Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az émelygés és a hányinger csak a mensi elmaradása után jelentkezik terhesség esetén? fórum

Az émelygés és a hányinger csak a mensi elmaradása után jelentkezik terhesség esetén? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 21. 12:49
koszonom a valaszokat...
2011. jún. 21. 12:43

nekem most múlt el nemrég, mégis a napokban kiba... hányingerem vót......

lehet hányinger sok mindentől egyébként, fejfájás, migrén, stb.

2011. jún. 21. 12:42

Szia

holnap töltöm a 10.hetet, és 7-8.hét körül volt nekem annyi, hogy reggel nagyon szar volt a gyomrom... ennyi...

Amúgy általában hatodik hét után lesz ez inkább erősebb, akinél van! Szerintem az igen ritka, hogy valaki menzi kimaradása előtt már rosszul legyen, hisz ezek a tünetek az egyre növekvő hormonoktól jöhetnek.

2011. jún. 21. 12:41
Terhességről akkor beszélünk, ha a megtermékenyített petesejt beágyazódott a méhfalba. Megtermékenyítés kb 6 nap, beágyazódás szintén, szóval kb a mensi napjától lehet terhességről beszélni amennyiben az előzőek fennállnak, és éppen ezért terhes tüneteket nem érezhetsz mig nem vagy az.Szóval nem.
2011. jún. 21. 12:41
Nem feltétlenül!
2011. jún. 21. 12:38
Az emelyges es a hanyinger csak a mensi elmaradasa utan jelentkezik terheseg eseten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook