Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tippek a terhességi hányinger, émelygés legyőzésére! fórum

Tippek a terhességi hányinger, émelygés legyőzésére! (beszélgetős fórum)


11. Pettka
2011. aug. 28. 18:39
Köszönöm a jó tanácsokat,de semmi nem segít:(((Már nagyon el vagyok keseredve.Enni nem bírok,csak erőszakolok pár falatot.A védőnő azt mondta,a babának nme lesz baja,mert elszedi tőlem a táplálékot...de ez akkor is borzasztó.
2011. aug. 25. 11:34
Gyömbér.
9. 4561 (válaszként erre: 8. - Mandarin_x)
2011. aug. 24. 17:01

Én is fem...ont ettem és mindjárt a pár falatos reggeli után és akkor talán egy picit jobb volt.


Igen, igen, tudom nagyon kellemetlen, főleg igen ebben a nagy melegben! Szóval még egyszer kitartás és jó egészséget Nektek!

2011. aug. 24. 16:54

nekem egy ideig a sajtos kifli segitett. csak ovatosan az evessel, zoldseg le se ment a torkomon, minden csak zavarta a gyomorsavam. ha esetleg szedsz terhesvitamint akkor probalkozz maskor/mashogy szedni, esetleg masikat kiprobalni mert az is lehet ludas (juteszembe, megmaradt 20db Femibion 800 ami a terhesseg 12. heteig jo, ha eljossz erte a Blahara nagyon szivesen odaadom termeszetesen ingyen). Ezenkivul ami meg bevalt nekem az a citromos viz, vagy meg pluszba limonadeba belepreselt gyomber. Jaajdefinomvolt az elejen, aztan mar ettol is megcsomorlottem :DDD


Kitartas, lesz meg jobb is! :)

2011. aug. 24. 16:51
Szio! Nekem az alma jott be. Neha csa par falatot birtam, neha egy egeszet megragcsaltam, de segitett. Ez kesobb is bevalt, amikor mar szenvedni lehet a szekrekedestol. En minden nap eszem egyet;)
6. Pettka (válaszként erre: 4. - 4561)
2011. aug. 24. 16:50
Igen,tudom:)A lánykámmal ugyanígy voltam, a 12.hétig brutális volt..de aztán elmúlt.Csak ez a hőség most még nehezebbé teszi.És épp most kezdtük az ovit is,úgyhogy...
5. eaedab0e25 (válaszként erre: 1. - Pettka)
2011. aug. 24. 16:46
Csipet ropi, teszkós ropi, cba-s ropi (tudod, a régi, igazi, eredeti kemény-tömör ropi) meg kóla!
4. 4561 (válaszként erre: 1. - Pettka)
2011. aug. 24. 16:44

Én mindent kipróbáltam és semmi sem enyhítette, esetleg addig a pillanatig amíg használtam(jégkrém, fagyi, hideg bármi), de utána ugyanúgy hányingerem volt, amikor nagyon erős volt B6 vitamint ettem, de azt nem nagyon mertem....

Majd 12-13 hét után enyhülni fog és el is fog múlni, addig kitartás!!!!! :-))

Az nagyon jó dolog, ha van hányinger, a babó nagyon jönni akar!

2011. aug. 24. 16:43
Az mondják a szénsavas gyömbéres üdítő jó hidegen, kortyonként csodákat tesz:)
2. 1675f7fe54 (válaszként erre: 1. - Pettka)
2011. aug. 24. 16:37
Banán, vagy a nagyon hidegre lehűtött gyümölcsjoghurt.
2011. aug. 24. 16:35
Sziasztok!Szeretnék tőletek tanácsot kérni.8 hetes terhes vagyok,nagyon szenvedek az egész napos émelygéstől.A meleg miatt még rosszabb.Nem hányok,de állandóan hányingerem van.Enni alig tudok,olyan keserű a szám íze.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook