Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tegnap éjjel leesett a tükör a fürdőben. Azt olvastam, ha ilyesmi történik valaki meghal a családban. Én babonás vagyok. Para van! fórum

Tegnap éjjel leesett a tükör a fürdőben. Azt olvastam, ha ilyesmi történik valaki meghal a családban. Én babonás vagyok. Para van! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. febr. 26. 06:02
Hát én nem tudom...de 12 éve dédmamám halála előtt szétrobbant a villanykörtém,és még azt sem mondhatom,hogy sokat égett előtte.Nagymamám erre rögtön azt mondta,hogy meg fog halni valaki.Hát bejött:((A tükrös szerencsére még nem.Viszont 3 éve,amikor a papám halt meg,a kép esett le a falról,na annak az üvege összetört,pedig nem is esett betonra...hmmm..Furcsa dolgok ezek!
2009. febr. 26. 05:14

Én nem vagyok babonás és nem is igen hittem az ilyesmiben, de aztán el kellett gondolkodnom a dolgon. Édesanyámtól kaptam egy nagyon szép falitükröt kb. 25 éve. Ebédeltünk a konyhában, amikor a tükör magától szétpattant - a falon millió darabra. Én is hallottam ezt a dolgot a tükörről, meg a halálról, de elhessegettem magamtól aztán néhány nap múlva meghalt az anyukám.


De mondok Nektek még valamit. Egyszer azt olvastam valahol, hogyha álmodban megjelenik a halott barátnőd - halált jelent. Aztán ez nálunk sorra bejött. Barátnőmmel álmodtam és meghalt valaki, de komolyan. Amikor anyukám meghalt nem jött (ez a tükör dolog volt csak). Aztán egy pár nap múlva megint álmodtam vele. Mondtam Neki: elkéstél, már miért jöttél! És egy hét múlva meghalt Apósom!


Szerencsére azóta nem volt semmi.


Durva nem?

2009. febr. 26. 04:52

MEg még azt is mondják, ha Valaki összesöpri 7 órán belül, akkor annyi év szerencsétlenség lesz, ahány darabra törik...


Szóval tényleg ott kell hagyni 7 órán át érintetlenül!!

2009. febr. 26. 04:50

Egyébként köztudott, hogy a halál "angyala": a BAGOLY, ha megjelenik Valaki portáján, úgymond, vagy ha foggal álmodik Valaki...

Ez esetben ha az álmunkban fáj a foggal való álom, akkor közeli hozzánktartozó fog elmenni, ha nem fáj, akkor távoli rokon...

2009. febr. 26. 04:48

SENKI NEM HAL MEG!!


Ott kell hagyni 7 órán át, akkor csak 7 óra szerencsétlenség ér, de ha összesörpröd 7 órán belül, akkor 7 év lesz a szerencsétlenség...


Nekem nemrég összetört a fürdőmben egy tükör, én is otthagytam 7 órán át, olyan helyen is volt, hogy nem zavart, mert ez egy felakasztott közepes nagyságú póttükör volt...


Semmi különös, és szokatlan dolog nem történt azóta, de ezet most gyorsan lekopogom...

2009. febr. 26. 01:37
Ez hülyeség! Kb 3 hónapja a fürdőszobában leesett a falról a 120 centis tükör. Vagy 2 hete pedig a 170 centis dögnehéz tükör esett hasra, be is repedt, mert ráesett a radiátorra. Az viszont rejtély hogyan borult fel, mert neki volt támasztva a szekrénynek... Mindegy senkinek semmi baja, igaz viszont, hogy elköltöztünk....
2009. febr. 26. 01:01
A babonások szerint, ha a házban a tükör elmozdul, vagy leesik magától, és darabokra törik, valaki hamarosan meghal a családban.
7. f3b8b0290e (válaszként erre: 6. - 8ee31e318f)
2009. febr. 26. 00:54
az igen, sajnálom, olvastam h az ember maga töri el akkor 7 év szerencsétlenség fogja várni :S, ellenben ha magától esik le és széttörik láttod akkor halál.....
2009. febr. 26. 00:51

en az eskuvom reggelem tortem el egy tukrot. azt mondtak ez nem jo jel mert meg fog csalni a felesegem.


bejott .... :S

5. f3b8b0290e (válaszként erre: 3. - Meliga)
2009. febr. 26. 00:50
:D köszi, de a szög a falban maradt, földrengés nem volt... kétlem.... ha csak nem egy jel..... :D:D
2009. febr. 26. 00:49
Az igen, remélem költözés lesz nem halál.... Mondjuk a legdurvább h unokatesómnak megjósolták h egy közeli fiú ismerőse megfog halni... :S Már akkor lestem... Nah de még ez a tükör is magától.... furcsa....
2009. febr. 26. 00:49
No para, csak a ragsztó volt öreg, vagy a szőget nem ütötték be rendesen.Különben meg mozognak a falak...:)
2009. febr. 26. 00:47
helló! az indiaiak szerint meg költözést jelent ha eltörik a tükör :)
2009. febr. 26. 00:45
Tegnap éjjel leesett a tükör a fürdőben. Azt olvastam ha ilyesmi történik valaki meghal a családban... Én babonás vagyok....Para van!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook