Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » TRIPOLAR-Regen, rádiófrekvenciás "zsírolvasztás" fórum

TRIPOLAR-Regen, rádiófrekvenciás "zsírolvasztás" (beszélgetős fórum)


2020. febr. 8. 11:00
Sziasztok, jó pár éve voltam 3 Regen Pollogen kezelésen, csodákat tett! Tud valaki a Budapesten szalont, vagy kontaktot, ahol van ilyen szolgáltatás, elérhető áron? Régen kuponnal tudtam menni, ha bárkinek bármilyen tippje van, nyitott vagyok!
17. Orsi_83 (válaszként erre: 4. - Dollyka10)
2020. febr. 8. 10:58
Szia Dollyka10, engem érdekelne, ha aktuális még!Régen vettem kupont, és nekem csak ez használt!
2018. júl. 27. 13:56

Talan mar senki sem olvassa a forumot de azert leirom a tapasztalataimat, persze azt hadd tegyem hozza hogy ez az en tapasztalatom es lehetseges masnak pozitivabb a velemenye errol a dologrol.


Nos nekem.a.combomom es a fenekemen elegge laza a bor azt mar nem tudnam megmomdani minek koszonheto talan meg tinikoromban hatarozodott meg amikor kevesebbet mozogtam es tobbet ettem de igy is max 65 kg.voltam a 175cm hez tehat vekomy alkat.de narancsbor az mar akkor is volt .Aztan elkezdtem egeszsegesen taplalkozni es hirtelen lement rolam.10 kg ezzel valoszinu a borom nem.tudta felvenni a tempot es kisse lottyedt lett mert az egeszseges taplalkozas mellett izmositanom is kellett volna de akkor ezt senki se mondta nekem. Nos a lenyeg 3 eve elmentem egy kozmetikaba ahol csinaltak 6 alkalmas radiofrekvenciat..Semmi valtozast nem tapasztaltam


Aztan par honappal kesobb elmentem egy masik helyre ahol nem.csak radiofrekvenciat de egy LPG kezelest is vegigcsinaltam kb. 10+10alkalom. Nem is akarom mondani hogy egy vagyont kikoltottem.Elegem lett.


Folytattam a sportot es a egeszseges eletmodot. Tovabb fogytam de a borom uhyanolyan laza maradt. Vegso elkeseredesemben felkerestem egy plasztikai sebesz hogy zsirleszivas csinaljon. De jo indulatuan azt mondta sajnos a laza kotoszovet a combomom nem teszi lehetove mert nem oldana meg a probelmamat sot talan meg rosszabb lenne mert a borom lazassaga miatt valoszinu a zsirleszibas utan nem tudna megfeleloen visszatapadni. Borfeszesites kell.de hegek nelkul. Azt mondta a radiofrekvenciat ajanla bar sajnos meg elegge gyerekcipoben jar ez a dolog hogy hihyan lehet a bort ismet fesszesse.tenni.anelkul hogy felkene vagni hozza az embert.


Ugy gondoltam adok meg egy eselyt a dolognak de nem igazan hittem benne. Elmentem egy borgyogyaszati klinikara gondoltam itt mar meg fejlettebb gepekkel dolgoznak mint egy kozmetikai szalon


Megcsinaltam ismet 6 alkalmas radiofrekvenciat kiegeszitve ultratone kezelessel. Roviden annyit tudok mondani hogy ereztem hogy dolgozik a gep de ez mind hiabavalo volt hiszen kifizettem a kezeles arat es a 6 alkalom utan sem lattam a boromet feszesebbnek vagy simabbnak. Ugyhogy ez az en tortenetem a radiofrekvencival. Ha ossze akarom szamolni mennyi penzt dobtam ki az ablakon akkor nagyon szomoru leszek hiszen mar igyis egy vagyonba kerul.az hogy egeszsegesen taplalkozom es nem a.sarki kis boltban.eszem a 200ft-os pizzaszeletet

15. gardosj (válaszként erre: 14. - Cornflower)
2013. máj. 3. 07:16

Cornflower!

Milyen eredménye van (volt) a zsírbontásnak?

Judit

14. cornflower (válaszként erre: 13. - Lexibaba)
2011. dec. 3. 22:21

Szia!


Én voltam már több alkalommal ilyen kezelésen, semmi fájdalmat és véraláfutást sem tapasztaltam, én kellemesnek mondanám a kezelést.

Majdnem elaludtam közben. :)

Ne félj tőle, de tényleg fontos, hogy betartsd a szabályokat, a víz valóban nagyon fontos, ezzel és a kavitációs UH-al FOGSZ FOGYNI!! Én így csináltam...

2011. nov. 28. 20:02

A Tripoláris zsírbontásról kaptam ma egy szórólapot. Az első kezelés ingyenes és bejelentkeztem jövő hét csütörtökre. Ez elméletileg ilyen rádió frekvenciás zsírbontás és utána 3-4 napig nem szabad cokrosat, zsírosat, fehérjét enni...

Meg napi 3-4 liter vizet kell inni...

Ezt a lányka mondta el telefonba.

Többi videót is megnéztem neten.

Van ahol azt írják, hogy véraláfutásos lehet, de hogy ez elmúlik.

Állítólag már az első kezelés 2-5cm körfogatcsökkenést jelent a kezelt testrészen...


Van valakinek tapasztalata?

Talán nem félnék ennyire. De nem látok benne rosszat:$

2011. szept. 6. 08:55

Ha valakit érdekel...

Van egy Napi tipp kuponom, ami összesen 90 percnyi Regen Pollogen zsírbontást foglal magába.

2012.01.02-ig lehet felhasználni és 17.160 ft értékű, 4490 ft-ért vettem, ennyiért adnám oda.

A szépségszalon a 2. kerületben a Kis Rókus u-ban van.


Írjatok privit, ha érdekel.

Köszi!!!

11. madi13 (válaszként erre: 4. - Dollyka10)
2010. jan. 23. 22:34

Hali!


Engem is érdekelne! Budapesten?

10. island
2010. jan. 20. 10:25
Én 1-szer voltam ilyen kezelésen,de utána elektromos stimulátorra raktak.Egyébként csak meleget érezni.De mivel csak 1-szer voltam mert drága nem tudom a hatását.
9. island (válaszként erre: 4. - Dollyka10)
2010. jan. 20. 10:22
Engem érdekelne,írnál róla bővebben?
8. Pirosalma (válaszként erre: 6. - 4916977221)
2010. jan. 19. 16:34
(BEgyébiránt, a rádiófrekvencia egy frekvenciatartomány az elektromágneses hullámok esetében, nem pedig energia.)
7. Pirosalma (válaszként erre: 6. - 4916977221)
2010. jan. 19. 16:33

Vigyázz mit írsz, biofizikából TDK-s vagyok!;-)


Viccet félretéve: reagálok majd bővebben, első körben annyit, hogy a zsírszövetben zsírsavak alig vannak, és azok különben is csak minimálisan ürülnek a vizelettel, ill. az epével.


(Ha az epével ürülnek [ürülnének), akkor újra föl is szívódnak (szívódnának]).

6. 4916977221 (válaszként erre: 5. - Pirosalma)
2010. jan. 19. 15:36

A rádiófrekvencia egyfajta energia, amig a zsírsejt elnyel, az energiától megnő a belső hőmérséklete, egyfajta kontrollált gyulladás keletkezik, amely persze a bőrfelszínen is érzékelhető. Ha eléri a felszínen a 40 fokot, akkor "odabenn" 60-70 fok van, és akkor megolvad a zsírsejt, a felszabadult zsírsavak a sejtfalon keresztül a nyirokáramba jutnak, majd a máj és a vese kiüríti.

Persze sokat kell hozzá inni. Tavaly kipróbáltam, hatásos volt.

És mivel testkezelésekkel foglalkozom, azóta a saját vendégeimet is kezelek egy bérelt géppel.

2010. jan. 19. 12:45
Engem baromira érdekel, hogy a rádióhullámok hogyan bontják a zsírsejteket...
2010. jan. 19. 09:04

Sziasztok,

Keresek Tripolar Regen zsírolvasztáshoz társat.

A kozmetikákhoz képest harmad áron, háznál.

Csináld magad!

2009. febr. 8. 18:06

Sziasztok!

Holnap megyek egy ilyen tripolár kezelésre, majd beszámolok a tapasztalataimról.

2008. dec. 7. 18:35

Bár már régen érdeklődtél, de leírom, hátha még hasznos a tanács (bár talán azóta ki is próbáltad).

Én voltam ilyen kezelésen. Bekenik a bőrödet valami olajjal, lemérnek, lefényképeznek és egy vasalószerű eszközzel (csak ebből dudorok állnak ki) melegítik. Közben elég erősen nyomják is, úgy mintha vasalóval masszíroznának. Ez a nyirokkeringést stimulája vagy mi. Nem fáj és nem is kellemetlen (még elég kellemes is). Nekem az első kezelés után 1,5 cm ment le pedig nem fogyni akartam hanem feszesedni és cellulit ellen. A kezelés után sokat kell inni. Én kaptam egy pakolást is (iszapszerű volt, de gumissá merevedett). Egy kúrát végigcsináltam és használt. Ez még nyáron volt. Szóval szerintem használ, de elég húzós az ára. Nálunk egy alkalom kb. 15.000,-Ft (comb teljesen és fenék). Egy kúra minimum 6 alkalom.

2008. febr. 28. 19:47

Sziasztok!Én még nem próbáltam ki, de szeretném.A neten csak ennyit találtam:

Monopoláris, bipoláris rádiófrekvencia speciális bőrmelegítést végez nagyon kis energiával fájdalommentesen.Már az első kezelés is meggyőző eredményre képes!

- cellulitcsökkentés, helyi alakformálás

- arckezelés, bőrfeszesítés

Várom a hozzászólásokat!Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook