Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hisztek a sorsban? fórum

Ti hisztek a sorsban? (beszélgetős fórum)


1 2
11. MMea
2009. jún. 23. 15:02
...nagyon sok közös bennünk -ezt akartam írni
10. MMea
2009. jún. 23. 15:00
Hiszek benne, hogy nincsenek véletlenek, de magunk is alakítjuk a sorsunkat. Szerintem nem véletlen, hogy az a párom aki, nagyon közös bennünk ami nem mindennapi dolgok, tudom, hogy megtaláltam a másik felemt, amit ezelőtt még sose éreztem.
9. Ádám xy (válaszként erre: 7. - 2bc7365ec9)
2009. jún. 23. 14:58

A szabad akarat értelmezhetetlen. Vagy valami münködési elv szerint hozod a döntéseidet vagy véletlenül össze-vissza. Mindennek (okozatnak) megvan az oka. A véletlennek meg nincs oka, csak önmagában ok nélkül áll.

Mindegy,nem akarom félrekanyarítani a témát.

8. Ádám xy (válaszként erre: 6. - Hóemberke)
2009. jún. 23. 14:54
Ha van sors, akkor már nincsenek véletlenek, csak vélhető dolgok. Ha egy esemény feltétlenűl bekövetkezik, akkor az vélhető.
2009. jún. 23. 14:54
Természetesen van szabad akarat. A lapok adottak, hogy hogy játszunk velük, az rajtunk múlik. A szabad akarat és a sors nem zárja ki egymást.
6. Hóemberke (válaszként erre: 1. - Estelle)
2009. jún. 23. 14:52
Én hiszek a sorsban, hisz a párommal mi is teljesen véletlenül ismerkedtünk meg, előzetes tervek alapján azon az estén teljesen máshol kellett volna lennünk. Sőt, a második találkozásunk is egy véletlen volt, egyszerűen elfelejtettem lekanyarodni egy másik kereszteződésben, és egyszer csak hirtelen valahogy ott termett mellettem kocsival. félreálltunk, és.... Érdekes! Viszont abban is hiszek, hogy ha valamire nagyon koncentrálunk, amire sokat gondolunk az bejön. A sors adott, de rajtunk múlik, hogy lesz a folytatás.
2009. jún. 23. 14:50

Ha van sors, nincs szabad akarat

Ja

4. diegóóó (válaszként erre: 2. - B2076ec79b)
2009. jún. 23. 14:49
Ezt én is így gondolom.Semmi nem történik velünk véletlenül csak akkor tulajdonítjuk annak,de később rájöhetünk az összefüggésekre.
2009. jún. 23. 14:48

szia,

en hiszek a sorsban, de hoyg meg van e irva, es hoyg hol,azt nem tudom de szerintem nincs veletlen..

2. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Estelle)
2009. jún. 23. 14:47

véletlenek nincsenek :DD

Mindennek meg van az oka.

2009. jún. 23. 14:46

Előre meg van írva?

én szinte minden páromat a "véletlennek" köszönhettem h megismertem.

rengeteg olyan dolog van az életben amire nem is tudjuk a választ.

szerintetek minden csak a véletlenen és a hajszálnyi különbségeken, vagy pedig az előre megírt sorson múlik?

írjátok meg tapasztalataitokat, véleményeteket, élményeiteket:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook