Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Törődjek bele és kész? fórum

Törődjek bele és kész? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2011. dec. 28. 11:09

Nagyon hosszú történet, de megpróbálom a lehető legrövidebben felvázolni.

10 hónappal ezelőtt, márciusban megismertem a neten egy fiút, fórumszerű oldalon ismerkedtünk össze, nekem ott volt egy szexuális tartalmú kérdésem, ő arra válaszolt, majd írt egy e-mailt, visszaírtam, aztán felvettük egymást msn-re. Elkezdtünk a kérdésem tartalmáról beszélgetni, vagyis csak próbált volna mert rájöttem, hogy túl gátlásos vagyok egy ilyenhez. Nagyon aranyos volt, nem erőltette, végül teljesen más vizekre eveztünk. Elkezdett magáról mesélni, elmondta hogy nem nagyon vannak barátai, nemrég vesztette el a nagymamáját, stb. Ekkor rájöttem, hogy nem is egy ilyen kis szexéhez csávó, hanem egy egészen normális, érzelmes srác. Azóta majdnem minden nap írt, beszélgettünk, jól elvoltunk. Voltak kisebb-nagyobb megszakítások, max 2 hét, de utána onnan folytattuk, ahol abbahagytuk ezt egészen nyár közepéig, júliusig. Mikorcsak szép óvatosan rátért az "eredeti" témánkra, a szexre és társaikra. Ekkor már simán elbeszélgettem vele ilyenekről is, mert mégsem egy teljesen idegennel kellett ezt tennem, és már akkor nagyon kedveltem, örültem neki, hogy már nem csak a sima haver kategória vagyok, hanem már az akivel tényleg bármiről lehet beszélgetni. Természetesen ezután nem mindig ilyenekről beszéltünk, de szóba került ez is már, nem úgy mint előtte. Aztán augusztusban küldött magáról több képet is, olyanokat is, amiken alig-alig volt rajta textil. Úgy kb október elején elkezdtünk kamerázni is, mindenre vehető volt, azt tette amit csak kértem, csak ki kellett ejtenem a számon, és már meg is történt.Úgy hogy nekem mindezért semmit, de tényleg semmit nem kellett tennem. Közben mindig elmondta, hogy ezeket csak nekem csinálja, senki másnak. Mikor kérdeztem, hogy miért.Mindig az volt rá a válasz, hogy mert kedvel, és megbízik bennem. Aztán most néhány napja elkezdett járni egy lánnyal, akivel egy városban laknak. (én messza lakom tőle).Emellett sok emberrel jóba lett hirtelen, szóval már van néhány barátja, amik eddig nem voltak. És így ezáltal valamennyire a háttérbe szorultam, megszünt az ami eddig volt, már nem csak én vagyok neki, hanem van valaki, aki nálam sokkal fontosabb lett. Még ezelőtt a lány előtt is mindig voltak olyan, akikkel flörtölgetett, bepróbálkozott náluk, de egyikből sem lett semmi, ez meg olyan hirtelen jött, hogy csak néztem mikor megtudtam. Nagyon kiborultam, mert ezen dolgok közben nagyon megszerettem, rengeteg élmény, emlék köt hozzá. Nem tudom ezt a 10 hónapot csak úgy elfelejteni, kitörölni. Ja és persze tisztáztuk már rég, hogy ha lesz valakije, akkor a kamerázások, stb meg fognak szűnni, ez érthető is. De mégsem akarom "átadni" másnak, nem akarom elveszíteni. Nagyon jó barátok lettünk az idők során, mindent megosztottunk egymással, segítettünk egymásnak amiben csak tudtunk. Most meg elveszítem szépen lassan. :(

A félreértések elkerülése végett: nem attól tartok, hogy nem lesz több kamera, kép, ilyenek. Hanem úgy amblokk a srácot nem akarom elveszteni, mert nagyon imádom.Nem akarom hogy ritkuljanak a beszélgetések, hogy mással töltse azt az időt, amit eddig velem.

Köszönöm, aki végigolvasta, és esetleg ír is valamit. :)

Tudom, hogy van benne lehurrogni való infó, de ha lehet akkor ne csak az menjen, hogy "mi az hogy ilyet csináltál?!", stb...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook