Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vivace mikrotűs rádiófrekvencia fórum

Vivace mikrotűs rádiófrekvencia (beszélgetős fórum)


3. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Ryana)
2017. nov. 8. 16:22
nem és nem is fogom,nem hisze benne,másrészt rohadt drága.tudom azt a pénzt mára uis költeni,mellesleg vannak más olyan kezelések amik hatásosabbak ,azóta már rájottem....
2. Ryana (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2017. szept. 19. 14:13

Ezzel a kezeléssel szemezek most, Debrecenben is hirdetik.

Bevállaltad azóta?

2016. nov. 23. 16:58

Sziasztok!


érdekelne,vett-e valaki igénybe ilyen kezelést és mit tapasztalt,ill milyen hatásokat tapasztalt a bőrén.Tervezgetem ezt a kezelést,de mivel elég drága,szeretnék előbb tapasztalatokat hallani vele kapcsolatban...ha valaki privátban szeretne írni inkább,azt is szívesen fogadom:)

linkelnék egy videót,ha esetleg vkit érdekel,de úgyis van sok cikk és info róla a neten,de nekem ez még mindig kevés:)


[link]


leírnám röviden a problémámat is,miért tervezem a kezelést.

egy ideig voltak az arcomon aknés problémáim és néhány heg maradt utána,bár ez nem egy súlyos állapot,ez önmagában még nem zavarna.Inkább az a problémám,hogy ezek miatt a kis hegecskék miatt én elkezdtem rollereztetni a bőrömet és sajnos a kezelés fényérzékennyé tett,ami azt jelenti,hogy lettek a nyár elmúlta után pigmentfoltjaim+mivel már túl vagyok a 30-on,nekem is vannak apró szarkalábaim,főleg a szemem alatt,állítólag ez a kezelés erre is jó és csábító még azért is mert az arcot fényérzékennyé nem teszi,sőt,nyáron is végezhető!!

előre is köszönöm ha írtok erröl,hogy miket tapasztaltatok a kezelés során!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook