Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség+lábgörcs fórum

Terhesség+lábgörcs (beszélgetős fórum)


2009. febr. 11. 19:11

szió

nekem a férjem mindig hamar elkapja, es kimasszirozza.. a dokim a 35. hettol eltiltott a magneziumtól..

azt is mondta, hogy mindig feszitsem ki, nyujtsam ki a labam, ha jon a gorcs, az segit!

tenyleg segít

6. liaandi (válaszként erre: 1. - Erike...)
2008. szept. 7. 17:34
szia!Nekem is sűrűn volt ez a borzalom!Nekem a dokim a magne B-6-ot javasolta!És még a calciumos pezsgőtablettát!
2008. szept. 7. 15:07
MAGNÉZIUM!!!
4. belnea (válaszként erre: 1. - Erike...)
2008. szept. 4. 20:47
Sajnos azzal. Elég kellemetlen, amikor az éjszaka kellős közepén, mikor végre elalszik az ember és "kényelmesen" fekszik, hirtelen görcsöt kap a lába. De hamarosan el fog múlni, amint látom 35 hetes vagy már. Szedjél gyógyszertárban recept nélkül is kapható magnézium terméket ami B-vitaminnal kombinált:)
2008. aug. 19. 09:05
az izomgörcs általában magnézium hiányra utal, főleg a kismamáknál, valamilyen magnézium tartalmú vitamint szedjél, valószínűleg csökkenti a kellemetlenségedet.
2. Csibe22 (válaszként erre: 1. - Erike...)
2008. aug. 16. 20:27
szia, nekem is szokott és ez a terhességtől van.szedjél magne b6ot rá .állítólag attól elmúlik.
2008. aug. 16. 20:14

Sziasztok!

35 hetes kismama vagyok. Időnként arra ébredtem, hogy görcsöl a lábszáram, de ilyesmiről hallottam másoktól is. És már egy ideje elmúlt. A napokban viszont a combom kezdett el görcsölni. Ma például már kétszer. Tudna valaki választ adni, hogy mitől van ez? Ez is a terhességgel járna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook