Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhesség utáni kiütések.Mi lehet ez? fórum

Terhesség utáni kiütések.Mi lehet ez? (beszélgetős fórum)


7. nyuszi011 (válaszként erre: 6. - Vica009)
2010. dec. 12. 20:01
Neked is csípés-szerű volt és nehezen gyógyult?Se oxitocint, se Edát nem kaptam.Egyedül anti-d injekciót, de attól nem lehet.
6. vica009 (válaszként erre: 1. - Nyuszi011)
2010. dec. 12. 16:10
Nekem a fiam születése után lettek kiütések,a lányaim után nem. Talán hormon jellegü.Elmúlik egy idő után,kb 1-2 év.
2010. dec. 12. 16:07

még esetleg ezt is elolvashatod...



[link]

2010. dec. 12. 16:01
bezsgőtabi=pezsgőtabi:)
2010. dec. 12. 16:00

szia!


nekem is volt terhesség után kiütésem...a bőrgyógyász azt mondta, hogy az oxitocin ütött ki...ha kaptál lehet, hogy neked is az a bajod...igyál kálcium bezsgőtabit...és esetleg kérdezz rá a bőrgyógyásznál még egyszer...sajnos már nem emlékszem mit kaptam rá...de valami gyógyszertári krém volt...és szerintem ne használj most csak gyógyszertári fürdető krémet...

jobbulást!

2010. dec. 12. 15:44

Egyik ismerősömnek az Edában lévő antibiotikumtól lett keütése, de az még a kórházban kijött. Az allergia volt. Ez valami más lehet, nem tudod felkeresni a Bőrgyógyászati klinikát? Labor vizsgálatod volt már?


Mielőbbi teljes gyógyulást!

2010. dec. 12. 15:30
Már teljesen kétségbe vagyok esve.Babám 1 hetes volt, amikor elkezdtek kijönni kiütések rajtam.Először a lábamon,majd a lábujjamon, kezemen, combomon, majd legutóbb a fenekem jöttek ki kiütések, amelyek leginkább poloska csípéshez hasonlítanak, lassan gyógyulnak és heget hagynak maguk után.Tapasztaltatok már ilyet?Mi lehet ez?Már 3 és fél hónapja szültem,3bőrgyógyász, 3 különböző vélemény, de egyik sem segít...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook