Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orbitális hülyeségek, amiket álmodni szoktál... fórum

Orbitális hülyeségek, amiket álmodni szoktál... (beszélgetős fórum)


1 2
50. Csigusz 79 (válaszként erre: 48. - Renkababa)
2010. márc. 28. 15:21
:DD
2010. márc. 28. 15:06

énis szoktam beszélni álmomba.Nemrégen tesóm arra ébredt hogy azt mondom magamban hogy:hogyvan már ez-e ? .:DMiközben a szekrényt nyomkodtam xD.

aztán megkérdezte tesóm hogy mit csinálok ,én meg ezt mondtam:"szerinted?,kikapcsolom a tV-t" :D

Ő meg aztmonda:de már kivan kapcsolva.

mondom:jaaaaa. és visszafeküdtem :D

2010. márc. 24. 17:01
én sokszor szoktam álmomban felkelni és beszélni, nemrég történt, hogy mivel farmville-ezek:) felébredtem éjjel és elkezdtem túrni a párom alatt a párnát.persze felébredt rá, és kérdezte mit csinálok. mondtam, hogy összegyűjtöm a tojásokat:) mivel ez már nem az első ilyen eset volt, ezért elkezdett mosolyogni, és rákérdezett, hogy találtam-e:) én meg közöltem, hgy igen, négyet is! és visszaaludtam:)
2010. márc. 24. 16:31
Kitárt karokkal tudok repülni!!!!
2009. jan. 30. 17:42

Szerintetek mit jelent?

Egy volt osztálytársam gyakran megjelenik álmomban. Akkor kedveltük egymást, de ma már nagyképű, undok pasi lett belőle, magán kívül senkit nem kedvel, engem meg végképp. Én sem szimpatizálok vele. Azóta eltelt 16 év. Úgy havonta, kéthavonta mégis közel kerülünk egymáshoz álmomban, flörtölünk, együtt járunk, meg ilyenek. Nem értem...

45. Zsuzsa88 (válaszként erre: 44. - Klara_42)
2009. jan. 30. 17:37
Jujj, Klára, ide olyanokat irj, ami akkora hülyeség, amin jókat lehet röhögni! Az ilyen csúnya álmoktól engem is a frász kerülget! :D
2009. jan. 30. 08:09

Sziasztok!

Én legvadabb álmom:

Fekszem az ágyon, velem szemben egy tíz év forma fiú, akit megszállt az ördög, és meg akar engem ölni. És én nem tudok felnézni, mert mikor elkezdek felülni, akkor a fejem még hátrább bicsaklik és csak a plafont látom. De tudom, hogy fegyver van a kezében. Aztán valamiért eldobta a pisztolyt, és az ágy alatt bújva közelített a fejemhez, de én vártam őt. Mikor rámászott az ágyra, hogy kinyírjon én elkaptam a torkát és elkezdtem folytogatni, közben azon gondokodtam, hogy hogy nyomjam ki a szemét, mert akkor tuti hatástalanítom.


Ez után felébredtem, de a hideg rázott utána :)

43. Zsuzsa88 (válaszként erre: 42. - Fiatal nő)
2009. jan. 27. 22:38
Akkor rajta! Szivesen olvasnánk, miket álmodik össze egy Fiatal nő! :) Hadd röhögjön a világ! :D
2009. jan. 27. 08:20
Se szeri, se száma az ilyeneknek. :-D
41. Zsuzsa88 (válaszként erre: 37. - Zojci)
2009. jan. 25. 05:06
Én is álmodtam hasonló morbid dolgot. Azzal, hogy nálam a szomszéd lány tartotta a kezében az én lenyúzott bőrömet a hajammal együtt meg minden, én meg egy undoritó lenyúzott torzó voltam hatalmas gülü szemekkel. Sikitani akartam, de nem volg hangom sem. Rettenetes volt. Ezt még kis koromban álmodtam, de a mai napig emléxem rá.
40. Zojci (válaszként erre: 39. - 87dcc92a81)
2009. jan. 21. 23:31
Lehet:) De nem kérdeztem magamtól semmit.:)
39. 87dcc92a81 (válaszként erre: 37. - Zojci)
2009. jan. 21. 23:26
nocsak, kis hamlet-feeling?:))
38. Zojci
2009. jan. 21. 23:20
De vicceset is szoktam,az exem mondta,h soka nevetek álmomban.:)
37. Zojci
2009. jan. 21. 23:19
Volt egy olyan álmom ahol a saját fejemet tartottam és csak egy koponya volt. Már vicces,de akkor napokig nem aludtam jól. :-/
36. Zojci
2009. jan. 21. 23:14
Egyszer azt álmodtam,h az utolsó nap volt a földön és mindenki várta a "halált",február volt és nagyon meleg! Érdekes volt,főleg,h melóhelyen álmodtam. :S
2009. jan. 21. 22:38
hát, akkor álmodj szépeket! muhaha! :D
2009. jan. 21. 22:34
Na GYEREKEK, megyek lassan aludni. Megnézem a Sharkot, aztán várom, mit fogok álmodni ma éjjel... :D Jó éjt mindenkinek! (Attól még az éjjelibaglyok nyugodtan irkálhatnak még ide...) Örülök, hogy beindult a fórum :D
2009. jan. 21. 22:26
Szintén visszatérő álom, hogy iskolás vagyok megint. Mindig tök kész vagyok olyankor!!! :O
32. Csigusz 79 (válaszként erre: 31. - Zsuzsa88)
2009. jan. 21. 22:26
Olvastam,nem rossz :DD
31. Zsuzsa88 (válaszként erre: 29. - Csigusz 79)
2009. jan. 21. 22:24
Olvasd el a 19. HSZ-t... :)
30. Zsuzsa88 (válaszként erre: 27. - Eni0086)
2009. jan. 21. 22:23
Ez nagyon jóóó!!! :D :D :D
29. Csigusz 79 (válaszként erre: 26. - Zarahell)
2009. jan. 21. 22:23
:))))) nálam nem sűrű a kórházas téma,van mikor egy álomban nagyon sok helyszínen vagyok,ide-oda ugrálok :)
28. Zarahell (válaszként erre: 26. - Zarahell)
2009. jan. 21. 22:22
Egyszer meg ugyanezt az embert indultam megölni. Éjszaka bemásztam egy zseblámpával a kórházba, csak a hülye őrök elkaptak, és bevittek a saját dokimhoz. Én elsírtam magam, és aztán a dokim azt mondta, hogy jogos, hogy meg akarom ölni azt az embert. Tök jófej volt! :)
2009. jan. 21. 22:21
jaj most jut eszembe ezen sokat szoktam röhögni a páromnak visszatérő álma de ha csak sokat iszik:)egy medve üldözi de nem egyszerűen minden hol megy utánna helikopterrel meg fegyverrel de nagyon komoly.
26. Zarahell (válaszként erre: 21. - Csigusz 79)
2009. jan. 21. 22:17
A műtétes álmok nekem is folyamatosan palettán vannak.. Van egy orvos, akit nagyon nem szeretek, és egyszer azt álmodtam, hogy egy másik orvos műt egy másik kórházban, és elszólta magát, hogy az az orvos is ott dolgozik, akit utálok. Én éjszaka kisettenkedtem a szobából azzal a szándékkal, hogy most megyek megverni az orvost. :) Szerencséje volt, hogy nem volt bent akkor! :D Pedig kíváncsi lettem volna, hogy hogyan agyabugyálom el! :D
2009. jan. 21. 22:15
Meg egy régi ismerősöm mesélte, hogy neki visszatérő álma egy lilás szőrös szörny volt, és folyton üldözte őt. Árkon-bokron át, mindig csak futott-futott a szörny elől. Diszkóban volt, a diszkó felrobbant (a szörny röbbantotta fel), ő megmenekült, és a szörny tovább üldözte. Valami 2 hónapon keresztül heti pár alkalommal ezt álmodta. Egyszer rábeszélte magát, hogy majd megáll. Meg is állt álmában, megkérdezte a szrnytől, mit akar tőle. Erre a szörny mosolygott, gyorsan odaszaladt hozzá, és megmérte a vérnyomását! És azóta nem álmodott a szörnnyel! Mondta, ha tudta volna, hogy csak a vérnyomását akarja megmérni, már előbb megállt volna, és nem hagyta volna, hogy hónapokig rágja az eszét visszatérő álomként!
2009. jan. 21. 22:15
Nekem van olyan hogy mikor felébredek nem is emlékszek mit álmodttam vagy nem foglalkozok vele nem tom,hanem napközbe jut eszembe hát akkor elég vicces.Na meg van olyan mikor olyat álmodok mintha teljessen valóságos lenne mintha igazábol történne.Érdekes dolog ez.
23. Zarahell (válaszként erre: 19. - Zsuzsa88)
2009. jan. 21. 22:12
Nekem is szokott ilyen lenni, hogy nézek egy filmet álmomban, és egy idő után már én is benne leszek..
22. Zsuzsa88 (válaszként erre: 19. - Zsuzsa88)
2009. jan. 21. 22:12
Ja és megjegyzem, minden állat az álmomban afrikai állat volt. Zebrák, zsiráfok, elefántok, oroszlánok, majmok, gazellák és a többi... Nagyon mókás volt, mikor egy zsiráffal pánikoltunk, fel kellett néznem rá, elfértem a hasa alatt! XD
21. Csigusz 79 (válaszként erre: 18. - Zarahell)
2009. jan. 21. 22:11
Műtétröl jut eszembe,azt álmodtam hogy szilikonciciket fogok kapni és meg is mütöttek,mikor felébredtem még annyi mellem sem volt mint elötte,hivattam a dokit hogy hol vannak a mellek mikor csomot kifizettem értük,mondja örüljek hogy itt fekhetek mit reklamálok, én meg válaszul bemostam neki akkorát hogy ömlött a szájábol a vér és nagyon jol éreztem magam hogy ilyen erös vagyok :)volt már sok furi álmom de majd eszembe jut más is :S
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook