Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt itt valaki úgy, hogy UH-n nem látták a terhességet közben pedig a tesztek pozitívak voltak? fórum

Volt itt valaki úgy, hogy UH-n nem látták a terhességet közben pedig a tesztek pozitívak voltak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 19. 11:08
Koszonom a gratulaciokat!!aranyosak vagytok es hasonlokat nektek is foleg ha varjatok h osszejojjon!!
2011. júl. 11. 13:12
tettem fel kepet az Uhrol :)ez a petezsakocskam
2011. júl. 11. 09:07

koszonom!

vigyazok magunkra es nemsokara megint megyek dokihoz mar varom majd tajekoztatlak :)

62. 332f5861a5 (válaszként erre: 55. - Katika23)
2011. júl. 9. 21:52

Szívből gratulálok én is!:)

vigyázz magatokra!:)

61. Juharlevél (válaszként erre: 55. - Katika23)
2011. júl. 9. 21:51
Gratulálok én is, vigyázz magadra! :-)
60. katika23 (válaszként erre: 59. - Bun Csilla)
2011. júl. 8. 22:11
;))koszonom szepen!
2011. júl. 7. 21:27
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
58. Bakos-Virág Noémi (válaszként erre: 55. - Katika23)
2011. júl. 7. 13:14
Minden jót,jó egészséget és gondtalan kismamiságot!
57. katika23 (válaszként erre: 56. - Vanessza13)
2011. júl. 6. 18:05
koszonom :)))
56. Vanessza13 (válaszként erre: 55. - Katika23)
2011. júl. 6. 17:32

Szívből gratulálok!Mindig jó ilyen híreket hallani:)

Most már nyugodj meg és élvezd a Kismama létet!

2011. júl. 6. 14:55

Sziasztok. Ma voltam dokinal es latszik a petezsak es a mehenben van :)

Meg embriot nem latott azt csak par nap mulva nezzuk ujra mert ugy saccolt a 7 het helyett csak 5 hetes vagyok mert biztos h a menstruaciom elott vagyis a ciklus vegen fogant es picurka :)))


Amugy igenis nem lesz semmi ha az ember lanya idejeben megnezeti magat mert nagyon sok rosszat hallani ,igy jobb ha az Uhn is megerosititk h minden rendben es jo ha egy doki ellenorzese alatt vagy mar elso perctol, ez az en velemenyem....

54. Orsy27 (válaszként erre: 49. - Felhőjáró)
2011. júl. 6. 14:38
Szia! Ne haragudj, hogy ezt írom, de nem elég a 8-10. héten először dokihoz menni! 2 barátnőm nemrég 9-10 hetesen ment először dokihoz, és az uh azt mutatta, hogy kb 3-4 hete nem él a babájuk...Tüneteik megvoltak, nem is gondolták, hogy baj van...A 6. hét az ideális szerintem.
53. Juharlevél (válaszként erre: 49. - Felhőjáró)
2011. júl. 6. 13:25
Nem értem hogy indíthat egy nőgyógyászati vizsgálat vetélést? Egy hüvelyi UH-nak semmi köze a méhen belüli dolgokhoz. Ezt doki mondta? Milyen összefüggéssel magyarázta?
52. Juharlevél (válaszként erre: 42. - Katika23)
2011. júl. 6. 13:17

Függ az UH gép minőségétől, felbontásától is, hogy mikor lát már vele a doki valamit. Magánrendelőben voltál? Az viszont tény, hogy a megtermékenyült petesejt nem mindig ágyazódik be rendesen, akkor viszont elvileg vérzéssel távozik.

Nagyon drukkolok, hogy jó hírekkel gyere hamarosan! :-)

2011. júl. 5. 08:28
én szerintem a kettö közt van igazság mert 2-3hét késésnél már 6-7hetes a terhesség ott már szivhang is van.én is 2hét után mentem el az elsönél nekem akkor már 25mm es petezsák volt de embrionális elemek nem látszottak és erre a doki 5hetes terhességet mondott.1hét mulva mentem vissza ott már 7mm es embrio volt szivhanggal.szóval nekem 3hét késés után felelt meg a terhességem 6hetesnek.és a következönél már meg is fogom várni a 3hetet.de 4-5-6hetet biztos nem várnék.jó azt idöbe tudni hogy jó helyen van a baba stb.
2011. júl. 5. 06:50

Sziasztok az a szituaciom h igen hidegben dolgozok es cipelek.a masik h nekem nemreg volt egy hatalmas cistam es azzal ijesztgettek h az hajlamosit a mehen kivulire es 5 pozitiv teszt es 2 het mensi keses utan mentem dokihoz nah de majd holnap megyek meg es kiderul h most lassa vagy sem....

A doki annyit mondott h terhesseg van biztos csak nem latta hol... kellemes napot sziasztok

2011. júl. 5. 06:07

Csak saját példámat tudom hozni....a múlt hónapban 2 hét késés után csináltam tesztet ami negatív lett...a továbbiakban úgy gondoltam várok még, és ha kimarad teljesen akkor majd elmegyek orvoshoz.3 hét késés után megjött...megszenvedtem.

Nem gondoltam, hogy terhes vagyok de benne volt a pakliban...a párom örült volna, én kevésbé.

Lehet hogy terhes vagy de az is lehet hogy nem...az időt sürgetni nem lehet.Azokkal viszont egyet értek akik azt írták hogy felesleges rögtön orvoshoz szaladni.Ha ott a baba akkor jó helyen van.Tényleg sok vetélés jön létre abból ha korán végeznek olyan vizsgálatot ami könnyen megindítja a vetélés.A 8-10 hét ideális mint ahogyan előttem is írták.Légy nyugodt...majd kiderül ha eljön az ideje.Remélem úgy alakul ahogyan szeretnéd.

48. Mókinca (válaszként erre: 47. - Mókinca)
2011. júl. 4. 22:40
Bocsika! Még annyi: én sem 3 hónapra gondoltam, csupán 8-10 hetes terhességre...
47. Mókinca (válaszként erre: 46. - Csilla183)
2011. júl. 4. 22:38

Szia Csilla!

Ebből a szempontból teljesen igazad van. Én abból a szempontból írtam a véleményem, amit az orvosom is mondott: Sok kismami túl korán megy dokihoz. Annyira képlékeny még a "dolog", hogy egy sima vizsgálattól is megindulhat a vetélés.

(Ismétlem: nem én találtam ki :DD)


Babaprojektben voltunk - amikor pont szabira készült az orvosom - és ezért mondta, hogy nyugodtan várjam meg amíg visszajön, nem kell korán orvoshoz fordulnom.


Ennyi a magyarázat. :)

2011. júl. 4. 21:09
mókinca például azért mert valaki olyan munkahelyen dolgozik pl nehezet kell emelgetni esetleg vegyszeres én pl olajgözös helyen melozom ami vszinü nem tesz jót a babának és nem szeretné a kismama 3hónapig ennek kitenni a babáját.
2011. júl. 4. 18:06

Sziasztok!

Én alapból azt nem értem, hogy miért kell 5-6 hetesen máris orvoshoz rohanni?

Annak idején a nőgyógyászom is pontosan azt mondta, hogy nem szabad ilyen hamar megvizsgáltatni.

Én már 8 hetes voltam amikor megállapította a doki a terhességet, az uh-on pedig rögtön hallhattam a szívhangot is.

A lényeges vizsgálatok úgyis a 12. héttől kezdődnek.


Próbálj meg nem idegeskedni - tudom, hogy nehéz - és arra gondolj, hogy nem lesz semmi baj. Nagyon picike még.

2011. júl. 4. 15:02

Szia!Én kb.7-8 hetes terhes voltam amikor bementem a kórházba u.h.-ra,mert furcsa érzésem volt.Gondoltam megnyugtatás képpen meghallgatom a Babám szívhangját.

Amikor bementem nem az ismim volt,de azért megcsinálták.Nem találták a babám:(Kérdőre vonták,hogy egyáltalán biztos,hogy terhes vagyok,de megnézték a gépben és látták,hogy pár napja voltam és volt szívhang meg minden.

Ezután megvizsgáltak hüvelyi u.h.-án is,de semmi jele nem volt a terhességnek.Majd hívtak orvost is aki nagy nehezen megtalálta.4-en keresték a babát mire sikerült észrevenniük.

Szóval tévednek sokat,sajnos.....

43. bf91284513 (válaszként erre: 35. - 91d4989ab9)
2011. júl. 4. 14:38

" készülj fel hogy a dokik 9 hónapon át ijesztgetni fognak hol ezzel hol azzal "


Ezt te irtad.


Most akkor kérdezem én, Te minden esetet ismersz???


Már bocsi, de pont te vagy aki ugy nyilvánult meg mintha minden dokit és esetet ismerne, én csak azért irtam ez mert talán én még sose találkoztam ezzel amit te itt leirtál és sztem nem szép dolog senkit ilyennel ijeszgetni.Pláne nem várandós kismamikat.


Én speciel sose hallottam ilyet az orvosoktól.

2011. júl. 4. 09:52
Hat ha utaljak ha nem sokszor jo h van lehetoseg tesztelni legalabb a keses utan ha pozitiv az ember lanya tudja h nem valami mas baj van hanem csak baba...a dokik meg sokszor mar ami egyertelmu sem veszik eszre. fontos h mennyire gyakorlott az orvos en csak azt sajnalom h nem tudtam elmenni az enyemhez akiben megbiztam..ez az uj nagyon fiatal aranyos meg minden de meg szerintem tapasztalatlan.
41. Zancsika (válaszként erre: 39. - Katika23)
2011. júl. 4. 09:05
Egyébként utálják is a dokik ezeket az otthoni teszteket, mert sokszor előbb mutatja a terhességet mint hogy ők látnák! Ezt is több helyről hallottam :-)))
40. Bakos-Virág Noémi (válaszként erre: 36. - Katika23)
2011. júl. 4. 08:55
Szia!Két gyermekes anyuka vagyok!A második babám most 6 hónapos és itt sikitozik a kiságyában!6hétig nem látták!az uh a szonográfus...igyon többet mondtam már a 3.-liternél tartok ,nem baj igyon még vagy kettőt!Igy sem látták a babikámat 5 hetesen azt mondta menyjek a kartonozóba és kérjek időpontot 2 hét mulvára hogy akkorra már tuti ami fix átható legyen a kis rejtély a pocakomba!Ha akkor nem másik nő lett volna az uh akkor simán elküldtek volna megint!De mivel nállunk ilyen buvalbélelt szonográfusok vannak akik ugy viselkednek mintha a vállukon cipelnék az egész világ sorsát a kismamákkal meg ugy beszélnek hogy néha a bicska nyilik a zsebükben...nos már a következö vizsgálaton nem ö volt és végre a csajnak is jó kedve volt igy szólt hogy ha elmegyek és kipisilem azt az elképesztö mennyiségü vizet amit ittam akkor hüvelyi uhval megnéz!És lőn világosság!!!!Volt egy pici zsákocskám és benne dobogott a babám szivecskéje!Nos ebből leszürve,én nem értem van már lassan minden kórházban 4D uh csak nállunk ezt 10 ezerért mérik!Nem a gyógyitás hasznára váltják!Hogy a nyugtalan kismamákat beteg anyukákat,nénikéket orvosolhassák vele ...nem!!Pénzért!Tehát kérlek ne aggódj,ha te tudod érzed,hogy nincsen baj!És hogy az a minimnó ott van akkor az úgy is van!Minden jót ,és szép terhességet!Ja .....És ne hagyd magad ilyesztegetni!!!!
39. katika23 (válaszként erre: 38. - Zancsika)
2011. júl. 4. 08:51
Jha nekem is halvany pozitivat mutatott eleinte. es nekem mindig pontos volt a mensim csak akkor volt par nap csuszas amikor cisztam volt.de az a par nap mar 3 het keses szoval csak van valami odabenn...
38. Zancsika (válaszként erre: 29. - Katika23)
2011. júl. 4. 08:42
Na ezek mind ismerősek!:-) Nekem nagyon halvány volt a pozitív tesztem is, nem is akartam elsietni a dokihoz menést, de mivel nem volt rendszeres mensim, ezért látni akart, mert ez alapján nem lehetett megsaccolni, hogy hol tarthatok. Na ekkor mondta, hogy ő még nem mondhatja szakmailag hogy ez terhesség (bár valószínű) és 3 hétre rá hívott vissza! Nehéz volt kivárni, főleg hogy jött a Karácsony, Szilveszter de én legbelül tudtam, hogy terhes vagyok! Engem mindenki azzal nyugtatott, hogy nincs kamu pozitív teszt. A csík, az csík. Én is így gondolom! A környezetemben is van több példa arra, hogy csak később látszott Uh-n. Annyira az elején vagy, hogy kár ebbe méhen kívülit meg minden mást belemagyarázni!
37. bujuli (válaszként erre: 36. - Katika23)
2011. júl. 4. 08:42
akkor biztos úgyis van, mindig a legbelsőbb hangok az igazak, csak az ember nem mindig hallgat azokra!!! Én is így vagyok!
36. katika23 (válaszként erre: 34. - Bujuli)
2011. júl. 4. 08:41

Mas valasztasom nincs csakhogy ki kell birni...

igyekszek csakis pozitivan gondolkodni hogy biztos kesobb fogant es azert nem latta de majd most fogja 3 nap mulva:))

Amugy erdekes de legbelul erzem h minden rendben van. remelem nem csalnak a megerzeseim.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook