Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tervezett császározás! fórum

Tervezett császározás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
15. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Carpediem*)
2011. nov. 13. 10:35

A császárról annyit, hogy döntő többségében a simán szülő nők többsége hamarabb "gyógyul".

Természetesen nem adatik meg mindenkinek, mivel bizonyos esetetekben szükség van a császárra.

Mindenesetre bizonyított tény, hogy az anya vajúdása jó a babának, mivel közben érik a tüdeje.

Időzítéssel pedig nem szólnék bele a természet által kialakított csodálatos rendszerbe.

Hány meg hány kismama boldog lenne, ha megadatna neki, hogy normál módon, abban az időben szüljön, amikor a kisbabája világra szeretne jönni...

14. zebracsikó (válaszként erre: 12. - Carpediem*)
2011. nov. 13. 10:34

van, amikor indokolt a császár


most is megindokolták az anyuka keskeny csípőjével és a baba méretével.

hidd el, ez le van írva a zárójelentésben és az orvos szakmailag nem támadható, mert eü indokokat írt le a dokumentációban


etikailag támadható a dolog, azt meg úgyse tudják törvénybe foglalni

2011. nov. 13. 10:34

Jó lányok, az más, ha valamilyen oknál fogva előrehozott császárral kell szülni, mert van ilyen, de mi most olyanról beszélünk ahol csak azért hogy ne fájjon, meg tök buli, hogy ekkor jön, ezért én így hozom világra.

Én ezt ítélem el de nagyon.

12. Carpediem* (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2011. nov. 13. 10:31

de miért lehet egy ilyenbe beleszólni, hogy mikor jöjjön a Drága??

Remélem ezzel kapcsolatban hamar hoznak egy törvényt.

Nem véletlenül akkor jött volna, nem?

11. Titánia83 (válaszként erre: 7. - A6d5a14c21)
2011. nov. 13. 10:30

:DDD


Én is szerettem volna természetes úton szülni, de a farfekvés és a meconiumos magzatvíz kizárta. Azt gondolom, hogy semmi hátrányom nem származott a császárból. Ha így alakult, hát így kellett lennie. :)

10. Carpediem* (válaszként erre: 6. - Lulucita)
2011. nov. 13. 10:30

Szia!

Írod, hogy neked meg van a nyomos indokod rá!!!

És nem csinálják meg neked??

Felháborító!!!

Gondoltam, hogy csak úgy Tb támogatásra nem csinálják.

Ezek szerint komoly pénz ellenében igen.

2011. nov. 13. 10:29
nov. 17-ére volt kiírva , megnéztem
8. Titánia83 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. nov. 13. 10:28

Mindkét meglátással egyetértek.

Tuti jogilag nem támadható a történet.


És én is azt gondolom, hogy a terhesség nem véletlen 40 hét!


Nekem a Fiam farfekvéses volt, emiatt ki voltam írva programozott császárra, de pont arra a napra, amikor töltöttük volna a 40. hetet. Pesten sok helyen a programozott császár 38. héten történik.


Én azért imádkoztam, hogy a Drágám döntsön úgy, hogy útnak indul, és ne kelljen besétálnom október 12-én, és kivegyék mint egy mandulát vagy vakbelet.


Október 3-án elment a magzatvíz. :)

7. a6d5a14c21 (válaszként erre: 4. - Böbe071)
2011. nov. 13. 10:28
És azért,mert szerinted jobb természetesen szülni,ezért mindenkinek úgy is kell?Ne viccelj már!:)
2011. nov. 13. 10:28
Szia! Nagyon egyetértek veled. Én most 30 hetes kismama vagyok és én szeretnék császárt, mert a baba veséje beteg és a sima szülés veszélyes lehet rá. Persze nekem nem akarnak csinálni, de egy celeb az más. Nagyon fel vagyok háborodva.
2011. nov. 13. 10:27
2011. nov. 13. 10:26
Ja és simán sokkal jobb sztem szülni...
3. Böbe071 (válaszként erre: 1. - Carpediem*)
2011. nov. 13. 10:25
Hát igen ez furi h csak heccből ugy mond Tény nekem az lesz de azért mert ez a 3. és eddig is "ÓRIÁS "babáim voltak..
2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Carpediem*)
2011. nov. 13. 10:25

nyugi, az orvosi dokumentációban biztos valahogy meg van indokolva


egyébként meg mocsokságnak tartom a gyerekkel szemben, ugyanúgy, ahogy a terhesség alatti dohányzást is.

2011. nov. 13. 10:24

Sziasztok!

Megnéztem és még nincs ilyen fórum elindítva, így hát indítok egyet.(csupán egy történet van erről írva).Érdekel más emberek véleménye is.Most hallottam, hogy egy celeb adott kisfiúnak életet 2011.11.11-én tervezett császárral, holott csak november közepe vége fele lett volna ott a baba érkezésének ideje.Ti milyen véleménnyel vagytok ezzel a témával kapcsolatban.Én nem értem igazán, hogy a Magyar törvény hogy engedheti ezt meg, én sose tudnék ilyet tenni, nem tudom, gondolom ezt csak pénz ellenében lehet kérni, de engem nagyon felháborít.Érdekes a béranyaságot azt nem engedik, de egy ilyenbe bele lehet szólni??

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook