Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Templomos csepp vélemények fórum

Templomos csepp vélemények (beszélgetős fórum)


2021. nov. 9. 23:15

Véletlenül akadtam erre a fórumra. Tényleg ott tartunk a 21 században ( ott a google) ,hogy van aki nem ismeri a Moringa fát?- azaz a Csodafát, az Egynyári Ürmöt Artemisia Annua ( Népnyel Isten Fájának hívja)- amelynek hatóanyagainak felfedezéséért 2015-ben orvosi Nobel díj járt?

És Cogumelo de Deust? - ( Isten Gombája) magyarul Mandula gombát? Inkább meg se szólaltam volna ha ennyire nem vagyok tájékozott, nem hogy irkáljak róla.. 0 tudással megy itt az észosztás:) Drága? Minden drága ma , de egy kiló E. Üröm is 50.000 forint teának ..

11. tumbo2 (válaszként erre: 10. - 5236d12e25)
2021. szept. 10. 15:23
örömgomba nincs?kende.hát ami mindenre jó,nem jó semmire.ja,a pap cseppjei.atyaég.
2021. szept. 9. 20:44

Aj istenem.

Rá kerestem.

Akkora baromság és átverés, hogy ordít róla.

Már elev úgy indít boltban sehol csak itt neten azt ia csak korlátozott számban rendelhető, mert akkora az érdeklődés..

😂 Persze.. persze.

10 év kutatás előzte meg a 800 éves templomosok elixir modern változatát. 🤦‍♀️😂 Sírok..


Most komolyan Te ezt bekajálod?


Van benne Csodafa, meg Istenfája.WTF?! 😂 Természetesen ezek meg vannak szemtelve, hisz csak így hatásos. Egymyári üröm. Az élet gombája ( pfú hallod ettől tuti be lehet állni is) aloa vera, menta olaj kende olaj (most már egyre biztosabb, hogy be lehet állni) meg az összes szokásos vitamin ami egy multivitaminban is jelen van meg antioxidánsok. Szelén foszfor magnézium stb.



Kb csak ifjúságot, meg a holtak feltámasztását nem kínálja annyi mindenre "hatásos"

9. papája (válaszként erre: 1. - Selyemmaki)
2021. szept. 9. 13:25
Még a neve is visszataszító.
8. unom (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2021. szept. 8. 17:07
Lombikhoz kell?
2021. szept. 8. 17:06
Vagy mise bort, lehet csepp is, biztos kezekkel.
2021. szept. 8. 15:17
Szerezz inkább szentelt vizet!
5. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2021. szept. 8. 12:33
azok már rég kihaltak nem.de lehet,hogy a cseppjeik örök életűek.akkor csak használ,mint az ima.
2021. szept. 8. 12:17
Én csak a Templomos Lovagokról hallottam. Ez azok cseppjei?😀
3. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Selyemmaki)
2021. szept. 8. 12:13
Inkább egyél meg minden nap 1-2 almát, az biztosabb és ráadásul olcsóbb.
2. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Selyemmaki)
2021. szept. 8. 11:41
hírét nem hallottam,aki árulja,annak biztos jó.esetleg pár miatyánk kell hozzá.
2021. szept. 8. 11:04
Olvastam a Templomos cseppről. Iszonyú drága, és csak 100 ml. Tapasztalatokra lennék kiváncsi, valóban jó-e a készítmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook