Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség 34.hetében járok, 2hete mensihez hasonlóan "érzem" a derekam és az alhasam olyan izomláz szerű vmit érzek. Mi ez? Nomrális ez? fórum

Terhesség 34.hetében járok, 2hete mensihez hasonlóan "érzem" a derekam és az alhasam olyan izomláz szerű vmit érzek. Mi ez? Nomrális ez? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 21. 21:46
na jónapot most néztem a dátunot.Már megg is van aza kicsike.Remélem egészséges és szépen fejlődik
2008. nov. 21. 21:39

Szia igen normáli.Mivel a szervezetedben egyre erősödő folyamatok ,ennek végbe és a bab is egyre nehezebb.Az utoldó trimeszterben a legtöbb a súlyfelszedés ami nem okvetlenül rád vonatkozik.Én abban a 2 hétben amíg a nőgyógyon voltam nem híztam de a kicsim igen kb 70 dkg-ot.És éreztem nem is kicsit.Bár jól oltam.Aztán császár mert a legény nagyon jól érezte magát bennt.Nyugalom tehát.Pihenj sokat főként az oldaladra fekve ne terhelld a gerincedet.A lábad közé tegyél egy keményebb kispárnát.De csakaakkorát ami kényelmes oldalfekvésben.

Vigyázz magatokra jó szülést

11. ALLICS
2008. jún. 4. 12:21
Ezek tényleg jóslóak,nekem a kisfiam meg is született a 34. héten.
10. jnka
2008. jún. 4. 11:59
Jóslófájások. Természetes, nem kell aggódni, csak pihenj.
9. ts
2008. máj. 30. 22:41
Csatlakozom az előttem szólokhoz. Nálam is ilyen jelek voltak, még a dokim és a védőnőm is egy-két héttel korábbra várta a babát. A végén túlhordás lett belőle... :(
2008. máj. 30. 22:35
A keresztcsonti ízület és a szeméremcsonti ízület tágul, hogy a szülésnél majd kiférjen a baba. Teljesen normális. Amúgy csatlakozom az előttem szólóhoz, a méh tágul és néha össze is húzódik, jóslófájások.
7. pmjudit (válaszként erre: 4. - 3205495036)
2008. máj. 30. 21:02

Ne izgulj. Ha sokat pihensz még túl is hordhatod.

Jósló fájásaid vannak, készül a szervezeted a szülésre. Pillanatok alatt itt lesz az idő, de nem kell parázni. nekem is minden bajom volt a 33. héttől és túlhordtam a másodikat.

A lényeg, hogy a 36. hét meglegyen a többi már ajándék. Szóval nyugi és pihi!!!

2008. máj. 30. 20:12

Kedves "Nagyvirág" és "Kutyapocok"!


Ezek már a jóslófájások!!!!

De ne ijedjetek meg! Nekem a 2. babánál kb. ilyenkor kezdődött és eltartott a 40.hétig. Már a 35. héttől nem bírtam állni, feküdni, ülni, sehogy nem volt jó. Ezek a panaszok egyáltalán nem jelentik azt, hogy hamarabb fogtok szülni. Kitartás!!!

2008. máj. 30. 20:05
Igaz én még csak a 29. héten vagyok, de azt olvastam, ill mondták is , hogy enyhe méhösszehúzódásokra már ilyenkortól lehet számítani.Tehát gyakorol, edz a szervezet, vagy valami ilyesmi.
4. 3205495036 (válaszként erre: 3. - Pmjudit)
2008. máj. 30. 13:27

Szia!

Mit jelent az ,hogy nemsokára?????? Menniy az a nemsokára? Kiscit begyuladtam most ettől. Pár nap vagy pár hét? Julius10re avgyok kiirva. Szerinted akkor nem huzom ki addig???

2008. máj. 29. 22:10

Pihenjetek sokat. Közeledik az idő. Nem sokára szülni fogtok. Sok pihi feltett lábakkal, semmi stressz.

Kétgyerekes.

2008. máj. 29. 20:44
nekem is hasonló panaszaim vannak és én se tudom , hogy pontosan miez. Ha vaaki tudja irja le én kb 2 hete érzek hasonlót
2008. máj. 29. 19:25
Terhesség 34.hetében járok, 2hete mensihez hasonlóan "érzem" a derekam és az alhasam olyan izomláz szerű vmit érzek. Mi ez? Nomrális ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook