Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anya és lánya hasonlóan viselik a terhességet? Mit gondoltok, tapasztaltok? Ha az anya "tünetmentes", akkor nagy rá az esély, h a lánya is.. fórum

Anya és lánya hasonlóan viselik a terhességet? Mit gondoltok, tapasztaltok? Ha az anya "tünetmentes", akkor nagy rá az esély, h a lánya is.. (tudásbázis kérdés)


13. laszlozsu (válaszként erre: 11. - C27c71e957)
2010. okt. 2. 07:55

Így igaz.

Nekünk is teljesen különböző terhességeink voltak Anyummal. Ő nagyon rosszul volt az elején, aztán pár hónapos kor után teljesen jól érezte magát egészen a szülésig végig.

Én tényleg csak az első hetekben émelyegtem. Még rosszul sem voltam igazán. Aztán teljes tünetmentesség, majd úgy 7. hónaptól viszont kezdődött a vizesedés, magas vérnyomás, ami viszont Anyumnak egyáltalán nem volt.

12. Bichi
2010. okt. 1. 20:06
Az én anyukám sokat szenvedett, én meg mintha nem is lettem volna terhes, tehát szerintem nem függ össze...
2010. okt. 1. 19:57
Nincs összefüggés :) Max. annyiban, ha az anya rémisztő előadást tartva befolyásolja lányát, vagy fordítva.
2010. okt. 1. 17:14
köszönöm a válaszaitokat!
9. csakazért (válaszként erre: 7. - Gofrika)
2010. okt. 1. 17:12
Olvaslak Gofrika, Panninit is. Szurkolok , remélem hamarosan eljön az időtök!
2010. okt. 1. 17:12

hát még hasonló sem volt sem a terhesség sem a szülés. anyám mind 3unkkal veszélyeztetett volt, kórházba is feküdt, hormonokat kapott stb stb. de nem volt nehéz szülés

én minden gond nélkül hordtam végig a 40. hétig plusz 2 nap. a szülésem meg hosszú és szörnyű volt

2010. okt. 1. 17:09
nekem a dokim mondta,hogy alkati dolgokat lehet örökölni, de minden fejben dől el. Mondjuk anyu panaszmentes volt, és gyorsan szült, én is az voltam és most 39 hetes 4 naposan várom a gyors,könnyű szülést:)))
2010. okt. 1. 17:04

Nem tartom valószínűnek, hogy lenne bármilyen összefüggés. Édesanyámtól csak rosszat hallottam a születésemről, és még 55 év után is a fejemhez vágta, hogy milyen borzalmas volt...

Ő egy tűszúrástól is haldoklik :D

Nekem viszont könnyű szülésem volt.

5. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Csakazért)
2010. okt. 1. 17:03
Van rá esély, hiszen nagyban azonos géneket hordoznak.
2010. okt. 1. 17:01
Szerintem ebben nincs kapcsolat anya és lánya között. Mi például teljesen ellentétei voltunk egymásnak :)
2010. okt. 1. 17:00
Ha azt mondják, h egy nőnek 2 terhessége sem egyforma,akkor ez nem "öröklődhet",nem?
2010. okt. 1. 16:59
..az lesz?
2010. okt. 1. 16:59
Anya és lánya hasonlóan viselik a terhességet? Mit gondoltok, tapasztaltok? Ha az anya "tünetmentes", akkor nagy rá az esély, h a lánya is..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook