Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti felmondanátok ha az őrületbe kergetne a kollégátok? fórum

Ti felmondanátok ha az őrületbe kergetne a kollégátok? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 11. 08:50
ha azt megfelelő minőségben elvégzed támadhatatlan vagy. bárki által
39. f303be5590 (válaszként erre: 30. - Last)
2010. nov. 11. 08:49
nem pontosan értem, hogy miért nem a konkrét munkáddal törődsz?
2010. nov. 11. 07:26
Néha az idő is megold mindent. Szerintem fő a hidegvér, néha ez különbözteti meg egymástól az embereket!
37. last
2010. nov. 10. 19:27
szia
36. Cippora (válaszként erre: 34. - Last)
2010. nov. 10. 19:26

Nem értem miről beszélsz,a babaváró fórumhozzászólásaimról? :) Én mindenkivel tudok kultúrált lenni.Ha alpári leszek,azt majd észre fogod venni,bár azért tiltanának.

Mindegy.Senkire nem erőltetem sem a véleményem,sem a segtségem.Minden jót neked!

35. last
2010. nov. 10. 19:23
28.hozzászólás "Érveltem már sok mindennel.."
34. last
2010. nov. 10. 19:23
Melyikünk támadt már elnézést.Elolvastam pár hozzászólásod,végül is ugyan ilyen kedvesek voltak...
33. Cippora (válaszként erre: 32. - Last)
2010. nov. 10. 19:21

Nem válaszolsz,mert semmire nem írtad,hogy mondjuk ezt már megpróbáltam,de nem jött be vagy ilyesmi.

És ne bunkóskodj légyszíves.Csak normálisan jó?

32. last
2010. nov. 10. 19:18

???Mire reagáljak?Válaszolok a kérdésekre mint látod.

Nem kell sajnálni,csak azt kérdezem mit kezdtek az ilyen kollégákkal?!

Ha nem tetszik,ne olvasd.

31. Cippora (válaszként erre: 30. - Last)
2010. nov. 10. 19:13

Ne haragudj,itt jó páran adtak neked tanácsot,de te erre nem reagálsz,csak panaszkodsz.Mit szeretnél még,mit mondjunk?

Sajnálunk nagyon.Felnőtt vagy,döntsd el,hogy felkötöd a gatyád,vagy felmondasz.Ennyi!

30. last (válaszként erre: 29. - F303be5590)
2010. nov. 10. 19:09

Bejön,persze késik,én csinálnám a dolgom (amihez kell,mert nem tudom elhagyni a helyem)de ő lelép ezt+azt csinálni,meg még ezt és aztán eszébe jut amaz...

Talán beesik mire mennék haza,talán nem.

Vagy épp máskor behív 'AZ AJTÓ' mögé és ott azt hallgatom hogy őt mivel cseszték épp le és hogy én miért azt és miért úgy csináltam ahogy.Legközelebb ne így...

Ma állítottam vmit,amit ő váltig tagadott.Otthagytam 5perc után,mielőtt vmit találok mondani.

Mindenki tudja hogy ilyen,de nekem jut a java.

Azt mondják hagyjam rá,még a főnököm is.

De ez olyan mintha mindennap 1helyen megégetnének egy csikkel.Egy idő után már nem hogy hozzá szoksz,hanem megpróbálod elkerülni.

2010. nov. 10. 18:59

konkrétan mivel tud az őrületbe kergetni?

milyen függőség van kettőtök között?

28. last (válaszként erre: 26. - D68657db8f)
2010. nov. 10. 18:55

Hát,ha megkérdezném mit csinálok rosszul lehet hogy még 2nap múlva is azt hallgatnám mert meg állás nélkül sorolná :)

Érveltem már sok mindennel,mindenre az volt a válasz hogy neki annyi gondja van és soha senki nem segít...

Ebben az az érdekes hogy ő mégse marad soha a munkaideje végéig,én meg vagy 1órával tovább általában.

Igen abban lehet valami hogy én nem törtem még be neki,de nem is vagyok az a fajta.Muszáj vele ellenkezni,mert tényleg el szállna a földtől,azt még az ő munkája is rám maradna!

2010. nov. 10. 18:42
Én személy szerint belemosolyognék a képébe, hogy lássa, nem tud felidegesíteni, te erős vagy és okos.
2010. nov. 10. 18:39

Probaltad mar megdobbenteni egy dirketbe szabott kerdessel? Arra altalaban jo iranyba szokott fordulni a dolog.

Mondjuk a kovetkezo kotekedesenel megerintened a karjat, es azt mondanad: Jucika, kerdezek vmi szemelyeset. Naprol napra vilagosabb, hogy valami ellenszenvet erzel irantam. Megbeszelhetnenk ezt felnott modjara? Neked vezetokent segitened is kell a munkamat, mondd el, hogy mit csinalok rosszul, mert nekem is jobb lenne elegedetten hazamenni, nem pedig a munkahelyi stressz miatt kikeszulni.

Ha van eleg erod hozza, meg nyalizhatsz is: te olyan jol csinalsz mindent, tanitanal?

Erre a pokhendi kis orrat kegyesen leeresztene, es abbahagyna a felsobbrenduskodest. Lehet, hogy az zavarja, hogy te nem tortel meg be neki.

Kesobb meg lesz alkalmad kiteljesedni.

Amugy engem is a guta utne meg, de mindenhol van egy onbizalomhianyos, uralkodo tipus. Ezekkel csak igy lehet banni.

25. last
2010. nov. 10. 18:03
31
2010. nov. 10. 18:01
Idősebb vagy fiatal?
23. last
2010. nov. 10. 18:00

Sokan mentek már el miatta és ez neki nagy öröm és önbizalom.

Gyenge vagyok,látja,de amíg nem tudok egy ilyen jó helyet addig naponta ki kell hordanom lábon több idegösszeomlást is! :(

2010. nov. 10. 17:57

Ne hagyd magad és a munkahelyed sem.Nehogy már egy majom miatt ne legyen állása az embernek.(már bocsánat)

Legyél vele cinikus,ha a csend és az átnézés nem segít,akkor szállj szembe vele.Biztos nehéz lesz,mert nem körülötte forog a világ,de ha ő így,akkor te meg úgy.Nehogymár!!!

21. Kriszti0711 (válaszként erre: 20. - Last)
2010. nov. 10. 17:51
Tudom, hogy nehéz, de ne hagyd magad! Ha látja rajtad, hogy "gyenge" vagy még jobban fogja csinálni! Sajnos sok szemét ember van:(
20. last
2010. nov. 10. 17:36

Csak annyit nyeltem már,hogy már nem csúszik le.Most már össze is akaszkodom néha,persze én adom fel előbb.

Régen olyan kis csöndes voltam,de már be merem panaszolni.Bár szinte nem érek semmit vele,mert én kapom vissza azt is...

2010. nov. 10. 17:31
Nehéz, mert ilyen emberek tényleg mindenhol vannak:( Nem menekülhetsz állandóan! Én sokszor úgy tettem, mintha ott se lennének, más megoldást nem találtam.
18. Cippora (válaszként erre: 17. - Last)
2010. nov. 10. 17:31
Akkor ne hagyd magad...
17. last
2010. nov. 10. 17:27

Ő tökéletes,okos,szép,pontos...

De ez mind csak az ő szemében.

Ő ugyan annyit hibázik mint én,le is cseszik ugyan úgy.Csak aztán ő jön egyből hozzám és bele paszíroz a földbe.

Egyáltalán nem felel meg a kinevezett pozíciójának,de hát...

2010. nov. 10. 17:27
Én nem mondanék fel! Sőt, nem is tettem, igaz utáltam bejárni dolgozni és sokszor eszembe jutott, hogy most aztán tényleg benyújtom a felmondásom. Aztán rájöttem, hogy azzal csak nekik szerzek örömöt! Na de azt már nem:D
15. senses (válaszként erre: 13. - Last)
2010. nov. 10. 17:25
Nálam nem a szemembe modja a hátam mögött,ő is azóta ilyen mióta helyettes lett,pld előtérbe hehyezi magát a beteg férjével szemben,szendvicset vitt szerencsétlennek a kórházba amikor ment hozzá!
14. Cippora (válaszként erre: 13. - Last)
2010. nov. 10. 17:22
Akkor nyilván nem hagyhatod ott a melót.Amúgy nem egyedi az eseted,azt gondolom tudod.Napi mint nap aláznak le embereket,és a többségnek sajnos tűrni kell.Én csak kitalálnék valamit,hogy ez megváltozzon.Megkérdezted tőle,hogy egyáltalán miért csinálja ezt,mi baja veled?Mondhatnád,hogy szeretnéd akkor kikérni a tanácsát,mert a munkádat maximálisan jól akarod végezni.Hátha így észhez tér,vagy megenyhül,vagy nem tudom...miért kell b@szogatni az embert,sohase értettem...
13. last
2010. nov. 10. 17:19

Fogalmam sincs hogy mihez kezdenék,de mindennap úgy jövök haza ,hogy én be nem megyek többet.Nem bírom egyszerűen már.Folyton félre hív és lecsesz.

Ha épp nincs miért,akkor is talál indokot.

Néha megsajnálom,aztán tesz róla hogy ezt vissza gondoljam.

Csendben,szó nélkül végig dolgozom a 8órám,a belem kilóg hogy mindennel végezzek.

12. Cippora (válaszként erre: 10. - Last)
2010. nov. 10. 17:05

Én megértem,hogy idegesítő,de a kérdés inkább az,hogy "megéri" felmondani?Fogsz tudni új állást találni?Van annyi pénzed,hogy meg legyél belőle,ha mégsem???

Sajnos álom állást azért elég nehéz találni,és mindenhol vannak idegesítő emberek...

11. 78826dc958 (válaszként erre: 10. - Last)
2010. nov. 10. 17:04
Én félre hivnám és beszélnék vele.Vagy leállitja magát vagy rossz vége lesz!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook