Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Törődjek bele és kész? fórum

Törődjek bele és kész? (beszélgetős fórum)

31. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 30. - 7f9bae9389)
2011. dec. 28. 12:39

Csak az időbeni eltérés miatt érthetetlen,de mindegy :))


Én is féltékeny lennék a helyedben,sajnos én is ilyen voltam anno.A barátot is ki akartam sajátítani.Azóta felnőttem,de akkor szenvedtem :((

30. 7f9bae9389 (válaszként erre: 29. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 28. 12:37

Egy ideig nem is látott. Ő csinált dolgokat, én "csak" néztem. Aztán egy idő után látott, de ruhában.A két dolog egymástól teljesen független.

Azért annyira nem vagyok nem is tudom mi, hogy vetkőzzek és bármi hasonlót tegyek. Írtam is most itt, hogy nem kért érte cserébe semmit sem, nem kellett tennem semmit.

2011. dec. 28. 12:33
Pár napja arról indítottál fórumot,hogy a webkamerát be sem mered kapcsolni a srác kedvéért,nem akarod,hogy lásson.Most meg már kiderül,hogy volt netszex is... Most akkor mi van?????
28. 7f9bae9389 (válaszként erre: 27. - Bnedora)
2011. dec. 28. 12:28
Tudom, hogy nem érdeklődik irántam se komolyan, se komolytalanul..., de mindemellett azt is gondolom, hogy nem amiatt, hogy "ilyenekre hajlandó vagyok".
27. bnedora (válaszként erre: 26. - 7f9bae9389)
2011. dec. 28. 12:21
Miért? Akkor már régen találkoztatok volna. Amennyiben valóban komolyan érdeklődne utánad, akkor ennyi idő után már megtörtént volna a találkozás. Gondolod, hogy komolyan érdeklődne irántad, amikor ilyenekre hajlandó vagy? Más egy fiú, és más egy lány.
26. 7f9bae9389 (válaszként erre: 25. - Korteforma)
2011. dec. 28. 12:15

Hát nem tudom, nem igazán értek most egyet ezzel.

Nyilván nem hangoztatja és nem is fogja hangoztatni mások előtt, hogy Ő ilyeneket csinál. Névvel én sem írtam volna, hogy benne voltam ilyenekben, mert nem tartom egy dicsekvésre méltó dolognak.

25. korteforma (válaszként erre: 21. - 7f9bae9389)
2011. dec. 28. 12:11
Úgy értem, hogy mások előtt nem meri felvállalni, hogy ez izgatja, ezért csak virtuálisan éli ki chat, msn, webkamera formájában de sose fog találkozni az illetővel.
24. c4de233d89 (válaszként erre: 17. - 7f9bae9389)
2011. dec. 28. 12:09
ne válaszolj!
23. 7f9bae9389 (válaszként erre: 22. - Arianne113)
2011. dec. 28. 12:08
Mindenképpen el fogom olvasni. :)
22. Arianne113 (válaszként erre: 19. - 7f9bae9389)
2011. dec. 28. 12:08
Cikkbe is írtam. ő a nagy ő címmel ha van kedved elolvashatod :)
21. 7f9bae9389 (válaszként erre: 18. - Korteforma)
2011. dec. 28. 12:07
Hogy érted, hogy csak virtuális fogja kiélni az effajta vágyait?
2011. dec. 28. 12:06

Ez örök vita tárgya. Szerintem van barátság férfi és nő között nekem gyerekkori barátaim is vannak, akik tisztelnek és nem gondolnak többet a barátságunkba mint ami az valójában.


És én sem gondolok bele többet.

Örülünk egymás sikereinek, boldogságának, és ennyi.

Persze megértem azokat is akik szerint nincsen, én is jártam már úgy, nem is egyszer hogy nem vettem észre hogy a barátnak hitt srác mondjuk belémszeretett.. na ez ilyenkor gáz.. :S

19. 7f9bae9389 (válaszként erre: 14. - Arianne113)
2011. dec. 28. 12:06
Filmbeillő történetetek van. :))
18. korteforma (válaszként erre: 1. - 7f9bae9389)
2011. dec. 28. 12:05

Úgy tűnik, többet érzel iránta és azért lettél féltékeny a lányra. Ahol már a szex is jelen van ilyen szinten, az több a barátságnál, de még nem jelent párkapcsolatot.


Egyébként sajnos el tudom képzelni, hogy ezeket a vágyait ő sose fogja a "valóságban" kiélni a párja mellett, hanem csak így virtuálisan.

17. 7f9bae9389 (válaszként erre: 15. - C4de233d89)
2011. dec. 28. 12:05
Eddig sem írtam neki. Az elmúlt 10 hónapban talán egyszer-kétszer, többször nem. Mindig, minden egyes alkalommal Ő keresett engem.
16. 7f9bae9389 (válaszként erre: 12. - Zsanci79)
2011. dec. 28. 12:04

Igen, éppen erre írtam, hogy van lehurrogni való dolog is a történetben...És tudom, hogy mennyire nem helyes, stb. De még mindig "jobb"-nak találom, mintha valójában szexelnék.

Én is úgy gondolom, hogy férfi és nő között nincs barátság. És valóban nincs is, mert részemről több lenne mint barátság.

15. c4de233d89 (válaszként erre: 10. - 7f9bae9389)
2011. dec. 28. 12:01
ne írj neki...ne foglalkozz vele...rögtön kiderül hogy keres e, fontos vagy e neki, vagy sem...ezt most megkell tenned magad miatt
14. Arianne113 (válaszként erre: 13. - Pici Manócska)
2011. dec. 28. 12:01

Én nemtudom, de a mai napig számomra is hihetetlen, hogy a chaten fenntlévő több ezer ember közül pont engem választott, és ami még érdekesebb hogy én akkor mentem fel utoljára, és ő is..

Szóval talán a Jó Isten akarata. De ez már lényegtelen, a lényeg az, hogy velem él, velem alszik és kel minden nap és boldogok vagyunk :)

13. Pici Manócska (válaszként erre: 11. - Arianne113)
2011. dec. 28. 11:56
csoda vagy a sors akarata....
12. zsanci79 (válaszként erre: 1. - 7f9bae9389)
2011. dec. 28. 11:56

Én nem akarlak megbántani, tudom nem ez a kéréds, de én azon most elkeseredtem, hogy egy 16 éves lány webcam szexel.....ha már most így, akkor mi lesz később? Félreértés ne essék, nem vagyok prűd, sőt álprűd sem, csak én kicsit ledöbbentem ezen, hogy hova megy a világ......

Amúgy nekem is alakult már ki neten kapcsolatom. Mint párkapcsolat nem ment, de kurv@ jó barátok lettünk. Tényleg. Aztán egyre többet beszéltünk, s fél év után újra találkoztunk. meg újar....aztán megint ott tartottunk, hogy mint kapcsolat nem megy....viszont van egy nagyon erős kapocs köztünk amit nem tudunk elengedni, de van egy vastag fal is, amit meg nem tudunk lebontani. Szóval 22-es csapdája.....jelenleg nálam ez van.

Férfi és nő között nincs barátság, (pedig azt hittem, hogy mi azok vagyunk) mert az egyik fél, vagy tán még mindkettő is, többet gondol bele mint ami.

Max. barátság extrákkal :))) Szerintem itt erről van szó

11. Arianne113 (válaszként erre: 10. - 7f9bae9389)
2011. dec. 28. 11:55

jaaaaaaaaaaaaaa na így már érthető a dolog.

A srác totál komolytalan ezek szerint.

De talán úgy jársz a legjobban hogyha te is komolytalannak veszed az egészet, és inkább a való életben ismerkedsz meg srácokkal, barátokkal.

az én esetem tényleg csak a csoda vagy a véletlen műve, ezt tudtuk mindketten Zolival, amikor megismerkedtünk.

10. 7f9bae9389 (válaszként erre: 8. - Arianne113)
2011. dec. 28. 11:47

Gratulálok! :)

Ő sosem tekintett rám, úgy mint lány. Csak, mint egy jó barátja. Pár hónappal ezelőtt felajánlottam, hogy találkozhatnánk, kb fél útig el tudtam volna menni, de azt válaszolta, hogy nem akar találkozni, mert a mi kapcsolatunk "így a neten a jó". Ezt nem nagyon értettem és a mai napig sem értem igazán. Meg is sértődtem, de aztán néhány nap után megbékéltem.

Erre rá 2 hónapra elkezdte, hogy milyen jó lenne személyesen is találkozni, meg velem lenni, stb. Mindeközben meg más lányokkal kavart, meg hangoztatta, hogy kit szeret. Szóval számomra kissé érthetetlen.

De most már ez a része mindegy is a dolognak, mert ha barátnője van, akkor a találkozás lenne az utolsó dolog, ami érdekelné velem kapcsolatban.

2011. dec. 28. 11:45

Egyébként végigolvastam a kis történeted és vess meg ezért de én úgy érzem ez talán kicsit több is mint barátság...

Talán tetszik a srác, csak mert nekem is van egy srác akivel még nem találkoztunk, de jó barátok vagyunk és beszélgetünk ha van rá idő, és mikor barátnője lett én nagyon örültem neki. Tanácsot is szívesen adok és megbeszéljük ha baj van, én nem vagyok féltékeny egyáltalán. Jó persze nekem itt van a vőlegényem, de akkor is. Szóval a kérdést azért feltehetnéd magadnak, és ha tényleg tetszik barátilag találkozhattok élőben is, mert interneten keresztül egész más az ember mint élőben.

2011. dec. 28. 11:41

Köztünk is hatalmas távolság volt anno a párommal.

És mi chaten ismerkedtünk meg, totál komolytalannak vettem az egészet, úgy voltam vele egy barát akivel néha elbeszélgetek.

Aztán telefonálgattunk, és eljött hozzám.

( akkoriban koleszos voltam még és közel lakott, de ahol én laktam, az 200 km-re volt kb tőle )

Szóval eljött, jól éreztük magunkat, és összejöttünk, megkért költözzek hozzá ( persze ehhez azért egy kis idő kellett nem történt ilyen gyorsan az egész ) két éve együtt élünk, és megkérte a kezemet is, ebből a kis chat beszélgetésből úgy néz ki esküvő lesz. :) Ezzel csak azt akartam írni, hogy a távolság nem akadály, mindent le lehet küzdeni, ha az ember igazán akarja.

2011. dec. 28. 11:25

Ha a barátod és ezt ő is így érzi, akkor lesz ideje rád. De normális, hogy a barátnője legyen az első helyen. És az is jó lenne , ha a barátnő tudna rólad. Nem osztoznod kell rajta, mert nem a tiéd. Nem tulajdona senkinek, így csak élvezned kell a társaságát, hogy beszélgethetsz vele mindenről és ha a beszélgetés végén elköszön, akkor jóleső érzés maradjon benned. Ha pedig eltávolodik teljesen tőled, akkor soha nem volt igazán a barátod.

És akkor törődj bele, maradjon kellemes emlék .

2011. dec. 28. 11:24
Szeritnem jo dolog az interneten ismerkedés de csak akkor ha abbol ki is tud alakulni szeélyes kapcsolat. Az természetes hogy nem lehet hosszutávon fenntartani csak a számitogépen keresztül bármilyen kapcsolatot. Mert ugyis jönnek az "igazi" életben ismeretségek kapcsolatok. Mivel messze laktok egymástol igy ez nálatok nem volt megoldahtó. Te is inkább keress valakit a közeledbe akivel személyes kapcsolat is ki tud alakulni.
2011. dec. 28. 11:24

mikor elkesztem olvasni, azt hittem hogy boldog vége lesz a történetnek...

mert én hasonlókép ismertem meg a párom....

200k-ter volt köztünk és egy csevegős oldalon találtunk egymásra...

sokat beszéltünk, chet és mobilon...

míg én lépetem és elmentem hozzá...

jött volna ő is , de a családom 19évesen börtönbe tartott...

de most már 10hónpja együtt lakunk és a család is szereti..


de sajna a te helyzeted más...kicsit fura kapcsi alakult ki köztetek...és most a képbe jött egy másik fél??? próbáld meg úgy kezelni a dolgot, hogy ne legyél féltékeny...mert azt se a pasi se a csaj nem fogja dijazni..

2011. dec. 28. 11:20
Szerintem Te nem csak baráti érzéseket táplálsz iránta, ezért vagy most féltékeny. Vonzódsz hozzá testileg, lelkileg. Miért nem mondod meg neki? Lehet, hogy ő is ugyanígy érez, csak nem tudja, hogy mi erről a véleményed. Bátraké a szerencse. De az biztos, hogy ha meg akarod tartani magadnak, akkor személyesebbé kell tenni ezt a kapcsolatot, mert a gépen keresztül nem lehet barátságtól többet elvárni.
2011. dec. 28. 11:16
Szerintem igen, törődj bele, és kész.
2011. dec. 28. 11:14
Ha csak baratok vagytok nemkell feltekenykedned ez normalis ha van valakije kevesebb idoje lesz rad

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook