Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan depressziósokat keresek akik télen nehezen viselik a mindennapokat, leszázalékoltak esetleg Abelifityt szednek fórum

Olyan depressziósokat keresek akik télen nehezen viselik a mindennapokat, leszázalékoltak esetleg Abelifityt szednek (tudásbázis kérdés)


15. Macskanita (válaszként erre: 14. - Ea3f2c20e6)
2011. jan. 30. 13:13

Köszönöm válaszodat:-)

nem tudom kb mennyi időre lenne szükség, mert van egy 3 éves kicsi fiam, akit nemigen tudok kire hagyni... viszont ha megéri kórházban lenni, megtenném.Jártzam pszichoterápiára hetente. Őszinte is voltam... csakl valahogy nem érzem hogy segített volna a dolog.

14. ea3f2c20e6 (válaszként erre: 12. - Macskanita)
2011. jan. 30. 04:56
Az előző űzim neked ment.
2011. jan. 30. 04:53
Ajánlom neked.Mert kapsz 1 pszichológust,aki sokat segíthet.Ha őszinte vagy,és eléggé nyílt önismeret céljából is jó.Több idő lesz,hogy tesztekkel is megállapítsák személyiséged.(Mawi teszt)Pacateszt,ikú teszt,logikai stb.Itt nem 5 perc lesz rád.A lényeg az őszinte légy.Ennek megfelelően kapsz kezelést.Nekem sokat tudtak úérzem vele segíteni.És ne félj élni a lehetősséggel!!!!!
2011. jan. 29. 23:53

szia

sajnos kényszeres vagyok én is, amihez kevert szorongásos depresszió is társul, de amit a legszörnyűbbnek tartok, az a deluzív paranoid zavarom.Szóval megáldott a sors. nekem is kiskoromban kezdődött a kálváriám

Állítólag egyik hozta a másikat maga után... nem tudom. sok éve szedek gyógyszert, ugyan mást mint te, meg mindig váltogatják... írnál nekem a kórházi kezelésről? mert több alakalommal akartak engem is beküldeni, de mivel sem ön, sem közveszélyes nem vagyok, így nem kényszeríthetnek rá. Szenvedés minden nap...

11. ea3f2c20e6 (válaszként erre: 10. - Homokóra)
2011. jan. 29. 21:58
Úgy kezdödőtt,hogy elzárkoztam mindentől,mindenkitől.Képes voltam 1helyben ülni egésznap.Inkább bepisiltem.Szólni sose mertem senkinek.Nem beszéltem senkivel.Kakukktojás voltam.5 éves koromban logopédushoz küldtek,mivel nem beszéltem.Azóta is szorongok,megmagyarázhatatlanul.Az ellenőrzési és tisztálkodási kényszerek gyerekkori trauma következménye.Én akkor is úezeket a dolgokat csináltam.Különben nálam genetika is.Édesapám is kezelésekre jár.
10. homokóra (válaszként erre: 9. - Ea3f2c20e6)
2011. jan. 29. 20:49
3 éves korodban?? Az meg hogy lehet? Miben nyilvánult meg?
9. ea3f2c20e6 (válaszként erre: 8. - Homokóra)
2011. jan. 29. 18:59
Engem mindenhonnan kirúgtak.Hangsulyózom én nem tudtam ellátni a munkám,így jogos volt. Csak KIGÚNYOLTAK,MEGALÁZTAK.Ő szerintem szerencsés ha foglalkoztatják.VAGY VAN ISMERETSÉGE.Amúgy más gondjaim is vannak.(testi),ami a pszichésből adódik.GYOMOR amit kezelni sem tudnak pl.Én eladó lennék,de szoc.fóbiám van.Nálam 3 éves koromban kezdödőtt minden.A TISZTÁLKODÁS úaz amit írtál,de nekem az csak 1 dolog.Én addig dolgoztam ammeddig bírtam onnan kerültem kórházba.
2011. jan. 29. 17:18

A kolléganőm fia nagyon fiatalon lett beteg..13 évesen. Tudom, hogy nagyon nehéz nekik(most 23 éves a srác)

Volt olyan eset, hogy elküldte a fiát a boltba lisztért, s mikor hazavitte a fiú, le kellett mosnia az anyának a lisztes zacskót, a fiú pedig tetőtől talpig háromszor megfürdött. A vízszámlájuk a mai napig kegyetlen sok..ugyanis nem gyógyult meg..kényszeres kézmosó.

Anno elment kirándulni az osztállyal, és ahogy hazaért, rájött egy pánikroham, és megállíthatatlanul ugrált, és tépte magától a ruhát..szörnyű volt...pedig én már sok mindent láttam, de ez félelmetes volt..közben ordított, hogy "meg fogok dögleni"!

De Ő dolgozik..16 éves kora óta.Neki is, és a szülőknek is nagyon nehéz..gyógyszereket szed..

2011. jan. 29. 15:50
Amúgy a munkámat nemtudtam ellátni.Mindig a kukában turkáltam,nehogy v-mi fontos papír odakerüljön.Szégyeltem emiatt magam,de a kény szerek túl erősnek tűntek.A munkahelyi stressz hozta ki ennyire..És minden szünetben tisztálkodtam,mosakodtam.Most is léteznek ezek,de nem ennyire.Hazafelé mindig a metró alá akartam ugrani,csak a család,anyuék meg a kutyáim jutottak eszembe..
2011. jan. 29. 15:38
Részleges a betegségtudatom azt írták most a zárómra
5. edibest (válaszként erre: 3. - Ea3f2c20e6)
2011. jan. 29. 14:01

Nekem ennyire nem "nagy a baj" hál'Istennek.

De egészségügyis révén tudom, hogy miről beszélsz, eltöltöttem már egy pár napot a pszichiátria fellegvárában, Nagykállóban.

Gondolom akkor teljesen alá vagy rendelve a betegségnek és a szavaidból úgy vettem ki, hogy nincs betegségtudatod.Igaz?

2011. jan. 29. 13:51
Emiatt vagy leszázalékolva?
2011. jan. 29. 11:54

NÁLAM NAGYOBB A BAJ.ÖNGYILKOSSÁGI GONDOLATAIM IS VOLTAK.ÁLLÍTÓLAG EGYSZERŰ SKIZOFRÉNIÁM,SZEM.ZAVAR,SZORONGÁSOS

ZAVAR,TISZTÁLKODÁSI-ELLENŐRZÉSI KÉNYSZEREIM VANNAK.

TÉLEN A BEZÁRTSÁG IS GONDOT OKOZ.AZ ALVÁS IS.

NEMRÉG VOLTAM KÓRHÁZBAN.

2011. jan. 29. 07:55

Szia!

Én depressziós vagyok, nehezen viselem a téli napokat, de nem vagyok leszázalékolva. És Cymbalta-t szedek.

2011. jan. 29. 01:48
Olyan depressziósokat keresek akik télen nehezen viselik a mindennapokat, leszázalékoltak esetleg Abelifityt szednek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook