Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tesztek fórum

Terhességi tesztek (beszélgetős fórum)


1 2
18. m.prancli (válaszként erre: 16. - Memimemi)
2012. febr. 21. 16:46
szia nem szedek álltalában semmilyen gyógyszert nem igazán vagyoka híve.inkább megvárom még elmúlnak a fájdalmaim ami szerencsére ritkán van.most legjobban a fehér folyás zavar hogy az lehet e terhesség előjele.sógörnőm mondta hogy neki a mensi kimaradása után 4 héttel mutatot csak pozitívat.előtte kétszer is teszteltek negatívot.furcsa dolgok ezek.várok még hét végéig majd lesz valami.mennyire szügséges most vigyáznom magamra???gondolok én a cipekedésre.Nem cigizem nem iszom.
2012. febr. 21. 15:13
Na nekem a fogigátló a beágyazódás előtt is kimutatta. Most meg aggódhatok, hogy nem méhen kivüli-e.... Jaj de nehéz.
2012. febr. 21. 09:19

Szia! Ha nem jön meg, és a teszt továbbra is negatív, akkor is keresd fel a nőgyógyászt!

Egyébként lehetséges, hogy menszi előtt estél teherbe, de még túl korai, hogy a teszt kimutassa. A legtöbb teszt a beágyazodás utáni napokban érzékeli/mutatja ki, mert akkorra emelkedik meg annyira a hcg-d.

Vegyé minél érzékenyebb tesztet, aztán a hétvégén meglátod mit mutat:).

EGy kérdés: nem szedtél mostanában vmi gyógyszert (nem fogigátlóra gondolok, hanem antibiotikum, erős fájdalom-gyulladáscsökkentő, mert ezek is képesek megkavarni a hormonháztartásod)?

2012. febr. 21. 07:41
jó reggelt nemsokára megyek dolgozni,este alig aludtam.még most sem jött meg.nem is érzek semmit hogy meg akar e egyáltalán.csak duzzadt a mellem.sha tehetném minden nap vennék tesztet de az olvasottakból rájövök hogy felesleges majd ha hétvégéig nem jön meg veszek egyet megint.vikucka majd írj hogy mi volt a dokinál!!!szorítok!!!
2012. febr. 20. 22:49
sziasztok! Nekem 4-én kellett volna megjönnie. két hete csináltam tesztet, kettőt is, és negativ lett. Múlt héten csináltam két másikat és azok pozitivak lettek. Viszont az uh.-n semmi sem látszik csak a 17mm-es megvastagodott méhnyálkahártya. Holnap megyek vissza az orvoshoz uh-ra.
2012. febr. 20. 22:36
jó pihenést...
2012. febr. 20. 22:24
megyek mert holnap megyek dolgozni.köszi a tanácsokat
11. m.prancli (válaszként erre: 9. - Szreni 82)
2012. febr. 20. 22:14
gondoltam én is erre azért vagyok ilyen bizonytalan esténként nem tudok már aludni hogy mi lessz
2012. febr. 20. 22:13
Hát ha örülsz neki az király...Akkor Gratula!!!!
2012. febr. 20. 22:13
Persze,h lehet a gyszer miatt...Ezek a mai gyszerek már nem olyan tömények hormonokkal,ezért gyorsabban is ürülnek ki a szervezetből...
2012. febr. 20. 22:10
egyépként örülnék neki attól függetlenül hogy nem tervezett baba lenne
2012. febr. 20. 22:09
nekünk hideg volt a wc-ben lehet akkor az baj volt na mindegy majd akkor csinálok a hétvégén is egy tesztet.furcs dolgok mennek végbe mert fehér folyásom van meg néha néha szúr a hasam ba.nem terveztünk még babát megszakítással voltunk együtt.és szerintetek lehet hogy agyógyszer abbahagyása miatt lehet ez?októberben már nem szedtem de mindíg időben jott meg 28-26 napokra
2012. febr. 20. 22:07

Nem tudom ez jó hir-e neked vagy sem, de szerintem is lehet!Söt...

A teszttel várj még, mert azért amig a HCG megjelenik az idő...

De ennek most örülünk vagy nem volt tervben?

5. Tüncica83 (válaszként erre: 3. - Tüncica83)
2012. febr. 20. 22:07
folyt: mensi elmaradása után még egy hetet vártam, és bár "tudtam" hiszen sosem késett az előző szülésem óta, de nem akartam negatív tesztet türelmetlenségből, de pozitív lett :)
4. TSzilvi01 (válaszként erre: 1. - M.prancli)
2012. febr. 20. 22:04
Szia! Természetesen lehetséges, szerintem ha még egy hétig nem jön meg csinálj még egy tesztet! De arra figyelj, hogyha hideg van a WC-ben ne ott csináld meg a tesztet, mert igaz nem mindegyikre van ráírva, de a legtöbb akkor működik igazán, ha 15 fok fölötti helyiségben végzed! Nekem kb. két hétig hányingerem volt csináltam két tesztet, amelyik negatív lett! Miután nem jött meg egy hetet vártam és után csináltam meg a harmadikat is, amelyik pozitív lett! Utána érdemes elmenni dokihoz, aki valószínűleg csinál ultrahangot, és megmondja a tutit!
3. Tüncica83 (válaszként erre: 1. - M.prancli)
2012. febr. 20. 22:03
Persze lehetséges. Én 6 nappal az esedékes mensi előtt estem teherbe, de nem is próbálkoztam teszteléssel, mert nem mutatta volna ki, hiszen akkor kezdődik a beágyazódás, és kezd termelődni a HCG hormon, amit majd kimutat a teszt.
2012. febr. 20. 22:00
ha lenne itt valaki beszélgethetnénk.
2012. febr. 20. 21:58
sziasztok ha valaki tudna segíteni az jó lenne.19.-e körül kellett volna megjönni az előző napokban fájdogált a hasam fáj a mellem és a derekam sokat is pisilek.Ma vettem egy tesztet de negatív lett.lehetséges olyan hogy a menses előtt egy héttel eshettem teherbe emiatt nem jött meg de még a teszt nem tudja kimutatni?ezt szeretném tudni.köszi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook