Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vénusz cseppről mi a véleményetek? fórum

Vénusz cseppről mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


8. Panka88 (válaszként erre: 7. - Eni86)
2014. ápr. 18. 20:29

Jajjj :-(

Ma derült ki?

2014. ápr. 18. 20:16
Sajnos kiderült, hogy PCO szindrómám van. :(((((
2014. ápr. 15. 20:14
Még sosem hallottam róla, remélem bejön.
5. Panka88 (válaszként erre: 4. - Ekka)
2014. ápr. 15. 18:39

Ha tőlem kérdezed, akkor herbáriákban kapható, 3000 ft, és kb. 2 hónapra elég :-)

Nem túl jó az íze, de megéri :-)

4. Ekka
2014. ápr. 15. 18:35

Én ugyan nem cseppek formájában fogyasztom, teaként iszom! Nekem nagyon jót tettek ezek a gyógynövények, szóval biztos segíteni fognak!

Én most hallok először Tőled ezekről a cseppekről, tuti kipróbálom!

Itt vagy privátban megírnád, hol szerezhető be? (köszi)

3. Panka88 (válaszként erre: 1. - Eni86)
2014. ápr. 15. 18:33

Szia!

Én február közepe óta iszom, napi egyszer. Azóta március elején és április elején volt mensim. 30 napos ciklusom volt. Előtte pedig decemberben, úgyhogy én csak jót mondhatok róla :-) Most kimaradt 2-3 hét, de most hétfőn újrakezdtem. 6 hónapos folyamatos kúrát javasolt a szakértő hölgy.

Sok sikert :-)

2014. ápr. 15. 18:27
Szia nem ezzel a cseppel kapcsolatosan írok, hanem úgy az egész Bálint cseppekről. Nekem nagyon jó véleményem van róluk, szedtem több fajtát is és mind hatásos volt. Azóta ha bármi bajom van vagy esetleg vitamin kell, csak ezt veszem. Szerintem a Vénusz csepp is hatásos.
2014. ápr. 15. 18:14
Fogamzásgátló abbahagyása óta, 7 hónapja nagyon ritkán van menstruációm(f.g előtt normális 28 napos volt), ráadásul az elmúlt 2 évben harmadjára van petefészek gyulladásom, úgyhogy most vénusz cseppet iszom. Próbálta már valaki? Véleményetek róla? A bioboltos nő esküdött rá, hogy sokaknak bevált.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook