Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesseg utani "tigris has", azaz csikosabb mar nem is lehetne. Mit lehet tenni? fórum

Terhesseg utani "tigris has", azaz csikosabb mar nem is lehetne. Mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. szept. 27. 12:49

Sziasztok!


Egy hozzászólást írtam már, de senki sem akar megszabadulni a csúnya striáitól, terhességi csíkjaitól, mert nem ugrottatok rá:)

Nekem ez nem üzlet vagy ilyesmi, én is csak alanyként áradozom az ultrahangos kezelés hatásáról... nagyon csúnya csíkajim lettek szülés után a hasamon, amúgy is hajlamos vagyok rá, combomon volt, mióta az eszem tudom.... Már nincs:)

Próbáljátok ki, nem olcsó, de már egy, azaz egy kezelés is csodát tesz, én nem hittem a szememnek:) olyan csúnya volt a hasam, hogy a plasztikán gondolkodtam, de még szeretnék szülni, ezért felesleges lett volna. Kozmetikusom ajánlotta, kipróbáltam, örülök:)

Remélem, más is kipróbálja, hogy elhiggyétek:)

Sziasztok

Zsuzska

2009. szept. 12. 20:55

sziasztok

semmit sajna,valaki hajlamos rá valaki nem

Nekem az első gyereknél jöttek ki ami idővel elhalványulnak.a másodiknál csak onnantól jött ki amennyivel nagyobb volt a hasamaz kb 1-2 cm-volt. a legkisebbel meg nem jöttek ki ujra.

Sokmindent mondanak hogy vegyél ezt meg azt mert az tök jó rá,de nem ha kijött az kint is marad

39. 9bc5015697 (válaszként erre: 38. - 667daa4def)
2009. szept. 12. 09:48
EZt már tisztáztuk, inkább ajánlj valamit, vagy mondd te is, hogy úgysem jó semmi.
2009. szept. 12. 09:44
Amiről ti beszéltek az a stria.
2009. szept. 12. 09:35
Nekem nincs babám, és nem is a hasamon van, hanem a fenekemen és popsiközelben a derakamon is... Szóval ezek szerint számítsak erre... Pedig anyukámnak nem volt...
36. RLindi
2009. szept. 12. 09:07
AK-mármint elfogadásban,ugye?:)
35. RLindi (válaszként erre: 4. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 12. 09:05

Kedves Judit kívánom Te is hamarosan a babádban gyönyörködhess!

DE én imádom a lányomat a csíkokat mégsem tudom elfelejteni, minden reggel szörnyűlködök rajtuk a tükörbe nézve.

34. RLindi (válaszként erre: 13. - Mummoska11)
2009. szept. 12. 09:03

Szia

Szerintem Neked a genetika miatt SEM lett csíkos, persze lehet,hogy segített a babaolaj.

Én az első naptól kentem babaolajjal este és reggel egy speckó krémmel és mégis csíkos lett. Nagyon.

A lányom 4 éves már és imádom, de a csíkokat szerintem sosem fogom tudni elfogadni. Nagyon zavar.

Fogyókúra, torna megvolt, az alakom szinte a régi kivéve a hasamat ami borzalmas.


Úgyhogy sajnos én vagyok az a kivétel akinek nem vált be:(

33. whitehill (válaszként erre: 32. - Roslin)
2009. szept. 8. 11:02
oké :)
32. Roslin
2009. szept. 8. 10:27
AK-s eredményekről tudósítsatok!
31. Vigyorex6 (válaszként erre: 30. - Kolibri)
2009. szept. 7. 10:03

Azt hiszem ez a legjobb amit tehetünk :))))

Az még szerencsésebb, akinek csak a terhességgel jönnek ki, nem úgy, mint nekem.

Vannak ennél rosszabb szépséghibák is, ha csak ez van, akkor szerencsések vagyunk. Sok fotómodellnek is van, de a retusálás csodákra képes. Az a baj, hogy mi is ezeket a fotókat nézegetjük is a tökéletességgel ámítjuk magunkat.

Lehet jobb, ha nem látjuk őket smink nélkül, kinyúlt pólóban :))))

2009. szept. 7. 09:54

Koszi mindenkinek! Ha ilyen sokan tudnak elni ezzel a dologgal, nyilvan nekem is menni fog!:D

Csak azert tajekozodtam, hatha...

Akkor egyenlore AK, aztan majd meglatjuk.:)

29. KKZsuzska (válaszként erre: 5. - Kolibri)
2009. szept. 6. 18:57

Szia!


Az én hasam is nagyon csúnya lett szülés után, de az ultrahangos kezelés csodát tett vele! Én is ezt gondoltam, hogy csak a plasztika segít, de nem. Próbáld ki! Nem olcsó, de már egy kezelés is csodákat tesz, komolyan!

Szia

Zsuzska

2009. szept. 6. 18:30

nekem halványodott a hasamon bár ha természetes fénynél vagyok és ha sok szolizás kimarad akkor azért látni,de ha szétfeszítem a bőrt a hasamon nekem akkor látszik csak igazán bár ennél sokkal rosszabbra számítottam így örülök na persze jobb lett volna ha semmi nem látszik de ez van......

Én ahogy nézegettem a hasplasztikás fotókat ott rendesen látszik a stria .....még műtét után is ....ott marad

27. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 26. - Pubika)
2009. szept. 6. 17:32

hát én kés alá biztos nem feküdnék...

mondjuk nekem is van a hasamon két kicsi, az is hiretlen hízás-fogyás miatt... már nem érdekel...

nem tudok mit tenni ellene... szerintem a nők 80%-nak van stria a testén valahol.

26. pubika
2009. szept. 6. 17:31

szerintem sem lehet vele semmi különöset tenni:(

meg kéne előzni azzal hogy kerüljük a súlyingadozást és a bőrt rugalmasan tartjuk -krémekkel. a hasfalról és a köldök alól a barátnőmnek leplasztikázták egy 1millió Ft körüli összegért :) olyan lett mint újkorában, de rengeteget szenvedett kb 2 hónapig fájt mert ez egy bőrnyújtásos-szabdalásos eljárás:(, és hogy ki mire képes a szépségért , azt dönse el maga.

A mellekről is csak plasztikával tud eltűnni úgy hogy vagy -széthúzzák a bőrt(tehát implanttal kitömik)vagy a mellet formázva kimetszik a problémás helyeket+ még lehet hogy így is kitömik.

tehát ez van .aját tapasztalat h az idő múlásával halványodik, és különben is még világsztárokon is ott virít egy-egy stria ezért sem idegesitem magam vele:)

2009. szept. 6. 17:27
Rajtam 16éves korom óta vannak ilyenek a fenekemen és a mellemen is. Mostanra már színtelen, de látszik a repedés. Amikor kijöttek mélylilák voltak és pirosak. A hirtelen hízás-fogyás követketménye. Pedig nekem a diferencia max 5kg volt, mégis megjelentek. Szokták terhességi csíknak is nevezni, de a neve stria, mert tini korban is megjelenhetnek. A megelőzésben valamelyest segít a rugalmasítás, hidratálás, de akinek olyan a bőrszerkezete, annak emellett is kijön. Ha már vannak, akkor idővel halványodnak. Ha bekenem, akkor optikailag kevésbé mélyek.
2009. szept. 6. 17:19

Szerintem lehet jó hasmasszírozó krémeket kapni, jók a narancsbőr elleni készítmények.

Régen nekem is voltak csíkok a hasamon, de ma már elmúltak - most tükörsima hordópocakom van, ami nem akar eltűnni, hiába tornázom rá:(

A többi testrészemmel semmi baj, csak a hasam aggasztó, állandóan terhesnek néznek.

23. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 22. - Roslin)
2009. szept. 6. 17:01
agykontroll
22. Roslin
2009. szept. 6. 16:54
Mi az az AK?
21. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 20. - Whitehill)
2009. szept. 6. 16:47
az AK csodákra képes!!! :)
2009. szept. 6. 16:43
Nekem is van, gyerek nélkül. Alig halványult eddig, de majd AK-zom :) Eddig nem tettem :S
19. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 5. - Kolibri)
2009. szept. 6. 16:22
azt nem tudom azzal mit lehet tenni, de a gyerkőc álomszép :) de tényleg :))))))) gratulálok!
2009. szept. 6. 16:09
Az én hasam is tele van nem kis szinten...ja nekem is mondták a babaolajat,semmit nem használt.Igazából ez genetika.Kenheted akármivel ha hajlamos vagy rá-lesz!
2009. szept. 6. 16:06

Sziasztok!

Ez sajnos "bőr függő"-vki hajlamosabb rá, vki nem.

Nekem az első hónapokban akkorák voltak a melleim, mint akinek eltúlozták a szilikont és persze tiszta csík lett. Most 4,5 hónapos a kicsikém, és már alig látszanak. Megelőzni nem tudtam, pedig úgy kencéztem magam, mint akinek az élete múlik rajt.

Remélem a pocakomon is elhalványulnak...addig pedig kívülről is igazi anyatigris leszek...:)

16. d550c57e19 (válaszként erre: 13. - Mummoska11)
2009. szept. 6. 16:05
Én is kenegettem babaolajjal, meg minden más csodaszerrl , de lett.. Pedig remélem vmi csak használ deaztsenki nem mondta hogy utána is kellene kenni....
15. d550c57e19 (válaszként erre: 12. - Cbc7d5fe99)
2009. szept. 6. 16:04
Ja a mellemen nekem is van 3 db... de hogy miért???? Sokkal nagyobb volt a terhesség alatt mint most szoptatásnál és mégis szépen előjött ez a 3:(
2009. szept. 6. 16:01

én is kentem testápoló és bepanthen kenőcs.egy ideig nem is repedt meg a bőr...de az utolsó hónapban!akkor sokat is nőt a pocim és a baba is olyanokat produkált...néha azt hittem kibújik a hasfalon-annyira kinyomta magát-szóval nem csodálkozom a csíkokon.csak az vigasztal lehetett volna rosszabb is anyukámnak az egész hasa olyan :(

ebből tudtam nálam is ez várható.azt mondják akinek lazább a bőre az jobban csíkos lesz...

2009. szept. 6. 15:58

Sajnos ha már kialakult, nem lehet vele tenni semmit! A megelőzésre kell figyelmet fordítani! Én szerencsésnek modhatom magam, nekem egy szem sincs hála égen! Mondjuk tettem is érte! Van egy "csodaszer", a neve babaolaj, ha ezzel kenegeti valaki a pocakját még az előtt, hogy elkezdene nőni, és folyamatosan a terhesség alatt, akkor nem lesznek csíkok! Én még egy kis testápolóval kombináltam és nem lett!:) Eddigi ismerőseim akik ezt csinálták nekik bevált! Persze biztos akad akinek nem!

További szép napot!:)

2009. szept. 6. 15:55
én 3 at szültem nekem is szörnyű ..de a mellem is ilyen,,
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook