Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor lehet elkezdeni szedni a Vénusz Cseppet? Használta már valaki? Vélemények? fórum

Mikor lehet elkezdeni szedni a Vénusz Cseppet? Használta már valaki? Vélemények? (beszélgetős fórum)


8. goasokk (válaszként erre: 6. - Cicaanya)
2016. jan. 7. 11:49

Hát, akkor lehet elkezdem ma ezt a Vénusz cseppet...

Az a fura, hogy mérem a hőm, és eddig 14. és 15. napon szokott lenni ovum, most meg a 19. napon vagyok, és a hőm szerint nem volt....hátha a csepp meghozza azt is! :)

2016. jan. 7. 11:37
Málna levél ugye az erősítő méhfalaké pl.-ul
6. cicaanya (válaszként erre: 5. - Goasokk)
2016. jan. 7. 11:36
szerintem nem zavarná be ...ezek erősítők ,meg persze nem csak arra jó ;)
5. goasokk (válaszként erre: 4. - Cicaanya)
2016. jan. 7. 11:25

Hát, még mindig nem tudom, hogy várjak-e vele! :-D

A teakúrát bármikor lehet kezdeni....

de nem szeretném bezavarni az eddigi rendszeres ciklusomat sem...

4. cicaanya (válaszként erre: 3. - Goasokk)
2016. jan. 7. 11:08

hát .... igen jobban jársz inkább ....

de:

[link]

3. goasokk (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2016. jan. 7. 11:02

A menzim rendben van...4 hónapja próbálkozunk babával, eddig sikertelen, úgyhogy gondoltam rásegítek picit, és erről a cseppről jókat olvastam....lehet, megpróbálom majd a barátcserjét is a kövi hónapban! :)

De elkezdhetem ma a cseppet, vagy várjam meg a ciklus első napját?

2016. jan. 7. 10:54

Vénusz csepp mezni beállításra van ,meg ha van ciszta zsugorító hatású! használ én szedem meg barát cserjét..barát cserje van baba várásra(de ugyan akkor változókor előtt jó szedni női hormonok miatt)


[link]

2016. jan. 7. 10:28
Most vettem, de nem találok róla semmi olyan infót, hogy mikor kezdjem szedni...ma a 19. ciklusnapomon vagyok...elkezdhetem most, vagy várjak az 1. napig? Segített már valakinek a teherbeesésnél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook