Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefon előfizetés visszamondása fórum

Telefon előfizetés visszamondása (beszélgetős fórum)

19. globus (válaszként erre: 17. - Lencsy)
2012. jan. 1. 18:36
Hónap elején fizet...
18. globus (válaszként erre: 16. - Sunflower90)
2012. jan. 1. 18:31
Szerintem ki kell fizetned a fix havidíjat, beszélgetéstől függetlenül.
17. Lencsy (válaszként erre: 16. - Sunflower90)
2012. jan. 1. 18:29
Bemész lemondod és időarányosan jön a csekk !
2012. jan. 1. 18:27

Tudom,hogy csekket kapok és ki kell fizetnem,de Én így szoktam mondani,hogy a T-Mobile feltölti a telefonom:D ez végülis lényegtelen,zizis vagyok:D

Szóval igen erre gondoltam,hogy ki kell-e fizetnem a teljes összeget vagy csak amennyit lebeszéltem.Valahogy gondoltam,hogy ki kell teljesen,csak gondoltam megkérdezem mielőtt bemegyek az üzletbe!Köszönöm Szépen a Válaszokat Nektek és bocsánat a nem túl tiszta megfogalmazásokért!

15. Lencsy
2012. jan. 1. 18:25
Lejárt a hűség időd tehát gond nélkül lemondhatod , viszont semmit nem kapsz vissza ! Amit nem beszéltél le az elvész !
14. scrummy (válaszként erre: 11. - Gyöngyszemü)
2012. jan. 1. 18:15
Igen, de már lejárt a hűségideje, tehát bármikor visszamonhatja az előfizetést!
2012. jan. 1. 18:14
Ha előfizus vagy, akkor mit töltenek rá? Kifizeted a számlád, és annyi. Aztán fogod a már lejárt hűséges számodat, és átviszed oda, ahova akarod.
2012. jan. 1. 18:14
Mivel a hűséged lejárt, semmilyen szankció nincs. Simán visszamondod és kész. Nem kell a teljes havidíjat kifizetni, hanem arányosan kell majd fizetni ezekra a napokra. Hiszen visszamenlőeg fizeted a havidíjat, nem előre!
2012. jan. 1. 18:13
Előfizetést nem lehet felmondani, legalábbis a telenornál úgy van hogy akkor kötbért kell fizetni ha felmondod.
10. globus (válaszként erre: 9. - Sunflower90)
2012. jan. 1. 18:11

Ha az előfizetést lemondod, akkor csóka család.

Nem fognak utána még megajándékozni bizonyos "hátralévő" pénzekkel, de az ember érzi is, hogy nem várhatja el.

2012. jan. 1. 18:09
és akkor nem a telót mondom vissza,hanem az előfizetést.tényleg nem fogalmaztam elég konkrétan,bocsi.
2012. jan. 1. 18:08

Jajj,nem :)

Igen,havi díjas vagyok,azért írtam azt,hogy a T-mobile feltölti a telefonom:D:D Én így szoktam mondani. Szóval Djuicenál akarok venni új telót,és félek,hogy ha most mondom le a T-mobileos telefonom,akkor ki kell úgy fizetnem a havi díjat ,hogy nem beszéltem le teljesen.

2012. jan. 1. 18:08
Samsung telefon visszamondását sem nagyon vágom.
6. simple (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2012. jan. 1. 18:07
Miért mondanád vissza a telefont? Nem értem. Hisz azt a két éves hűség alatt már kifizetted...
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2012. jan. 1. 18:05
Ki tölti fel a mit? Nem értem.
2012. jan. 1. 18:05

Szia!


Szerintem elveszik.

Nem maradsz T-mobilos, és veszel náluk telót? Bár akkor gondolom, hogy újabb hűségnyilatkozatot kell aláírni...ördögi kör.

2012. jan. 1. 18:04
Az előfizetést attól még nem kell felmondanod lehetőség van telefoncserére a meglévő számod mellé.Menj be a legközelebbi üzletbe és felvilágosítanak mindenről.
2012. jan. 1. 18:03

Szia!

Igazából nem értem miről beszélsz. Ha előfizetéses vagy akkor senki nem tölti fel neked telód, hanem fizetsz egy havi díjat és kész. Ha viszont dominós vagy, akkor te magad töldöt fel pénzzel a kártyád.

Ha új telefont vásárolsz a T-mobile-nál előfizetésre, akkor a számod ugyanaz marad...

Attól még, hogy készüléket cserélsz ugyanaz a Sim kártyád marad!

2012. jan. 1. 17:43
Sziasztok!A problémám a következő:van egy T-Mobil.eos Samsunk telefonom,aminek augusztusban járt le a 2éves hűsége.Minden hónap elsején töltik fel Nekem,így ma is feltöltötték a havi keretemmel.Viszont új telót akarok vásárolni a következő héten. Már most,ha Én visszamondom pár nap múlva a Samsung telefonom,akkor ha nem használtam fel a havi keretem,akkor az 'elveszlik'?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook