Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Totális depresszióban szenvedek. Minden napom arról szól... fórum

Totális depresszióban szenvedek. Minden napom arról szól... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
dec. 26. 02:46
Helyzet?
2023. ápr. 8. 15:28
Jobbanvagye má?
41. 55Judit (válaszként erre: 39. - Hajnali madar)
2023. ápr. 8. 15:21
Hogy te milyen aranyos vagy!😀
40. b39c721a9b (válaszként erre: 38. - Regin_a)
2023. ápr. 8. 14:34

"Ugye nem ismered a tb-s állami pszichiáter/pszichológus rendszert?" - így van ahogy mondod, nem ismerem.


Félreértesz! Én nem mondom, hogy kibírnék egy munkatábort, vagy akármit, nekem azok az emberek a példaképeim, akik ebből a helyzetből is ki tudták hozni a legjobbat. Pl. Viktor E. Frankl.

2023. ápr. 8. 14:31

FI!

Ha teheted, gyere ki holnap a budai zsibire és keress meg!

K?érj depresszióra egy 211-st.

(Ez a titkos jelszó!:

:-)

Pluszba - ha nem félsz - kaphatsz egy nagy/hatalmas ölelést.

Az nem biztos, hogy segít a depiden - már, ha egyáltalán az van az esetedben - de egy ölelés sohasem veszik kárba, ha az szívből jön!

:-)

38. Regin_a (válaszként erre: 36. - B39c721a9b)
2023. ápr. 8. 13:42

Ugye nem ismered a tb-s állami pszichiáter/pszichológus rendszert?


Egy ismerősöm mondta anno, a lágerekben nem lettek pánikbetegek az emberek

Ki tudja?! Ha az lett , és nem tudott dolgozni,rövid úton likvidálták

Arról nem olvastam semmit hogy ilyen szempontból vizsgálták-e a túlélőket

Három német láger túlélőt ismertem, semmi bajuk nem volt ilyen tekintetben

2023. ápr. 8. 12:22
Kimozdulni otthonról. És társaság.
36. b39c721a9b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 8. 10:23

Ha valóban depressziós vagy, ahhoz lehet jól jön külső segítség, mondjuk egy szakemberé.

Nekem az szokott erőt adni (mert hát gyakran voltam magam alatt), amikor olyan emberekre gondoltam, akik megjárták a gulágot, vagy a náci koncentrációs táborokat és nemhogy túlélték, hanem ők tartották a többi emberben a lelket, sőt, még erősebbé is váltak.

35. tien (válaszként erre: 34. - Regin_a)
2023. ápr. 8. 05:28

Amikor én magam alatt voltam ,akkor sem diagnosztizáltak nálam depressziót.

Enyhe stersszreakciót ,szorongásos tünetekkel.

Pedig úgy éreztem depressziós vagyok.

Napokig nem keltem fel ,nem beszéltem ,nem fürödtem ,elhanyagoltam a környezetem és magamat.


Doki szerint a klinikai depresszió ettől sokkal súlyosabb tünetekkel jár.


Lehet a FI csak magányos.

2023. ápr. 7. 21:44
De sok marhaságot olvasok, amik bár jóindulatiak, de fogalmuk sincs a depiröl
2023. ápr. 7. 20:48
Mióta tart?
32. apeeng (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 20:21

Ha tudnék valami jó megoldást, leírtam volna...

Nem véletlenül írtam, hogy mások is küzdenek, de jó megoldás még nemigazán született.

Nem ismerem a háttered, de egy jó, megértő, segítő társ talán...olyan, akinek fel sem tűnik, ha nem vagy jól...csak símán szeret. Bárki is az.

2023. ápr. 7. 19:27
Nincs barátnőd,kolléganőd , rokonod akivel tudnátok együtt bevásárolni, egymásnak sütni-főzni,együtt bográcsolni. Moziba menni,vagy csak elmenni fagyizni,piacra, fodrászhoz járni.?? Jókat dumálmi,kártyázni??? Tényleg nincs senki?
30. 55Judit (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 19:12

Nekem mikor nincs kedvem semmit csinálni, elmenekülök itthonról. Elmegyek nagyot gyalogolni. Felmegyek a magas partra, ott egy darabig amíg nem fáradok nagyon. Persze ezt sport gyanánt is művelem naponta. Most hogy lassan javul az idő, bringára pattanok, és áttekerek Siófokra.

Te is elmehetnél biciklizni egy nagyot, hogy érjenek új ingerek. Ez jót tesz az embernek akkor is ha nincs társasága. A kellemes táj, a sok zöld kiránt a depiből. Ne félj messzire menni! Én vagy 20km-t is tekerek időnként hol egyik, hol másik irányba.

Érezd jól magad! Ezt kívánom!😀

29. 820e00bff1 (válaszként erre: 20. - Kisj)
2023. ápr. 7. 19:04
Van is egy ilyen vicces írás,hogy: Bezzeg mink a kapafődön ez meg az volt. Rákeresek,hátha megtalálom,mert tènyleg jó volt😀
28. K-né Zsóka (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 18:37
Most vagy a legszebb korodban, érett nő vagy, aki tudja mit akar. Miért nem értékeled azt amid van? Lehet, hogy sokan szívesen cserélnének veled. Nem az életeden, hanem a hozzáállásodon változtass. Nem magányos vagy, hanem erős, független nő, így gondolj magadra!
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Ágio8405)
2023. ápr. 7. 18:05
Többször próbáltam,de lehetetlen! Amikor a nyakörvet ráteszem sír,pórázt meglátja fetreng a földön. Sehogy nem tudom rávenni hogy sétáljunk. Szalad egyet az udvaron de neki ennyi pont elég. Már kéredkezik is befelé!
26. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 17:48
A benti kutyànak is kell a séta. A benti kutya nem azt jelenti hogy nem kell vele sétálni, hanem azt hogy bent lakik veled, bent alszik bent van amikor te. Sétára szüksége van. Ha eddig nem vitted, kezdd el. Mindkettőtöknek jót fog tenni.
25. jojócska (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 16:38
Vannak gyermekeid? Testvéred és szüleid? Teljesen egyedül töltöd az ünnepet?
24. velmetina (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 16:32
Akkor még az évek száma szerint fiatal vagy. Próbáld meg a társkeresőt.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Velmetina)
2023. ápr. 7. 16:25
51 éves vagyok,nulla önértékeléssel!
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Kisj)
2023. ápr. 7. 16:23
Kapálok és gyomtalanítok a kis kertemben ami csak kicsi de az enyém.Köszönöm!
21. velmetina (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 16:16
Nem tudom a korodat,de szerintem van esélyed.
20. kisj
2023. ápr. 7. 16:13

Senkit nem fog megvigasztalni, de szerintem kapálni kellene egy kicsit.

Állítólag sok mindenre jó.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 96e4cb8ca7)
2023. ápr. 7. 16:03
Én is így vagyok vele! Havi szinten 20.000 Ft a pszichiáter de semmit nem segít,csak újabb gyógyszereket ír fel
18. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2023. ápr. 7. 15:53
A szakemberekkel csak óvatosan, sok a kókler...Én is belefutottam egybe aki csak annyit tudott tanácsolni, hogy saját magamnak kell megoldani az életemet :D mindezt 100k elköltése után.... soha többet nem akarom látni sem.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Velmetina)
2023. ápr. 7. 15:47
De kedves vagy,így igaz! De az én koromban már nem egyszerű a társkeresés,sajnos :(
2023. ápr. 7. 14:52
Van kiskutyád, szeretsz bográcsolni, felhőket nézni,úgy érzem, h nem vagy egy besavanyodott ember, csak hiányzik neked egy társ, egy barát, valaki.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Baba_rózsa)
2023. ápr. 7. 14:42
Nagyon szép amit írtál,köszönöm :) Igen engem is valakinek rugdosni kéne hogy legyen erőm! Pedig imádom a természetet és én is látok akár egy felhőben is csodát! Nagyon kedves vagy :)
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - K-né Zsóka)
2023. ápr. 7. 14:39
De kedves vagy,van kiskutyám de benti,néha szaladgál egyet az udvaron :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook