Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Több napja nagyon erősen köhögök, és nem használ semmi, nagyon fáj már a hasam. Ez beindíthatja a szülést? 36. hetes.(Hülyeséget kérdeztem?) fórum

Több napja nagyon erősen köhögök, és nem használ semmi, nagyon fáj már a hasam. Ez beindíthatja a szülést? 36. hetes.(Hülyeséget kérdeztem?) (tudásbázis kérdés)


20. supin
2008. febr. 14. 07:34
Előfordulhat,,, Menj orvoshoz
2008. febr. 13. 23:44
Nagyon erős köhögésre anyám jó öreg hagymahéjból főzött magának teát,és láss csudát,teljesen megszünt a köhögés egy félóra altt.Nem akartam elhinni,ezer éves recept,eszébe jutott,és bevált.
18. Sz.Csirke (válaszként erre: 17. - 7934d1ac97)
2007. dec. 15. 00:22
En is aggodtam ezen, mikor 3 hetig kohogtem. Ugyanezt az izomlazszerut ereztem, es mar total kivoltam tole. Mivel semmi nem segitett, mindent abbahagytam, es szerintem magatol mult el. Nem lett semmi gond, es a szulesznom is megnyugtatott, hogy nem fogja beinditani a szulest. De en meg csak 21 hetes voltam.
17. 7934d1ac97 (válaszként erre: 15. - Maru13)
2007. dec. 14. 16:23

Szerencsére görcseim még nincsenek, inkább csak hasizom lázam. Csak attól félek hogy lesznek.

Az a gondom, hogy a fiamat 37 hétre szültem és oxigénhiányos lett. :( 20 hónapos volt mikor a babaúszának és a gyógytornásznak köszönhetően lábra állt és elindutl.

Szóval nagyon aggódok, mert nem szeretnék ismét idő előtt szülni, persze lehet hogy most ráhúzunk, ki tudja.

A nő gyógyásszal az a gondom, hogy nálunk mivel bezárták a szülészetet a tavasszal csak 50 km-re van a köv. körház, ahol meg nem ismerek senkit, mert szakrendelés még van nálunk de csak hétköznap és 8-12-ig. Szóval ilyenkor már semmi. És hát ugye most hogy néz már ki, hogy azért mert aggódom egy kicsit, betelefonálok, tök ismeretlen helyre, vadidegeneknek, ők se ismernek és akkor ilyeneket kérdezek?! Szóval ennyit a mai eü. reformról. Így legyen az ember tök nyugodt.

2007. dec. 14. 16:17
a házasélet beindíthatja a végén, nekem 38 hetesen attól lettek jósló fájásaim, de sajnos vaklárma volt
15. maru13
2007. dec. 14. 16:17
Ez a nőgyogyászodtól kéne megkérdezned. Ha ennyire aggaszt akkor keresd fel mindennképpen az orvosodat, én biztos, hogy megkérdezném.
14. Sannore (válaszként erre: 10. - 7934d1ac97)
2007. dec. 14. 16:17

...hát ezt sajnos ne tudom,de szerintem ha nem görcsölsz,akkor nincs semmi probléma.

Jobbulást kívánok és addig is vigyázz magadra.

13. 7934d1ac97 (válaszként erre: 12. - Hurvinyek)
2007. dec. 14. 16:16
jaj te szegény :( sajnálom
2007. dec. 14. 16:15
nekem annak idején szintén voltak ilyen tájt köhögőrohamaim, de nem aggódtam emiatt, de nagyon kellemetlen volt. Végül 41 hetesen hiába lépcsőztem, hiába tornáztam, nem indult be a szülés, szóval császár lett!
2007. dec. 14. 16:13
bár ilyen könnyen beindulna!
2007. dec. 14. 16:11
És szerintetek ez beindíthatja a szülést??? Leginkább ez aggaszt. :(
2007. dec. 14. 16:05
szia akőhőgéasedre probáld ki a hársva levelu teát nekem bevált jó a tóroknakis vagy lehet ael giás vahy valamire az én kislányomis igyvan és hahiszed hanem a benti virágra alelgiás a méz virágra kivánok minél előb gyogyulj meg és ez nem hüjeség sok ember sok tanács egyik csak használ sok egéséget min a ketőtők nen andi
2007. dec. 14. 15:59

Helló! Nekem kb három éve volt olyan, hogy nem bírtam hónapokig kigyógyulni a torokbajból. A végén már egyátalán nem tudtam nyelni: elég súlyos tüszős mandulagyulladásom lett. Egy dolog segített: kalciuminjekció (volt hozzá keverve vmi cucc is de az nem tom mi volt.)


Lehet, hogy segítene a calcium sandoz+C-vitamin kombináció.

2007. dec. 14. 15:49

Ez lemaradt:

A homeopátiás készítményeket az erősebb illatanyagok közömbösítik a hatásukat,ezért szedésük során mentolos fogkrémek vagy más mentolos szerek használta evés,ivás előtt vagy után fél órával érdemes bevenni!

6. Sannore (válaszként erre: 3. - 7934d1ac97)
2007. dec. 14. 15:44

Szia!

Kinyitottam a homeopátiás könyvemet,hogy mit szedhetnek a kismamák köhögésre:

A STODAL szirupot nyugodtan szedheted 3-4x 1 evőkanálnyit naponta!Ez a készítmény mind a száraz mind a hurutos köhögésre ajánlja a homeopátiás könyvem kismamáknak!Sőt még vannak golyócskák is ha érdekel leírom:

ACONITUM 15CH este 1x5golyó: hírtelen meghűlést követő száraz köhögés,gyorsan felszökő láz,száraz bőr kíséri.

IPECA 9CH napi 2-3szor 5 golyó:görcsös,folytogató köhögésre,hányingerrel,hányással.

Remélem tudtam segíteni!

2007. dec. 14. 15:40

Próbáld meg a mézes fokhagymát is. Az még fertőtlenít is.

A stodal nagyon jó szer, én is azt szoktam még az állatoknak is adni.

Szerintem el kéne menned egy homeopatához, hogy milyen szert kaphatsz babásan.

Egyébként itt meg tudod nézni, hogy a stodalból mire lehet szükséged:

[link]

Azt ugye tudod, hogyan kell szedni a homeopátiás készítményeket?

4. LoLiNa (válaszként erre: 3. - 7934d1ac97)
2007. dec. 14. 15:14
9edik hónapban ugyanígy jártam, a végén az idegekre ment a vírus. mintha idegbecsípődésem lett volna. és semmi nem használt! 2 hétig injekcióztak. köhögés , fulladás.. :(
2007. dec. 14. 15:00

Soroljam? A doki írt fel Mixtura Pectorális-t, de még szedek, Dr. Theiss lándzsás útifüvet, Szedem az Osciloccinumot vagy hogy írják, iszom sima mézes teát és piritott cukros-hagyma teát. Ma vissza mentem a dokihoz de antibiotikumot írt fel. Van némi náthám is, de az még nem is zavarna, de a köhögést már nem bírom. Sokszor szinte fulladok. Anyu hozott még nekem Stodalt is de azt nem merem szedni mert azt mondta a gyógyszerész és a papírjára is rá van írva hogy terheseken nincs klinikai tapasztalat hogy milyen a hatása a mamára és a babára. :S

Tényleg nem tudom mit csináljak már, de nagyon fáj már a hasam, mintha 360 felülést csináltam volna. :(

2007. dec. 14. 14:54
Mivel próbálod enyhiteni?
2007. dec. 14. 14:51
Több napja nagyon erősen köhögök, és nem használ semmi, nagyon fáj már a hasam. Ez beindíthatja a szülést? 36. hetes.(Hülyeséget kérdeztem?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook