Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
873. vvicus (válaszként erre: 870. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 18:50
Ó, hát erre nem igazán tudok mit mondani. Biztos rossz lehet, főleg, hogy otthon laksz. Minden családban előfordulnak a kisebb-nagyobb hullámok, legalábbis szerintem.
872. vvicus (válaszként erre: 871. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 18:49

Tudom, hogy ma már nem kapok választ, de Te is levelezőn tanulsz?

Nekem sem a fórumot kéne lesnem, így nem igazán haladok a szakdolival. Asszem ki is lépek, mert ez így nem jó. :-)

2009. márc. 26. 18:09

Na, most mentem, indulok aerobicra. Ma már szerintem nem leszek... sőt a holnapi nap is kritikus, mert suliba kell mennem, este későn érek haza, sajnos. :(

De nektek további jó fórumozást!

2009. márc. 26. 18:08
Publikusak, apám megkergült az utóbbi időben... rossz társaságba került és nem lehet vele bírni két kézzel szórná a pénzt, amit a jelenlegi helyzetben nem szabadna, sőt mindenhol meg kéne fogni a fölös kiadásokat, de ezt képtelen felfogni... azóta otthon kész bolondok háza van... lassan már kibírhatatlan lesz a helyzet, csak anyukámat sajnálom, aki agyonra dolgozza magát, hogy nekünk mindenünk meglegyen... a naplómba egyszer-kétszer kitörtem emiatt, elolvasható, még megvannak a bejegyzések. :)
869. vvicus (válaszként erre: 867. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 17:58
Publikusak a családi gondok, amúgy?
868. vvicus (válaszként erre: 867. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 17:54

Dehogy gond, szívesen adok recepteket. Ma pl. olyan habkrémszerű cuccot csináltam. Emlékszel még arra, amit régen lehetett kapni eper, citrom meg még valamilyen ízben, és habos volt? Aztán a danone is próbálkozott vele, de nem volt olyan, mint a régi. Na ez, amit csinálok, hasonlít rá.

Én tegnap szörnyülködtem el, hogy 170 cm-hez 65.2 kiló lettem, bár nagyon bízom benne, hogy mivel szombaton kéne megjönnie, ez már a mensi előtti súlygyarapodás miatt van, mert múlt héten még 64 kiló voltam, és azóta nem zabáltam.

Naplóba végül azért nem kezdtem tegnap bele, mert én annyira nem kajálok szigorúan, aztán csak kapnám a szidalmakat, hogy egy csomót kajolsz, ne csodálkozz, hogy lassan fogysz. Viszont nálam bevált. Na jó, amikor nagyon fogyóztam, akkor tényleg kevesebbet ettem, de most nincs hozzá lelki erőm. Inkább rászántam magam a mozgásra. Egész nap csak ülök és írom a szakdolim, vagy tanítok, de tegnap 25 percet bicikliztem, aztán 15 percet hullahoppoztam. Jajj, de hülye szó.

Azért én hasra nagyon melegen tudom ajánlani Rubint Réka napi 20 perc önmagadért dvd.jét, sztem tök jó a hasas rész rajta.

867. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 865. - Vvicus)
2009. márc. 26. 17:46

Ez most nem témába vágó, de azért leírom :-)


Beleolvasgattam a hozzászólásaidba és olvastam, hogy az update-val 22 kilót fogytál le. Gratulálok hozzá :-) Én is fogyózok, na annyira azért nem drasztikusan, mert kövérnek azért nem tartom magam, nem vagyok valami magas 156 cm és ehhez 51 kg párosul. Két éve aerobicozom, sikerült is formálódnom, de a hasammal nem vagyok megelégedve, ahhoz, hogy azt tudjam izmosítani fogynom kéne, csak hát ez olyan nehezen megy... Február óta naplóban vezetem, hogy miket eszek meg egy nap leforgása alatt, ez egy picit segít nekem, általában nem is térek el a reggel megtervezett menümtől, neked is ajánlani tudom ezt a naplós dolgot (olvastam, hogy gondolkodtál már rajta). Na, meg nem utolsó sorban jó a depresszió ellen is, néha az én naplóm is átvált dühöngőbe, főleg az úgy, hogy az utóbbi időben nem várt családi problémák keletkeztek. :-( Na, mindegy... ez nem ide tartozik.

De szívesen vennék egy-két jó diétás receptet :-) Persze ha nem gond.

866. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 863. - Vvicus)
2009. márc. 26. 17:05
A lovaskocsit egyáltalán nem találom giccsesnek. :) Nekem is tetszenek :) Nálunk a haza kísérésnél van mindig lovaskocsi :) Jól megtömve szalmával... meg minden egyéb jó dologgal :):)
865. vvicus
2009. márc. 26. 16:58
Ja, még annyit, hogy ne számítsatok hiperdivatos dolgokra. Ugyanis kicsit "hagyomány"őrző lesz a ruhánk, párom bocskait varratott magának, az enyém pedig díszmagyar jellegű, Sissi koronázási ruhája alapján készíttettem el. Ez sokakat kiakasztott, hogy miért nem valami ultradivatos pronovias menyasszonyi ruhát választottam, meg ilyenek...
864. vvicus (válaszként erre: 861. - Eprecske)
2009. márc. 26. 16:56
De, majd szívesen, de most a szakdolimat kéne csinálnom, megígértem a konzulensemnek, hogy holnap estére átküldöm neki a kész verziót, és még nem vagyok kész. :-) Ez is az oka, hogy most nem dolgozom. Mondjuk helyette egész nap sütöttem, főztem és takarítottam, ha már itthon vagyok. Szóval nem sokat haladtam. :-/
863. vvicus (válaszként erre: 860. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 16:54

Július 18-án, és maximum 120-an leszünk. Értsd: ennyien vannak felírva a vendéglistára, de gondolom, lesznek, akik nem fognak eljönni. Tul.képpen már minden le van zsírozva, kivéve a tortát, meg a mi esküvői szállítóeszközünket. Tudom, giccsesnek fogod találni, de régi álmom egy lovaskocsi. Viszont nem tudom, mibe kerülne, szóval ezután még érdeklődni kell.

Dekort mi csináljuk, meg a meghívókat is, azt jövőhéten kezdjük el gyártani sógorom segítségével, aztán áprilisban meghívóosztásba kezdünk. :-)

862. vvicus (válaszként erre: 858. - Eprecske)
2009. márc. 26. 16:51
Azét írtam, hogy túlélni, mert baromira izgulok, hogy milyen lesz. Annyira két különböző családunk van, remélem, nem lesz semmi gond, ha össze lesznek eresztve. :-)
2009. márc. 26. 14:23
Nem tennél fel képeket pl ruháról+egyébről ami meg van?? :)
860. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 857. - Vvicus)
2009. márc. 26. 14:20

Aranyos ez a sztori :D:D:D Nekem nagyon tetszik!!! :):)


Mikor lesz az esküvőtök?? És hányan lesztek, ha már nagy lagziról lesz szó?? Készülődsz már rá???

859. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 855. - Vvicus)
2009. márc. 26. 14:19
Az én szememben meg szerencsések vagytok, hogy az 5 év alatt csak 4-szer voltatok esküvőn :) Mi 4 éve vagyunk együtt és lehet, hogy a 10 ujjam kevés lenne, ha utána néznék hány lagziba voltunk. Csak a tavalyi évben (vagy tavaly előtti) 4-szer voltunk. Ebből 3 a párom részéről és egy az én részemről... Ha csak az ajándékozást nézzük kettőnkre már az sem volt olcsó mulatság... és akkor itt még nem beszéltem az alkalmankénti 2 ruháról... Egy ruha a szertartásra egy ruha éjfél utánra... Na, mindegy, ezen már túl vagyunk... Legalább van miből válogatnom :):)
858. eprecske (válaszként erre: 857. - Vvicus)
2009. márc. 26. 14:16

Ez nem is cikis :)

Túl élni???Én is úgy szeretnem MEGérni :)

857. vvicus (válaszként erre: 856. - Eprecske)
2009. márc. 26. 14:12

Jajj, képzeld, mi is tök cikisen lettünk meghívva. Kicsit hosszú sztori, megpróbálom lerövidíteni. Szóval anyukám unokasetójának lányáról van szó, szóval nekem 2. unokatesóm. Mivel kárpátaljai család vagyunk, elveszítették a szülők egymást átköltözés után, de 1,5 éve újra "egymásra találtak". Kiderült, hogy unokatesómmal néhány nap van mindössze köztünk. Tök jóba lettünk, levelezgetünk neten, ha megyünk Kárpátaljára, benézünk hozzájuk. Mivel én akarnám velük tartani a kapcsolatot, úgy gondoltam, ott a helyük a lagzin. Múltkor, amikor voltunk bent, kiderült, hogy unokatesóm kezét is megkérték, és ősszel lesz az esküvő. Szóval elkezdtünk beszélgetni mindenfajta esküvős dologról. Ő mondta, hogy próbálnak kis esküvőt tartani. MEgkérdezte, hogy a miénken mennyien leszünk, de úgy, hogy "mennyien lesztek". Én meg mondtam, hogy "leszünk", mert ti is meg lesztek hívva. Tökre örült neki, és utána mondta, hogy persze nekünk is feltétlenül mennünk kell az övékére.


Na, nem lett túl rövid, de ez a lényeg. De addig még túl kell éljem a sajátomat. :-)

856. eprecske (válaszként erre: 855. - Vvicus)
2009. márc. 26. 13:41

Nem mehetnék veletek??? :)

Én is naghyon szeretem az esküvőket :)

855. vvicus (válaszként erre: 854. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 13:39
Hát ha még mások esküvőjén sem érezted jól magad, akkor ez tényleg nem Neked való! :-) Mi nagyon szeretünk esküvőre/lagziba járni, de igen ritkán adódik rá alkalom. 5 éve vagyunk együtt, azóta 4 esküvőn voltunk, viszont az egyiknek nem volt lagzija, mert gyászolt a menyasszony. Idén ősszel viszont megyünk egyre, már várom. :-) Biztos lesz nagy "ereszd el a hajam" buli.
2009. márc. 26. 13:27

Én is örülök, hogy az enyém is úgy fog alakulni, ahogy azt elterveztem és megálmodtam. :) Örök életemben a nagy lagzi ellen voltam. :) Vendégként is utaltam menni :) Ez mind azért van szerintem, mert nem szeretek táncolni, így az egész estét végig szoktam ülni... tehát számomra igen unalmasan zajlanak az ilyen esték :)


Párom nekem azt mondta, hogy ő azért szeretett volna lagzit, mert elég sok pénzt kidobott már erre, és szeretné, ha valamit vissza kapna belőle (szinte az összes haverja megnősült már). De neki tetszik az én ötletem is :):)


A párom anyja, meg szerintem be tudna szállni, ha arról lenne szó, de ő meg nem akar... én meg azt nem akarom, hogy ő jelen legyen majd a nagy napom... Csak tönkre tenne mindent, így is azon törte a fejét évekig, hogy hogyan tudna minket szétszedni, bevetett minden aljasságot... de minden egyes gonosz húzása után a mi szerelmünk csak erősebb lett :):) Így járt!!

853. vvicus (válaszként erre: 852. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 13:19

Nem tudom, lehet, hogy nem itt írtam, de én is mondtam páromnak, hogy felőlem lehet szűkkörő esküvőnk, de azt mondta, hogy mivel ő, mielőtt engem megismert, világ életében azt mondta és gondolta, nem akar nősülni soha, ezért nekünk nagy lagzink lesz. És a szüleim is ezen a véleményen voltak, azzal a jelszóval, hogy ha már a két tesómnak csináltak lagzit, akkor nekem is meg fogják adni. :-)

Amúgy nálunk is az a helyzet, hogy az én részemet a szüleim fizetik, a párom pedig a másik felét állja, mivel a szülei nem tudnak (és talán nem is akarnának) beleszálni.

Egyébként nem panaszkodom, örülök, hogy olyan esküvőm lesz, amilyet elképzeltem.

2009. márc. 26. 13:14

Az eljegyzésem is valahogy így történt, nem tudott róla senki, számomra is meglepetés volt... csak mi ketten voltunk jelen. :) És engem ez tökéletesen boldoggá tett :)

Mindenki kérdezte, hogy mikor fogjuk bejelenti és mikor lesz a hivatalos eljegyzésünk, mi meg csak mondtuk a magunkét, hogy az bizony nem lesz :-)


A lagzit meg fölösleges pénzkidobásnak tartom. Nem azért dolgoztak és gyűjtögettek a szüleim, hogy több százezereket költsenek egy bulira... a párom anyja meg ráadásul egy fillért sem adna hozzá, szóval az ő népes ismerőseit meg nekünk kéne fizetnünk, így már szinte semmi buli nincs benne... És látom a környezetemben, hogy ha lagziról van szó mindenki húzza a száját, hogy jajj, ez mennyi pénzbe fog kerülni. Szóval én egyenlőre ezt inkább hanyagolom :) De ha lesz is, akkor az sem az a hagyományos falusi lagzi lesz, felverünk egy jó nagy sátrat, főzünk pörit meg halászlét és kényelmes ruhában mulatunk:) (nagyon szeretek csinosan öltözködni, de a szórakozásban feszélyezz a díszes, csili-vili ruha, amire még vigyázni is kell) Éjfélig báli zene szólna (öcsém benne van egy báli zenekarba) és éjfél után menne az olds zene, rock zenével felváltva (a változatosság kedvéért öcsém rockzenekarban is zenél ;)) Eddig ez az ötlet mindenkinek tetszett, lehetett az fiatal, idősebb egyaránt. :)


A gyerek felőlem akár már most is jöhetne :) De előtte dolgozom még egy ici-picit :) És befejezem a sulit, hogy utána már az összes szabad időmet a pici babával tölthessem :)

851. eprecske (válaszként erre: 849. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 13:11

Nem voltál hosszú :)

Ez nagyon romantikusan hangzik :)

Most kicsit irigykedem rád :P

De majd elmúlik egyszer majd rám is sor kerül remélem minél hamarabb :):):):)


De én is szabadtérit szeretnék mondjuk a templomi helyett az anyakönyvezető előtt :)

850. vvicus (válaszként erre: 849. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 13:00

Engem a vőlegényem rokonsága már most állandóan a gyerekkel csesztet... Én meg mondom nekik, hogy azért előbb hadd házasodjunk már össze, mindent a maga sorrendjében, mert én még így gondolom. Bár tudom, hogy ezzel már kisebbségbe szorultam, de hát ez van.


Aki összead, anyakönyvvezetőnek hívják, és igen, 2 tanú feltétlenül kell! ;-) De a virágos rét és a dunaparti ötleted is nagyon szimpi!

2009. márc. 26. 12:52

Hát, megfájdult a lábam, túl hajszoltam magam. Volt, hogy egy nap alatt 400-500 között mozgott a lábhúzogatásom. Ezután reggel alig tudtam lábra állni, Zoli mondta,hogy hagyjam abba, nehogy ínszalag szakadásom legyen. Az aerobicot azért nem hanyagoltam, sőt még tae bo-ra is járogatunk hébe-hóba, kéthetente egyszer, mert elég húzós az ára...


Velünk minden rendben van. Olyan átlagos hétköznapokat élünk, nincs veszekedés, de az a hú de nagyon nagy szerelem is hiányzik. :( Hát, ez van... öregszünk, öregszünk...


Lagzi?? Hát, az úgy volt, hogy szeptemberben lesz, aztán mindenki kérdezősgödött, hogy mi lesz meg hogy lesz, otthon is faggadtak ezzel... és nagyon meguntam a végére... Úgyhogy úgy döntöttem, hogy egyenlőre még nem lesz, és ha lesz is, akkor is úgy hogy már van kinézőbe egy leendő ház, mert én úgy nem megyek férjhez, hogy anyukámékhoz kell haza járnom aludni... és továbbra is ingázok a két ház között... Ja, és úgy szeretnék férjhez menni, hogy senki ne tudjon róla... Tudom furcsán hangzik, de ez az álmom... Valahogy így képzeltem el, hogy Zoli telefonál nekem, hogy öltözzek fel szépen és elmegyünk valahova... elvisz a Duna partra vagy valamilyen szép virágos rétre és ott összeadnak majd minket, nem lesz ott más, mint mi ketten és a házasság közvetítő (nem tudom hogy hívják, nem jut most az eszembe) na meg a két tanu, ha egyáltalán az kell. És ha egyszer úgy döntök, akkor lehet templomi esküvő, nagy dinom dánommal, de egyenlőre erre nem vágyom... Én azt vallom, hogy a házasság csak ránk vonatkozik, mi fogunk együtt élni... és attól még lehetünk boldogok, hogy nem volt 300 fős lagzink...


Upps, egy kicsit hosszú voltam...

848. vvicus (válaszként erre: 844. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 12:44
Ez a leg magic csak combot formál, vagy feneket is? Igaz, már annyi tornacuccom van, felesleges lenne egy újabb. Én inkább azt a bicikli, futópad lépcsőpad kombót szeretném, nem jut most eszembe a neve. Vagy egy futógépet, szeretek futni, de nem vagyok az a nagyob elkötelezett, aki hóban, fagyban, esőben és szélben is elmegy futni. Szóval most várom a kellemes, jó időt, és majd akkor megyek.
847. vvicus (válaszként erre: 839. - E5f926c705)
2009. márc. 26. 12:27

Nekünk lesz templomi esküvőnk is. Pont tegnaő beszéltem a lelkésszel, hogy el kéne kezdeni a jegyesoktatást. Amúgy én református vagyok, párom meg katolikus, de ref. esküvő lesz, és a gyerkőcök is reformátusok lesznek.

Gyerekkoromban rámhagyták a szüleim, hogy 6 évesen azt mondtam, nem akarok hittanra járni. Azóta is bánom, azt sem tudtam, miről van szó, amikor kérdezték. Aztán bepótoltam, már lekonfirmáltam, igaz felnőtt fejjel, és templomba is járok, és nagyon szeretem az egészet. Lelki békét tud számomra adni.

Viszont érdekes, hogy anyukám vallásos, rám mégsem erőltette, igaz, soha semmit nem erőltetett. De ahogy írtam, hiányzott. Együtt mindig imádkoztunk elalvás előtt, úgy szerettem. Meseolvasás után elmondtuk a közös imánkat, pont kábé 3 hete kérdeztem tőle, hogy is volt, mert olyan jó kis versikés, és majd én is szeretnék imádkozni a gyerekeimmel elalvás előtt. Engem megnyugtatott. :-)

2009. márc. 26. 12:13

Most olvasom csak :) ÚJBÓL??? Hát mi történt?

Mesélj mi újság felétek?Zoli?Lagzi?

845. eprecske (válaszként erre: 844. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 12:13

Persze hogy járok :)


Én is hébe hóba használom mert amikor hazaérek az erobikról már nincs erőm ráállni :)

De nekem nagyon tetszik.Sokkal szebb lett a combom :) Így erobikkal egybekötve tényleg megéri :)

2009. márc. 26. 10:43

Igen, használom, de nem még, hanem újból :-) Hááát, izééé... hogy mi a véleményem róla?? Még mindig az, hogy tök jó, csak éppen nekem nem eredményezett karcsúsodást... sőt... inkább "nagyobb" lett a combom, de sokkal izmosabb is, és a belső combommal immár kezdek megelégedni, eddig ezt semmivel nem tudtam formálni. :-(


Te használod még?? És neked bevált?? Jársz még aerobicra??

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook