Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Témakarika - Almádi - gyermekkorom legkedvesebb nyarai fórum

Témakarika - Almádi - gyermekkorom legkedvesebb nyarai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Témakarika - Almádi - gyermekkorom legkedvesebb nyarai

10. macs77 (válaszként erre: 9. - Panka-8)
2012. dec. 31. 18:43

Köszi, h. írtál :) Igen, kertmozi is volt.

Én Lajos bácsira emlékszem, a Budatava strandon ő árulta a lángost + fagyit a kis bódéjában, sőt, még most nyáron is tőle vettünk ott fagyit!

2012. dec. 30. 19:16

Még volt kertmozi... És a molóról sárga és piros rakétákkal jelezték a vihar közeledtét. És volt egy idős strandos bácsi a főbejáratnál, ő mondta be németül: achtung, achtung..

Esténként a Tulipánnál néztük a táncolókat.

(úgy 30 éve...)

2012. okt. 13. 21:10

A legjobb hely!

Én is ott ismertem meg a feleségem, a Gombáknál. :)

2012. okt. 13. 19:01

Sziasztok, nagyon örülök neki, h. ennyien szeretitek Almádit :)

A Ramadát én is Aurórának hívom a mai napig. Én a kis mozi lebontását sajnálom, de igen, a "szobornéni" örök :)

2012. okt. 13. 18:31
Szia! Én is Almádiban töltöttem gyermekkori nyaraimat! Most Csemetémmel járunk minden nyáron vissza! Nagyszerű hely, nagyszerű nyaralások! :))
2012. okt. 13. 17:23

Még akár együtt is játszhattunk a strandon :)))


Nekem is a nagypapám vett ott anno telket és építkezett, ott töltöttem gyerekkorom minden nyarát, szinte minden pont úgy volt, ahogy leírtad. 0-14 éves korig minden nyár ott, aztán kamaszos leválás, és most a gyerekeimmel visszatértem.

Engem is kicsit elszomorít, hogy annyi mindent lebontottak, átépítettek, modernizáltak, de hát ez az élet rendje.

Nekem a Ramada még mindig Auróra szálló, elszomorodtam, hogy lebontották gyerekkorom nagy kedvencét: a vizicsúszdát, és még mindig keresem a strand főbejáratánál a 'gombákat', de már csak a 'szobornéni' mutatja, hogy anno ott volt valami :)

2012. okt. 13. 15:28

Az a játszótér valóban nagyon szép és jó lett...!

Nekem az anyósom lakik Almádiban.

2012. okt. 13. 13:34

Almádi...a szívem csücske.


10 évvel ezelőtt ott ismertem meg a férjem. Felejthetetlen ősz volt, szeptember eleje. Azóta már a második babánkat várjuk, de minden nyáron visszamegyünk Almádiba, hacsak pár órára is, és bebarangoljuk, megnézzük mi változott. Szeretem minden zegzugát :).

2012. okt. 13. 13:29
Jó neked. 58. éves vagyok és még soha nem nyaraltam a Balatonnál.
2012. okt. 13. 13:08
Nyár. Erről a szóról gyermekkorom jut eszembe, és a gondtalan és végtelen vakáció Balatonalmádiban, a picike családi házikóban. Szeretném most veletek is megosztani ezeket a kedves emlékeket, hogy milyenek voltak, hogyan is teltek a balatoni nyaralások.

Ugrás a teljes írásra: Témakarika - Almádi - gyermekkorom legkedvesebb nyarai

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook