Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejérzékeny kisfiú partijára milyen bolti rágcsálnivalót vihetnék? Kérlek adjatok tippeket! fórum

Tejérzékeny kisfiú partijára milyen bolti rágcsálnivalót vihetnék? Kérlek adjatok tippeket! (tudásbázis kérdés)


9. Hoxa
2011. jan. 18. 13:38
Köszönöm szépen!
2011. jan. 18. 13:20
szia!stickletti ropi,sp.a.ros chips natur,ami henger alakú dobozban van,mazsola,babapiskóta,kuki,a kukinak van édes változata is,amit a co.o.p-ban lehet kapni,zizi,gesztenye marci,ami nagy kedvencünk,kölesgolyó,nápolyiból is a s.p.ar saját terméke ha jól emlékszem citromos,mi ezeket szoktuk enni!
2011. jan. 18. 12:19
sticleti ropi
2011. jan. 18. 09:54
aszalt gyümölcs, sós mogyoró
5. Hoxa
2011. jan. 18. 09:54

Aszalt gyümölcsök akkor mehetnek?

Köszönöm a tippeket, megnézem a Lidl chipseket is és az aszalt gyümölcsöt is szeretik a gyerekek.

2011. jan. 18. 09:50

A chio chips is tartalmaz tejport. Én a hétvégén a Lidl-ben találtam tejmentes kekszet és chips-et. Őszintén remélem, hogy tényleg nem tartalmaz. Csak olyan terméket vettem ami az összetevőkben nem tartalmazott semmilyen tejszármazékot és még az sem volt ráírva, hogy tartalmazhat.

A gumicukrot is érdemes elolvasni. Én még a baconben is találtam ami tartalmazott tejport.

2011. jan. 18. 09:48
Kölesgolyó, buláta, almaszirom, gyümölcs.
2011. jan. 18. 09:43
gumicukor, chio chips (bacon, paprika)
1. Hoxa
2011. jan. 18. 09:37
Tejérzékeny kisfiú partijára milyen bolti rágcsálnivalót vihetnék? Kérlek adjatok tippeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook