Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tesztek fórum

Terhességi tesztek (beszélgetős fórum)


1 2
48. memimemi (válaszként erre: 47. - Pannus22)
2012. márc. 29. 19:29
A halvány csík is csík! De azért ismételt meg kb. egy hét múlva, addig ne éld bele magad:)!
2012. márc. 29. 16:19
Sziasztok!Szerintetek ha a terhsségi teszten nagyon -nagyon halvány a második vonal,már az is pozitívnak számít?Majd 10.-én kellene megjönnie,csak próbálkoztunk a párommal,és kiváncsiságból vettem 1 tesztet.Amin a 2.vonal sokkal halványabb,nemtudom h örülhetek e,vagy ne éljem bele magamat.Szerintetek mit jelenthet?*-*
46. venus81 (válaszként erre: 45. - Vikucka)
2012. febr. 26. 18:23
Üdv közöttünk!!:)Velem most fordult elö elöször,hogy 6nap késés után jött meg..:(Szerintem mindenkinél változó,hogy mi miatt késik a babó..stressz,görcsös akarás,hormonproblémák,vagy esetleg a pasiban van a bibi..Mondjuk én elég stresszes vagyok..munka,2gyermek,párom:)na és pesze amióta próbálkozunk felszedtem vagy 10kgot:)ti mióta próbálkoztok?
2012. febr. 26. 14:16
Sajnálom lányok. :( Annyira ismerős ez az érzés. Volt olyan hónap, hogy kimaradt a mensim, annyira reménykedtem akkor, aztán mégis megjött. Nincs olyan körülmény, ami szerintetek akadályozhatja a teherbeesést. Stressz a munkában, vagy valami másik stresszforrás? túlsúly? Rendszeres a menzesz?
2012. febr. 24. 14:58
szia nem bánom annyira hogy nem lett baba mert legalább helyre tudjuk tenni az anyagi dolgokat.nektek nem szabad feladni mert ahogy írod a tesódat meg hogy van két GYÖNYÖRŰ gyermeked akkor lesz majd harmadik is.Egyépként munkanélküli vagyok de van alkalmi munkám hetente 3-4 szer.28 leszek nyáron.arra gomdoltam hogy privátba írkáljunk majd egymásnak.és te mit dolgozol?gondolom 30 éves vagy a 81-ből gondolom.
43. venus81 (válaszként erre: 42. - M.prancli)
2012. febr. 24. 08:46
Jaj nagyon sajnálom..:(nekem is megjött rendesen..jól megtréfált minket a szervezetünk..én már feladom..nem figyelem magam többé..14hónap sikertelenség után már nagyon nehéz bizakodni..most megpróbálok más dolgokra koncentrálni..bár azt is tudom,hogy mondani könnyebb,mint megtenni..majd összejön nekünk ha nem is fogunk rászámolni!!:)jó példa erre a hugom,aki a csontrákból kigyógyulva,3hónapja adott életet a kisfiának!!:D persze,hogy irkálhatunk,a többi topicban észre se vettek..:( :)Mivel foglalkozol?Hány éves vagy?
2012. febr. 24. 07:03
szia nekem is megjött rendesen :-( ennek így kellett lennie kár hogy igy van de ez van
2012. febr. 23. 20:42
SAJNÁLOM NAGYON.remélem azért egy hónap mulva azt írod hogy pozitív.Sok sikert kívánok sok erőt és kitartást.lenne kedved azért beszélgetni néha?mégegyszer sajnálom nagyon.mostmár barnázom én is elég rendesen.ugyhogy nem hiszem hogy lesz valami.
40. venus81 (válaszként erre: 39. - M.prancli)
2012. febr. 23. 20:02
hát nekem azt hiszem ennyi volt..egy icipici pirosas is jött belölem fürdés után..:( Remélem neked több szerencséd lessz!!Szivböl kivánom!!
2012. febr. 23. 19:00
nekem is akkor kellett volna megjönnie.Sajóbábonyi vagyok.én is úgy gondolom hogy holnap veszek egy tesztet és majd csak vasárnap csinálom meg.nekem még nem nagyon barna nem is tudom milyen.
38. venus81 (válaszként erre: 37. - M.prancli)
2012. febr. 23. 18:53
Remélem egyszerre szülünk!!!:)19.én kellett volna megjönnie(vagyis nem)..medilabot vettem,olyat amiben 2db van..2napja negativ lett..igy még várok inkább 1-2napot..a derekam amúgy nekem is fáj..a görcsölgetés miatt ne aggódj..nyúlnak a méhszalagok!!!:)ez a barnázás már engem is kezd idegesiteni..de legyünk inkább pozitivak!!!!!Kecskeméti vagyok..és te??
2012. febr. 23. 17:38
mióta késik neked?egyszerre fogunk szülni?
2012. febr. 23. 17:36
milyen teszted van otthon? én eddig csak tesztcsíkkal csináltam de rászánom és veszek drágábbat.
2012. febr. 23. 17:28
én inkább nem is veszek tesztet mert a reggeli elsőig sem bírnám ki.a mellem nekem is feszes de nem túlzottan.a hasam görcsölget félek hogy megjön.remélem csak most van a beágyazódás.el kéne nekem is menni orvoshoz de most nincs pénzem magánrendelésre a szakrendelésre meg 2 hetet kell várni.ÉN MÁR TUDNI SZERETNÉM MI VAN ?!reggel elég szarul voltam nem hányiger meg semi csak ilyenremegés kívül belül.a derekam meg leszakad.Ahogy írod szerintem neked már tuti.sok sikert amúgy honnan írsz?
2012. febr. 23. 16:59
Szia!még nekem sem jött meg..csak ilyen kis barnáscucc..már nem görcsölök ugy mint eddig és mintha az is egyre kevesebb lenne..a melleim ma iszonyúan elkezdtek fájni,ha még mindig nem jön meg holnap reggelig akkor holnap kérek idöpontot a dokihoz..van itthon tesztem,de már nem merem megcsinálni:(
2012. febr. 23. 15:36
szia még most sem jott meg folyásom az vankicsit sötétebb és több mint tegnap.veled mi újság?
2012. febr. 22. 20:27
én majd ha hétvégén negatívat tesztelek akkor és nincs mensi akkor elmegyek a hét eleje felé.nyílván ha az lennék nem lenne baj eszembe sem jutna hogy elvetessem .remélem nem jön meg neked sem.és remélem a doki is csak azt mondja hogy hány hetesek vagyunk.szeerintm türelmetlenek vagyunk.de ugye milyen idegörlő a várakozás?engem teljesen megőrít.pomt most mondtam el a páromnak skypon hogy nem jött meg és csak annyit mondott hogyha jönni akar akkor had jöjjön.
31. venus81 (válaszként erre: 30. - M.prancli)
2012. febr. 22. 18:12
mi se éljük a milliomosok életét..de szivesen várnánk a 3.babyt is:)söt én a kicsikéimet egyedül neveltem sok éven keresztül,mégis megvolt mindenük!!Sajnálom,hogy negativat teszteltél..én is:( talán tényleg türelmetlenek vagyunk:)Orvoshoz mikor tervezel menni?Nekem ha nem jön meg normálisan péntekig(remélem nem jön)akkor kérni fogok idöpontot a dokihoz
2012. febr. 22. 18:06
nem tervezett baba lenne mert a válságban nyakik benne vagyunk de minéll több napot nem jön meg annál jobban szertném ha terhes lennék.
2012. febr. 22. 18:04
Szia venusz 81szerintem menj el dokihoz mert ha barnázol akkor van a beágyazódás.vagy várj egy pár napot és megint tesz.nekem nincs semmi a fehér folyáson,a mellfájdalom meg pici hasfájogatáson kívül vettem ma is tesztet hogy majd holnap megcsinálom reggel de szerinted kibírtam?negatívot mutatott.na majd mostmár tényleg csak hétvégén fogok csinálni legközelebb mert így idgörlő amit csinálok.
28. venus81 (válaszként erre: 27. - M.prancli)
2012. febr. 22. 16:14
szia m.prancli!Köszönöm szépen..amilyen szépek,olyan elevenek:)na szóval..tegnap volt egy pár csepp vér,azóta meg egy kevés barnázás..ma egésznap ment a hasam,folyton pisilek és még mindig fájnak a melleim..mostmár aztán végképp nem tudom eldönteni,hogy mi játszodik le a szervezetemben:( Veled mizujs?Mensi ugye nem jelentkezett??
2012. febr. 21. 20:36
Gratulálok a kicsikhez nagyon szépek megnéztem a képet.Igaza van a párodnak nem szabad feladni.Majd jön amikor jönnie kell.Az orvost nem ártana felkeresni mert ahogy írtad már elég rég próbálkoztok.Egyikőtökkel sincs szerintem semmi gond csak már nagyon rástresszeltetek és ez nagy visszahúzó erő.Na mindent bele remélem mihamarabb az írod hogy terhes vagy.KITARTÁS
26. venus81 (válaszként erre: 25. - M.prancli)
2012. febr. 21. 20:00
A párom is biztat hogy majdcsak sikerül..nekem már van két tündérbogyóm az elözö házasságomból..az apjuk nem is látta öket 3hetes koruk óta vagyis a másik 1éves volt akkor..na ezt jól megirtam:):( remélem megértetted azért:)Nekem a kicsilányom sikerült megszakitással,a kisfiam meg fogigátló mellett,szóval semmi sem lehetetlen:)Nekünk azt hiszem orvos lessz a vége..félek,hogy a párommal van valami gubanc..:( De lessz közös ha addig élünk is:D
2012. febr. 21. 19:24
nagyon sajnálom de ne add fel sosem.ha csak cseppek még ne aggódj nem jelentheti azt hogyy nem lehetsz az.majd megírom hogy velem mizu nem sokra számítok mert csak megszakítással voltunk eggyüt ugyhogy nem sok esélye van.MÉGEGYSZER FEL A FEJJEL.SAJNÁLOM Írd már meg hogy csak cseppek vagy már rendesen?
24. venus81 (válaszként erre: 23. - M.prancli)
2012. febr. 21. 18:32
aranyos vagy,hogy szoritasz..de már felesleges..tesztelés után egy órával megjelentek az elsövérpöttyök:(megint becsapott a szervezetem..azt hiszem most egy jódarabig nem foglalkozom a babatémával..elég volt már az állandó csalódásból..Neked azért sok sikert kivánok és mielöbbi babázást!!!Azért ird meg hogy mi történt veled a hétvégén:)
23. m.prancli (válaszként erre: 19. - Venus81)
2012. febr. 21. 18:26
szia.fel a fejjel várj csak türelmesen nehéz én már csak tudom de nem tudunk mást tenni.hétvégén csinálj te is ha nem jön meg addig.De akkor se ilyed meg ha a folyásod kicsit barnás lesz mert ha terhes vagy az azt jelenti hogy alakul a méhed.ha barnázol csinál tesztet akkor már kimutatható.SZORÍTOK NEKED!!!
22. vikucka (válaszként erre: 21. - Venus81)
2012. febr. 21. 17:23
Köszönöm szépen. mi is 2010. novembere óta próbálkoztunk. voltam hormonpanelen, ultrahangon, vérvételen, minden negativ lett. Felmondtam a munkahelyemen és szinte rögtön összejött a bébi. Ennyit jelent a stresszmentes élet.
21. venus81 (válaszként erre: 20. - Vikucka)
2012. febr. 21. 17:18
Gratulálok!!Remélem hamarosan én is,mi is csatlakozhatunk hozzád!!Nekem jan.25én jött meg utóljára és csak 3napig tartott.ilyen még nem volt..most meg 2napja késik...kezdek megzazulni a tehetetlenségtöl..:(
2012. febr. 21. 17:10
Most jöttem haza az orvostól. Megtalálta a petezsákot, ami fél mm. Azt mondta a bébi kb. 2,5 hete foganhatott. Múlt héten hétfőn, tehát 10 nap után lett pozitiv a tesztem. az én esetem nem mérvadó, mert én januárban menstruáltam utoljára. és kb. 2 hetet késett a rendes mensim. Remélem érthetően irtam, de még olyan izgatott vagyok :)
2012. febr. 21. 17:02
sziasztok!!Szia m.prancli!Én is hasonló helyzetben vagyok..mi már 15hónapja próbálkozunk..és most van elöször hogy késik..már 2napja,a melleim fájnak,folyton pisilnem kell és ma sárgásfolyás is jelentkezett,ma délután csináltam egy tesztet(medilab)ami negativ lett..kicsit elkenödtem..azt hiszem most én is kivárok..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook