát ez az! Tolerancia és változás. De mi van, ha az ő részéről ez nem látható? Ugyanis kb. fél éve már egyszer leültünk és megbeszéltük, hogy milyen dolgok vezettek el idáig. Akkor pont ő vetette fel, hogy ezen változtatni kell, mert amíg látunk rá esélyt a barátságunkat meg kell menteni. Viszont én azóta sem vettem észre változást az ő részéről. Ha én nem hívom fel, akkor ő nem jelentkezik. Két héttel hamarabb szült, mint én, viszont a két gyerek alig látja egymást, mert nem találkozunk, csak nagyon ritkán. Ha hívom, hogy jöjjenek át, akkor is mindig kitalál valamit, hogy majd jönnek, csak most nem ér rá. Mit lehet még tenni?
72. a26b2a1b7e (válaszként erre: 71. - Csibe78)
2007. máj. 14. 18:40

Szia!


Ha a barátnőd a sógornőd is lett, akkor szerintem jobb nem tartani a haragot. Bár, egyéb esetben sem jó dolog a haragtartás.

Mondom én, aki 9 évig nem beszéltem a saját apámmal :)))

De tényleg! Hagyni kell leülepedni a dolgokat, nem megy egyből a megbocsátás, kinek-kinek eltérő idő kell ahhoz, hogy megbocsásson, de mindenkinek jobb úgy, ha végül rendeződnek a dolgok.

Nem azt mondom, hogy az a barátság, amiben Te csalódtál pontosan ugyanolyan lehet, mint azelőtt volt. Végül el lehet azt is érni idővel, de ahhoz tényleg nagy tolerancia és mindkét fél részéről némi változás kell...

2007. máj. 14. 15:53

Sziasztok!


Én eddig úgy gondoltam, hogy igen, de sajnos csalódnom kellett a barátnőmben/aki most már a sógornőm/. Most már kétségeim vannak. És abban sem vagyok biztos, hogy jó dolog-e valakivel rendbehozni a barátságot, ha már egyszer csalódtál benne?!

2007. máj. 9. 19:52

Igen, s van egy-két titka is.

Mindketten fontosak egymás számára

Mindketten egymásra számíthatnak

...

69. Hoppjuliska (válaszként erre: 66. - Opium)
2007. máj. 8. 09:13

ez jó kérdés!

mitöl igazi, milyen az igazi? telsejesen jó a kérdés! pl attól és az az igaz, akivel mindent megtudok beszélni, és nem adja tovább, bármikor segíteni tudunk egymásnak bármiben.nekem van ilyen szerencsére kettö is, bár egy hajszállal az a barátnöm vezet, aki 10 éve barát, még akkor is ha pár éve nem abban a városban lakunk. a távolságot is le tudjuk küzdeni, mégha ritkán is.

a másik itt van a közelben, és csak az a hajszál azért van, mert ö még nagyon rövideje van, de már kezdetektöl egy hullámhosszon vagyunk.oda-vissza megy a segítség, bármiben, mindent megtudunk beszélni szégyenkezések nélkül (akár szex téma, akár más). vannak nézeteltérések, de az csak addig tart.nem vagyunk egyformák ez csak abból adódik.megértés is rengeteget számít!

68. nittike (válaszként erre: 65. - A26b2a1b7e)
2007. máj. 6. 22:00
Nagyon szépen köszönöm! Bízom benne, hogy sikerülni fog. De az út vége még nagyon messze van. Úgyhogy szükségem van minden jó szóra, hogy bírjam erővel. Ha lesz rá egyáltalán lehetőség,h.helyrehozzunk mindent. Mert tudom, hogy nem lesz könnyű. De hát az életben semmi sem az!! Mindenért küzdeni kell, így van értéke!!
67. opium
2007. máj. 6. 18:10
amúgy szerintem nincs igaz barátság.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook