Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tetoválás, de milyen legyen? fórum

Tetoválás, de milyen legyen? (beszélgetős fórum)

1 2
43. dovima (válaszként erre: 32. - Krisz42)
2012. okt. 14. 12:51

nincs ezzel semmi gond ha nem tetszik,nekem is van olyan ami nem tetszik,még jó hogy nem tetszik mindenkinek ugyanaz:)

igazából nekem egy kicsit más lesz a tündér csak az írás és a hely a tuti:)még rajzolja a tetkós csaj:)de biztos hogy szép lesz:) nekem a lábamon ami van az 1 éves volt most szeptemberben,és nagyon tetszik még mindig:)

42. Krisz42 (válaszként erre: 36. - 26092879c1)
2012. okt. 14. 12:37
Nem minden tetkó követi a divatot.Tetoválás,testfestés mindig volt,csak most már színvonal,tudá és a kínálat mellett megfelelő technika is rendelkezésre áll.Ráadásul láttam már 70éves nénin is,nem nézett ki rosszul,poénos is volt.Szerintem a r.bancrendszám fog kimenni a divatból-már az elnevezés,mert vmi hűlye kitalálta,a többi meg majmolta,de a tetkó marad,a hozzáállás változik.Én pl. azét tetováltattam,mert 3 terhesség után a lábaim tele lettek seprűvénákkal.Igy takarja is és el is vomja a figyelmet róla és mivel nonfiguratív,nem divatfüggő,viszont sok nő vesz fel virágmintá harisnyát.Na nekem olyan,h mindig a lábamon van,követi a vonalát és eredeti.
41. a6bc29c843 (válaszként erre: 40. - 26092879c1)
2012. okt. 13. 23:12
de nem ám. te soha nem beszéltél így, velem ellentétben. ;)
40. 26092879c1 (válaszként erre: 38. - A6bc29c843)
2012. okt. 13. 23:11
Nem, ezt én mondtam neked. :)
2012. okt. 13. 22:39
Szerintem undorító az összes tetkó.
38. a6bc29c843 (válaszként erre: 36. - 26092879c1)
2012. okt. 13. 22:39
Ezt is én mondtam neked. :)
2012. okt. 13. 22:20

Nekem ha lesz,rózsáim lesznek, 3 :)

Nem érdekel a hivatalos jelentése stb.

Az számít,hogy nekem mit jelent, és én azt tudom ;)

36. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Kwon)
2012. okt. 13. 21:27

Mindegyik kimegy a divatból idővel.

Lásd r.bancrendszám deréktájt hátul.

35. kwon (válaszként erre: 23. - 6f257fd90e)
2012. okt. 12. 17:28
Nekem senki nem fogja megmondani,hogy mit tetováltassak,hidd el! Szimplán kíváncsi vagyok,hogy kinek milyen ötlete van, hátha valamit fel tudok a saját mintám rajzolgatásához használni.
34. kwon (válaszként erre: 22. - B4c1ab2cbf)
2012. okt. 12. 17:25
Köszönöm szépen a válaszod!! Több dolgot is elkezdtem rajzolni ,de még tényleg nem az igazi egyik sem. Az angyalos téma tényleg nagy divat,de engem ez sohasem érdekelt. Az meg hogy hova szeretném,azért nem mindegy,mert ugye az embernek vannak testi korlátai is. Bár ahogy elnézem itt mennyi tökéletes,okos ember van kezdek kételkedni benne.:)
33. kwon (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2012. okt. 12. 17:22
Kedves Andi6020! Nem pattogok és azt hiszem én nem ebben a stílusban válaszolgatok senkinek,mint amit te megengedsz magadnak . Egy értelmes,intelligens ember a "nemtetszését", véleményét normális stílusban is ki tudja fejezni. És itt nem arról van szó,hogy nem bírom a kritikát, vagy esetleg azt ,hogy valakinek más a véleménye,mint az enyém.
32. Krisz42 (válaszként erre: 28. - Dovima)
2012. okt. 12. 11:34
Ami a vádlidon van tetszik,de az új az bocs,de nem tetszik.Végül is az a lényeg,h neked tetszen.Én nov.elején csináltatom tovább,mert most még nem ér fel a térdemig.A lábfejemen kezdődik,a bokámnál kimegy oldalra és kívül megy tovább felfelé.Még nem döntöttem el,h felmenjen-e a combomra.Majd ha kész lesz teljesen teszek fel képet.Rossz,h meg kell terveznem mikor mehet.Most azért kellett várnom,mert fürdős program lesz és ha friss,akkor kimaradtam volna.
2012. okt. 12. 09:42

Ha tetoválás,akkor olyan ami valamire emlékeztet vagy egy életszakasz lezárása stb....Nekem legalábbis ilyen tetoválásaim vannak.

Ami a hátamon van,az a betegségem miatt készült ,ami pedig a lábamon van(félig van kész)az pedig amikor volt barátommal szakítottunk,akkoriban jött meg az ötlet h a szabadság ,,jelképét,, csináltatom magamra.:-)

Terve van még jó pár,de azok is mind ilyen jellegűek lesznek.:)

30. bd55e3f068 (válaszként erre: 26. - Krisz42)
2012. okt. 12. 08:23
Egy fokkal talán még mindig jobb kínai "mákos paprikás csirke" felirattal villogni, mint olyan angol szóhalmazzal, ami annyit jelent, hogy aznap még a google fordítónak is rossz napja volt. Az előbbit legalább kevesen értik.
2012. okt. 12. 08:18
Ha varratni akarsz, varrass! Kit érdekel mit mondanak mások, ha neked tetszik akkor csináltasd meg. Én anno 17 évesen varrattam magamra, nonfiguratív tetoválást, de mind a mai napig tetszik. Nézegess képeket interneten, de tetováló szalonokban is tudnak ám segíteni. Elmondod az elképzelésed, és megrajzolják :)
28. dovima (válaszként erre: 26. - Krisz42)
2012. okt. 12. 07:05
a képeim között ott van ami a lábamon van:)ha esetleg érdekel:)
27. dovima (válaszként erre: 26. - Krisz42)
2012. okt. 12. 07:03

én azért ezt a szöveget választottam,mert meghalt már az anyukám is meg apukám is és már csak magamba hihetek,jó persze van férjem, tesóim ,gyerekeim,de a szülő más,amíg nem vesztettem el őket,nem tudtam ezt az érzést elképzelni se:(

másfél éve kerestem a megfelelő idézetet,vagyis mondatot...

26. Krisz42 (válaszként erre: 24. - Dovima)
2012. okt. 12. 06:59
Hát a szöveg,ha nem magyar,szerintem nem biztos,h nem később megbánós.Én azt se értem,h vki miért tetovâltat magára kínai írájeleket.Ráadásul nem is lehet benne biztos,h nem egy receptet vagy vmi más baromságot varrat fel.Még a tetovâló se ismeri a jelentésüket.
25. Krisz42 (válaszként erre: 19. - Kwon)
2012. okt. 12. 06:53
Na én nem azzal kezdenêm,h le akarlak beszélni.Nekem is eszembe jutott évekkel ezelőtt,de akkor ami tetszett volna,az nem volt megvalósítható-szerintem.Most 42 vok,és 3 terhességen vok túl.Az alsó lâbszáramon mindenhol seprűvénák vannak.Most már az is volt a cél,h azokról elvonjam a figyelmet.Találtam is egy egyedi,nőies,virágos,nem színes mintát,ami a lábfejemről felfut az alsó lábszáramon oldalt vegig.Már meg lett csinâlva,a tetóválónak is annyira tetszett,h mondta,sajnálja h neki már van a lábán,mert szívesen látná ezt magán is.Én tökéletesen elégedett vok vele és nem fogom megbánni,mert nonfiguratív ,nem kötődik divathoz,inkább olyan,mintha mintá harisnya lenne a lábamon,csak ilyen külenleges mintásat még soha nem láttam.Igy nem voktelevarrva és illik rám,mert nem egy kép,ami csak rajta van a testen,mikor nem is illik oda.Szerintem vágj bele,tényleg meg lehet beszélni a tetoválóval,mert művészlelkek,van fantáziájuk és szeretnek segíteni,ha bizonytalan vagy.
24. dovima (válaszként erre: 1. - Kwon)
2012. okt. 12. 06:52
Nekem van a lábszáramon egy virág,amiben a gyerekeim nevének a kezdőbetűi vannak elrejtve,és most lesz a csuklómon egy tündér,és az van angolul aláírva,hogy hiszel magadban:)
23. 6f257fd90e (válaszként erre: 22. - B4c1ab2cbf)
2012. okt. 12. 06:46

Egyetértek. Egyáltalán nem valószínű, hogy ha idegen emberek mondják mit tetováltass, akkor az jó ötlet.


Mert mi van, ha szerintem sarló-kalapácsot csináltass, az is jó ötlet? Vagy tetováltasd rá a Reszkessetek betörők! egyik rablójának arcát... Esetleg egy kerítés?


Gondold végig, hogy ez azért egy életre szól. Érdekes lesz majd kezetrázni a gyermeked diplomaosztóján a témavezető tanárjával, miközben ő dícséri a gyermeked okosságát, hogy hirtelen elővillan az alsókarodon a kard a Star Wars-ból. Mindenképpen tiszteletet veszítesz...


És furcsa lesz, ha 80 évesen megkérdezik az unokák, hogy azért tetováltattál zászlót, mert tudtad, ha megöregszel, a megereszkedett bőr miatt látszik, ahogy lobog.

2012. okt. 12. 06:17

Ha már itt a hoxán, "idegen emberektől" kell infókat begyűjtened, hogy te milyen tetoválást csináltass, felejtsd el gyorsan...

ezt saját magadnak kell kigondolnod, és szerintem fontos hogy legyen jelentése (akár család, fontos ember számodra, hozzájuk fűződő dolog, vagy amiben nagyon hiszel, vagy ami az életed részét befolyásolja...)


Régebben milyen nagy divat volt a nomfi minta, sok csaj tetováltatta pl a derekára (én is akartam hozzátszem még 15 évesen) örülök h lebeszéltek róla :) Azoknak semmi jelentésük, sokan megbánták az ismerőseim közül!

Most az angyalok és angyal szárnyak a menők, ki tudja 2-3 év múlva mi lesz, és szintén nevetségesek lesznek azok a lányok, akiknek a lapockájukon szárnyak vannak...

Persze aki tényleg hisz az angyalokban, mint előttem szóló mondta, az más! Még jobb ha magad tervezed, ne sétáljon veled szemben egy olyan olyan minta :) Sablonból sem ajánlott választani.


Kötődjön valamihez, ami fontos neked, az életed részét képezi!

Volt egy ismerősöm, aki 5 évig tervezte, rajzolta, gondolkozott rajta hogy mit szeretne, mert még nem volt biztos benne! :) Akkor telejesedett ki neki!

Ha egy ici-pici kétely is van benned, addig nem szabad, csak ha már 100%-ig biztos vagy a dolgodba :)


Szép napot!

2012. okt. 12. 05:46

én bementem a tetkószalonba és azt mondtam a tetoválós féfinek, hogy szeretnék egy virágot. beszélgettünk, nem volt konkrét elképzelésem, de a virág és a lábfej az adott volt. Másnapra megtervezte és felvarrta. Amúgy egy búzavirág mellett döntöttünk. :)

Szerintem menj be egy tetováló szalonba és kérdezd meg, hogy mit tudnának ajánlani, hogy egyedi legyen.

Keress egy mintát a neten, nyomtasd ki, indigóval húzd rá a kontúrt és nyomd rá a felületre. Látni fogod, hogy mégis milyen, jól áll-e vagy sem.

20. andi6020 (válaszként erre: 19. - Kwon)
2012. okt. 12. 01:22
Hiába pattogsz, a fórumcímben szereplő kérdésre tényleg csak azt lehet válaszolni, hogy egyenlőre semmilyen ne legyen.
19. kwon (válaszként erre: 18. - Virag32)
2012. okt. 12. 00:48
Egyvalamit tisztázzunk!!33 évesen nem azért szeretnék tetoválást ,mert az "cool"!!! Ha van tetkód,milyen és hol?
18. virag32 (válaszként erre: 1. - Kwon)
2012. okt. 12. 00:42

Ha így teszed fel a kérdést, semmilyet.


Ha nincs egyértelmű, tiszta elképzelésed arról, hogy miért és hova szeretnél egy bizonyos szimbólumot tetováltatni, addig ez azt jelenti,hogy csak azért akarsz tetoválást, mert az "cool", és valszeg egy-két év múlva meg fogod bánni.

17. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kwon)
2012. okt. 12. 00:37
Egyenlőre semmilyen.
16. emi1206 (válaszként erre: 15. - Emi1206)
2012. okt. 11. 23:59
Esetleg egy törött szárnyú angyal.
15. emi1206 (válaszként erre: 13. - Kwon)
2012. okt. 11. 23:56
Nincs mit! :) Sajnos nem angyalos képek, de hátha ihletet ad. Nekem olyan tetkó is tetszene, hogy egy angyal ül felhúzott térdekkel, előrenyújtja a két karját és a tenyerében tart egy kristálygömböt. Van valami hasonló kép az első oldalon az előző linknél.
14. Bcicus (válaszként erre: 1. - Kwon)
2012. okt. 11. 23:54
Azt gondolom, hogy ne csináltass. Nem tetoválásst kell akarni, hanem azt a valamit amit magadra varratsz hza nincs olyan amiről tudod, hogy annak mindig veled kell lennie, nem szabad varratni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook