Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. máj. 24. 20:39

Bocsánat, hogy férfiként bele szólok, de nagyon érdekelne, miért kell egyáltalán erőltetni??

Nem akar, ez miért elfogadhatatlan?

Azt gondolom, ez persze szigorúan csak az én véleményem, hogy ez első baba után sem kapta még vissza a Feleségét. Még erősen él az emlékezetében a terhesség számára okozott problémái - kevesebb szex, lényegesen kevesebb törődés, kevesebb figyelem, vasalatlan ingek stb.

Ez még mindig személyes vélemény, de miért szemlélitek ennyire önzön a gyermek kérdést?

992. Roni24 (válaszként erre: 982. - F7333cebe4)
2009. máj. 24. 20:30

Szia!


Én először is megpróbálnám kiszedni belőle, hogy mégis miért nem akar még egy gyerkőcöt! Lehet hogy fél a nagyobb felelősségtől? Rávenni semmiképp sem szerencsés, mert ha csak rábólint, az még nem jelenti azt, hogy ő is akarja! Persze nem jelenti azt, hogy utána nem szerelmesedne bele a babába, de mégiscsak jobb úgy, ha mindketten akarjátok! :)

991. spinneli (válaszként erre: 986. - F7333cebe4)
2009. máj. 24. 20:29

ez azért nem egy olyan döntés, amit ne kéne megbeszélni.

A gyerek túl nagy felelőség ahhoz, hogy az egyik fél bizonytalankodva menjen bele.

Beszélj vele.

990. krozika
2009. máj. 24. 20:29
Szerintem azért hezitál a férjed, mivel még kicsi a fiatok is. Az én lányaim között is hat év van, de ma már nagyon jó így. Mikor kicsik voltak valóban nem igazán tudtak együtt játszani.
989. Fiatal nő (válaszként erre: 988. - F7333cebe4)
2009. máj. 24. 20:28
De most tényleg, mi értelme annak, hogy nyitsz egy ugyan olyat, amikor ráadásul a másiknak még forgalma is van, nem is kicsi..?? :-S Áááá, nem ééértem... :-(
2009. máj. 24. 20:26
nem muszály ide írnod,írj akkor a másikba:S
987. Hexike
2009. máj. 24. 20:26

Szerintem is nagyon szép a kisfiatok. :)

Én megpróbálnám megmagyarázni a páromnak, hogy szerintem jó lenne még egy gyerek mert akkor a kisfiúnak lesz kivel játszania és nem lesz egyedül. :D

986. f7333cebe4 (válaszként erre: 985. - Ritkó)
2009. máj. 24. 20:26

köszi szépen!igazából nem mondot rá okot,de már odáig eljutottunk h abba hagytam a fogamzásgátlót:) és elkezdtem szedni az Elevitet

És mikor arra kerülne a sor ,látom rajta h vacilál,szóval lehet h szeretné,igazából nem tudom :S

985. Ritkó
2009. máj. 24. 20:23

Mit mondott a párod, hogy miért nem szeretne még egy gyerkőcöt?

De látom már egy kisfiatok van :)) gyönyörű :)

984. 89b99f816e (válaszként erre: 982. - F7333cebe4)
2009. máj. 24. 20:23
Sehogy, sajnos...Magától kell rájönnie, ha erőlteted, még rosszabb. kényszernek fogja érezni.
983. Emma*
2009. máj. 24. 20:23

Húha...nálunk ez pont fordítva van.

Látom, egyikünk sincs könnyű helyzetben.☺

2009. máj. 24. 20:22
ti mit tennétek?hogy vegyem rá?
981. eprecske (válaszként erre: 980. - Vvicus)
2009. máj. 24. 16:24

Holnap meg szerdán meg 9-én és 10-én :P

Ja meg ha valami nem sikerül akkor a pótvizsgán :P

980. vvicus (válaszként erre: 979. - Eprecske)
2009. máj. 22. 21:12
Mikor kell szorítani? Nekem elvileg ma volt az utolsó, remélem sikerült is, mert a tanár a 100 pontos írásbelibe betett egy olyan kérdést 40 pontért, amiről nem is tanultunk és a könyvben sem volt benne. Csak lestünk. Kíváncsi vagyok, jóindulatú-e. Ha nem, akkor balhét csapunk.
979. eprecske (válaszként erre: 978. - Vvicus)
2009. máj. 22. 10:29

Persze így érthető mind a kettő.


Nekem még 4 van:( Nagyon sok már szeretnék túl lenni rajta :P

978. vvicus (válaszként erre: 977. - Eprecske)
2009. máj. 19. 10:40

Én sem örülök neki, nem hiába hagytam abba a gyógyszert, de ez van. Szombaton fog megjönni, és már ma görcsölök és nagyon rossz kedvű vagyok, amint azt az előbb bátyám megállapította. Nálam mindig minden második a legvacakabb, és pont úgy jön ki a lépés, hogy az lesz a második. Holnap megoldom a gondot.

Neked meg jó készülést a vizsgákra! Hány lesz összesen? Én elhúzhattam volna a vizsgákat, de direkt zsúfoltam össze őket ennyire, hogy maradjon egy hónapom az államvizsgára.

977. eprecske (válaszként erre: 976. - Vvicus)
2009. máj. 19. 09:40

Gratulálok a jó teljesítményedhez és az 5ös szakdolidhoz :)Hát én nem tudom milyen esélyekkel indulok majd kiderül :P

Jó neked h. nem sokára végzel nekem még sok an vissza :(


Tényleg nem szép a harapós menyasszony :)Sajnos másképp nem tudod eltolni bár ez nem valami jó dolog :P

976. vvicus (válaszként erre: 975. - Eprecske)
2009. máj. 18. 20:51

Szia! Tudom, miről beszélsz. Nekem múlt héten 5 vizsgám volt: kedd-szerda-péntek2X-szombat. Durva volt, de jó eredmények születtek. Előtte héten 2 vizsgám volt. Meg két tárgyból teljesítettem a házidolit, így abból már nem kell vizsgázni. Most pénteken van az utolsó vizsgám, aztán gyúrok államvizsgára. A szakdolim ötös lett, iszonyat jó értékeléssel. Ennek nagyon örültem, már csak a jó védés és a sikeres államvizsga hiányzik, aztán utána 3 hétig nem lesz más dolgom, mint esküvővel foglalkozni. Mához két hónapra ilyenkor már túl vagyunk a vacsorán! :-D

Ja, és képzeld el, pont aznap, mármint az esküvő napján fog megjönni (ill. nem fog) szóval szerdán megyek fogamzásgátlót felíratni, így legalább az állandó stresszelést elkerülöm terhesség témában. :-) És be fogom vetni a nem hagyok ki szünetet dolgot, így eltolom majd a mensimet. Nem örülök neki, hogy ilyen taktikát kell alkalmazzak, mert már 3 éve nem szedek fogamzásgátlót, de nem csak az lenne a gond, hogy kényelmetlen, én az első napon haldokolni szoktam, és harapós vagyok. Ez nem túl előnyös egy menyasszonynak.

2009. máj. 18. 15:30

Szia!


Én figyellek benneteket :)Közben ezerrel tanulok mert itt a vizsgaidőszak.Keményen elkezdődött.A héten szerda,csüt.vizsga jövőhéten meg hétfő,kedd....ÁÁÁÁÁÁ

Minden egyszerre és persze egy nap még mindig csak 24 órából áll!!!!!!!!!!!!! :)

974. vvicus
2009. máj. 16. 19:55
Kinél mi újság? Semmi hír mostanában?
2009. máj. 12. 16:41

:DD Nem semmi... :DD

Ezek mindd jook..most én is elkezdtem törni a fejem vmi ilyesmin... a ruha alatt elrejteni vmit és vacsi után... hm... még jöhetnek ilyen kreatív ötletek! :D

972. vvicus
2009. máj. 12. 15:46
Szoktam mikulásra meg nyuszira is kitalálni dolgokat. Egyszer beállítottam hozzá mikuláskor piros plüss estélyi ruhában a munkahelyére (még régen divat volt, így van ilyenem is...:-)), tavaly meg egy piros dögös hálóingben, mikulássapkában mentem be zuhanyzás után hozzá a csomaggal meg a nagy virgáccsal. :-) Nyuszira meg azt csináltam, hogy fekete melltartó-bugyi szettet vettem fel, csináltam kis plüss-pompomot, amit gumira tettem rá, ez volt a nyuszifarkam, meg unokahúgomtól kértem kölcsön nyuszifület. És mindig úgy csinálom, hogy abszolút ne számítson rá, váratlan pillanatban, mint ahogy írtam az előbb, zuhanyzás után mentem be télanyóként. Jókat szoktunk nevetni, aztán köhömmm...:-DD Egyszer meg pórul jártam, mert vártam őt úgy, mint a Micsoda nőben: csak nyakkendő, meg tűsarkú cipő, erre nem bátyámmal jött haza??? Spuriztam be a szobába, amikor meg hívott ki, csak a fejem dugtam ki, nem voltam cseppet sem vörös...:-))
2009. máj. 12. 12:15

vvicus ezek nagyon jook :)) a vacsi azért nem jáccik most mert már tudjuk h hova megyünk ez a "mi helyünk" :P

a többi meg nálam még kivitelezhetetlen mert mind2en szülőknél lakunk még :S

de én is vmi különlegesebbre gondoltam nem plüssnyuszira v ilyesmire :D

2009. máj. 12. 12:05

Vicus ez nagyon jó ötlet!!Azt hiszem kipróbálom mert 2 hónap múlva lesz nekünk a 4 évfordulónk.


Kinney!

Próbáld meg kipuhatolni vhogy mire váhyik.De szerintem CSAK RÁD! :)

969. vvicus (válaszként erre: 968. - C3d119894c)
2009. máj. 12. 12:02
Mondjuk mi nem tartunk évfordulót, de amikor meg akartam lepni Vőlegényem, igazán ínycsiklandó vacsorát készítettem neki, csupa olyan dologból, amit szeret, és gyertyafényellel, forró fürdővel, halk zenével vártam rá, természetesen külön erre az alkalomra vásárolt csipke kis falatnyi átlátszó hálóruhában, alatta szép fehérneművel. Bevált. Volt olyan is, hogy csokifalatokat tettem végig a hálószobába vezető útra, és egyszál semmiben vártam, tejszínhabbal szívecskét fújtam a hasamra, és volt eper is. Az is jó volt. Ezek nem hagyományos ajándékok, de én feleslegesnek is tartom, amit tudom, hogy szeretne, azt megkapja szülinapjára, karácsonyra, bár már erről is szokunk le a jó anyagi helyzet miatt. Ha valamelyikünk nagyon vágyik valamire, akkor megvesszük, nem várunk alkalomra.
2009. máj. 12. 10:33

Köszi :P

Jövőhét csütörtökön -21én- leszünk 2 évesek :)

Valakinek vmi ötlet h mit adhatok neki?

2009. máj. 9. 16:01

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!Büszke vagyok rád :)

Csak így tovább!!!!!!!!!!!

2009. máj. 8. 13:00
Na elmondtam neki h ez volt és h én átgondoltam de nem akarom elhagyni meg megcsalni és hát örült neki nem modnott semmi rosszat meg h ő szeret meg nem akar elhagyni... :)
2009. máj. 7. 09:32
Minden rendben lesz, de ezt jobb ha megbeszélítek. Ügyes leszel!
2009. máj. 7. 08:29
Én neked drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook