Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1053. vvicus (válaszként erre: 1051. - Eprecske)
2009. júl. 15. 21:45

Gratu! :-)

Nálunk semmi különös, melegem van, meg elegem, hogy pont csak az esküvőnk napjára mondanak esőt...:-( Kérem a drukkot, hogy szombaton szép idő legyen!!!!

1052. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 1051. - Eprecske)
2009. júl. 15. 20:25

Gratuláloooooooooooooooook!! Sok- sok boldogságot kívánok a továbbiakban is! :):)


Amúgy helyzet felétek?? Munka?? Eljegyzés?? Baba??

1051. eprecske
2009. júl. 15. 19:57

MA VAGYUNK 4 ÉVESEK!!!!!!!!!!!!!!!Most olyan nagyon boldog vagyok :)Ezt is megértük :)


Lányok veletek mi a helyzet?


Puszi mindenkinek!!!

1050. vvicus (válaszként erre: 1045. - Eprecske)
2009. jún. 25. 14:27

Én is zöldútra akarok menni franciából, állítólag ez a legkönnyebb nyelvvizsga most a "piacon".


Kicsit meglepődtem a dátumon, én azt hittem, hogy jövőre tűztétek ki. De így érthetően ráér még a lánykéréssel a párod! :-)

Mi tegnap este válogattuk a zenéket a polgárira, de még mindig nem döntöttünk. Már elegem van, annyiszor eljátszottuk ezt, hogy órákon át zenéket hallgattunk, írogattuk, hogy mi tetszik, aztán nem döntöttünk. :-) Ó, és tegnap döntöttünk a nevünkről is, én nem akartam felvenni a nevét, csak úgy, ha ő is felveszi, így most kötőjeles lesz a nevünk, az enyém fog elől állni (a párom javaslatára), az övé lesz a második. De én már most sajnálom a nevemet...:-S Viszont ő annyira lelkes volt a névátvételért, hogy nem akartam megbántani.

1049. eprecske
2009. jún. 24. 16:32

A párom is ettől fél:)

Ezért nincs még egy se :P

1048. sinkoneeszter (válaszként erre: 1047. - Eprecske)
2009. jún. 24. 16:22

Furcsa dolog a férfi érzés! Nálunk a fiam most kettő és az apja mindenben segített, de azért ha valami "nagyobb " dolog volt anya....

Most valotta be míg terhes voltam nem is nagyon vette fel, megszületett(nélküle- császár)együtt sírtunk, majd mikor hazamentünk akkor tudatosult benne, hogy apa lett( sírt, evett, alud a baba)!Most meg van kettő gyerekem mikor játszanak,higgyétek el félnek az egész érzéstől, procedúrától...Ja, és a hatalmas felelőségtől(család fenntartása stb....)

1047. eprecske
2009. jún. 24. 15:55
A férfiak félnek bevallani az érzéseiket :)
1046. reni79
2009. jún. 24. 13:10

Az enyém azt mondja mindig hogy majd ha összejön lesz.

Tudja hogy nem szedem a bogyót.

Csak olyan furcsa hogy azt hogy akar is magától nem mondja.

1045. eprecske (válaszként erre: 1044. - Vvicus)
2009. jún. 24. 13:01

Én novemberben szeretném és ZÖLD ÚT nyelvvizsgát mert ez van az egyetemen is.


A dátum 2012.07.14

Azért ez a nap mert 15-e az évfordulónk és így már házasokként ünnepelhetnénk azt.Meg ez esik a legközelebb ahhoz a naphoz amikor összejöttünk.2017-ben lenne ugyan azon a napon de az szerinte túl későn van meg szerintem is. :)

Van benne egy kis számmisztika is szerintem. a ugye 2*7=14 és a 12 a szerencse számom :P

1044. vvicus (válaszként erre: 1043. - Eprecske)
2009. jún. 24. 10:58

Lehet, hogy a párod a dátum kitűzését már lánykérésnek veszi? És mi a dátum, szabad tudni? Gondolom, jövőre lenne.

Bolognais rendszerben tanulok, persze, ez is ad diplomát, úgynevezett alapfokozatú, vagyis BA diplomát, eztán lehet menni mesterfokozatra, az még plusz két év.

Mikor mész angol nyelvvizsgára? És hová? Én vizsgáztam már Rigó utcában, a felsőfokút meg a TELC-nél tettem le. Azt nagyon tudom javasolni, szerintem nem a pénzlehúzásra mennek, és a tudásodat figyelik, a nyelvhelyesség kevésbé érdekli őket, csak az, hogy folyamatosan és értelmesen.

Nekem francia nyelvvizsga kéne még, addig sajna meg sem kapom a diplomám, csak egy igazolást az államvizsgáról.

1043. eprecske (válaszként erre: 1042. - Vvicus)
2009. jún. 24. 08:09

Teljesen megértem a Te szavaiddal élve ha "fényezed" magad hisz minden okod meg van rá!!!GRATULÁLOK!!!!!!!!Ez aztán a nem semmi teljesítmény!!!!Te is a Bolognai rendszerben vagy??Ez az alap képzés után diplomát ad vagy csak főiskolai végzettséget???Mert ezt nekünk senki nem tudta még megmondani.:)

Igen szerencsére én is végeztem minden vizsgával.Sikeresen zártam ezt az évet :)Jövőre már végzős leszek én is :)

Most viszont készülök az angol nyelvvizsgára :)

Húhha ...

Elhiszem, hogy izgulsz főleg mert egyre közelebb van az idő :)Meg azt is h. még sok a tenni való de legalább addig is lefoglalod magad és talán gyorsabban telik az idő :)

Képzeld el... Mi is kitűztünk egy időpontot mikor szeretnénk összeházasodni.Tudod mi a legjobb az egészben h. a párom is ezt szeretné ja és még nem felejtette el.Mert ugye azt hittem csak azért mondta azt h. végre elcsendesítsen de nem :)Már többször is szóba került :) Bár még lány kérés nem volt:P Mondjuk ami késik nem múlik szokták mondani :P Jó alkalom lenne a jövő hónap hisz akkor leszünk 4 évesek. :)

Azt mondta 10 hónapon belül megkér de 10 hónap mint jan.-okt-ig vagy mostantól számított 10db hónapon belül az rejtély :P

Uppsz kicsit hosszúúúra nyúltam bovcsiiii :)

1042. vvicus (válaszként erre: 1041. - Eprecske)
2009. jún. 23. 19:16

Köszi szépen! :-)

Igen, most már vége. Július 11-én lesz a diplomaosztóm, de aztán szerintem felvételizek mester képzésre majd, az ősziről lecsúsztam, majd a keresztfélévesre. Igazából nagyon bíztatnak a tanáraim, hogy jó érzékem van a dologhoz, és azt mondták, kimagasló minőségű lett a szakdolim. Az ELTE földrajztanszék vezetője volt a külsős opponensem, és fergeteges értékelést adott rá.

Félre ne érts, nem magam akarom fényezni, csak most önbizalmat adtak a tanáraim a véleményükkel, és a környezetemben mindenki egyet ért, hogy ha már ennyit tanultam, és ez érdekel, akkor ragadjam meg az alkalmat.

Neked is vége már minden vizsgádnak, ugye?

Hogy telnek mostanában a napjaid?

Én ma egész nap az esküvős dolgokkal foglalkoztam, mentünk venni cipőt a menyecske ruhámhoz, aztán egy szupi vasalót vettünk, amivel majd a menyasszonyi ruhámat vasaljuk ki. És voltunk ma még virágosnál is, plusz megrendeltük a tortát. De még mindig van mit intézni, és rohamosan közeledik a nagy nap. Már várom, ma kapott apukám tőlem mulatós CD-t, mert nagyon szereti, én kevésbé, de hallgatta, és olyan esküvős hangulatom lett. Na meg ugye próbálgattam a ruháimat, felvettem a menyecskét, és pörögtem benne a tükör előtt, mint egy hatéves kislány. :-)) Remélem, hogy jót fogunk mulatni.

Most megyek tékába, azt hiszem kiveszem a Made in Hungáriát, kedvem lenne egy jó kis rocky-s musicalhez.

1041. eprecske (válaszként erre: 1040. - Vvicus)
2009. jún. 23. 14:53

Annyira örülök!!!!Akkor most már vége????

GRATULÁLOK!!!!!

1040. vvicus (válaszként erre: 1039. - Eprecske)
2009. jún. 22. 17:14
5ös lett, totál brillíroztam, el volt ájulva a bizottság. Olyan bolgod vagyok most. :-)
1039. eprecske (válaszként erre: 1038. - Vvicus)
2009. jún. 21. 13:38

Nyugi az elején mindig zavarosan működik! :)

A stressz is nagyon befolyásoló tényező :P


Akkor holnap drukkolok EZERREL!!!!!!!!!! :)

10000000000000...000000 kalappal :)

1038. vvicus (válaszként erre: 1037. - Eprecske)
2009. jún. 20. 20:20

Na, tényleg kétnaposra sikeredett. Remélem, nem azért, mert baba van a dologban. Ugyanis nem használtunk más védekezést az elejétől sem, mert nem volt beleírva a "használati utasításba", de végül beparáztam. Normális, hogy ilyen rövid? Én úgy emlékszem, régan azért tovább tartott.

Persze most olyan stresszes is vagyok pluszba, állandóan görcsöl a gyomrom, meg izzad a tenyerem, meg ilyenek.

Hétfőn számítok a drukkolásodra! :-)

1037. eprecske (válaszként erre: 1036. - Vvicus)
2009. jún. 17. 14:01
Akkor szerintem már e fog múlni.Nekem is így volt.Csak nyugi!
1036. vvicus (válaszként erre: 1035. - Eprecske)
2009. jún. 17. 11:38
Nekem meg nem akart elmúlni legutóbb a menstruációm, első bogyótól számítva 2 hétig vérezgettem. Kíváncsi vagyok, most mi lesz, ma már alig van valami.
1035. eprecske (válaszként erre: 1033. - Vvicus)
2009. jún. 17. 11:32

Akkor egy hatalmas nagy drukk hétfőre!!!!Menni fog!!!!Elhiheted!!!!

Hát igen a fogamzásgátlóval még lehet gondod ha alacsony hormontartalmú.Nekem a levél felénél meg jött 12 napig tartott.

De ez egyneknél változó.

1034. sinkoneeszter (válaszként erre: 1032. - F7333cebe4)
2009. jún. 17. 08:37
Jó nneked? Kíváncsi lennék, hogy csináltad?!!
1033. vvicus (válaszként erre: 1030. - Eprecske)
2009. jún. 16. 14:28

Gratulálok!!! Kérhetek én is egy nagy adag drukkolást jövő hétfőre? Akkor államvizsgázok. Már három hete folyamatosan tanulok, most vagyok a nagy hajrában. Már nagyon-nagyon fáradt vagyok. Plusz elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, hogy ne esküvőn jöjjön meg, és nagyon megkavart. Még rosszabb lett a pms és a mensi, mint szokott, még ma is szenvedek. De jövőhéten ilyenkor már túl leszek az egészen. De jó is lesz! :-)

Ja, és ma elküdtem az önéletrajzom egy álláshirdetésre. Hát, kíváncsi vagyok.

1032. f7333cebe4 (válaszként erre: 1031. - Sinkoneeszter)
2009. jún. 15. 16:38
Szia!Nálunk már minden rendbe jött azóta!És most úgy néz ki a jelekből hogy kisbaba van a dologban:D
1031. sinkoneeszter (válaszként erre: 1011. - F7333cebe4)
2009. jún. 15. 14:06
Szia! Csak most olvastam vissza, nálunk ugyanez, de nem tudja mivel indokolni, egyszerűen csak NNEEMMM!!!A mi fiunk 2 éves elmúlt és símán jöhetne a tesó!!!!
1030. eprecske (válaszként erre: 1028. - Vvicus)
2009. jún. 15. 13:55

Képzeld sikeresen teljesítettem ezt az évet!!!Köszönöm a sokk drukkolást!!!!


Remélem te is jól haladsz!!!

2009. jún. 10. 10:13
Sziasztok! Hát kifogás van rendesen mindenkinél! Nálunk is így van 1 gyerek és ennyi , mondá apa! Én meg titokban magzatvédő és "turpisságok"! Imádja a fiát és időnként mondja kár hogy ilyen gyorsan megnőtt(2 éves)!Félnek a nagy felelősségtől mi lesz, később....stb...De senki sem tudja mi lenne 5-10-15 év múlva, ha te döntessz, az ma van és majd lesz valami....
1028. vvicus (válaszként erre: 1027. - Eprecske)
2009. máj. 29. 20:05
Nekem csak EU gazdaságtana volt eddig, én azt viszont élveztem, de szeptemberben fel kell vegyem a világgazdaságtant majd az egyetemen. Még jó, hogy ott az EU-sat el fogom tudni ismertetni. Hát, kíváncsi vagyok, milyen lesz. Sok múlik a tanáron is. Ráadásul én ennél a tanárnál írtam a szakdolim, szóval tényleg nagyon szerettem őt.
1027. eprecske (válaszként erre: 1026. - Vvicus)
2009. máj. 29. 14:15

világgazdaságtan :P

tele van számadatokkal és azokat nehéz úgy megjegyezni h. utána ne keverjem össze, főleg h. 1 országhoz több fejezeten keresztül különböző számok vannak különböző években.Szóval bleeeee...... :)


Nem is szabad úgy elmenni h. valamit nem tud az ember mert tuti azt húzza :)

1026. vvicus (válaszként erre: 1025. - Eprecske)
2009. máj. 29. 12:47

Próbáltam már az ellenkezőjét, és nem jött be. :-) Amúgy nem koncentrálok rá, simán tudom, hogy azt fogom húzni, de nem stresszelek rajta. Éppen ezért nem megyek el soha úgy vizsgára, hogy ne tanultam volna meg az összes tételt. :-)


Holnap is megy a drukk, remélem, működik, mert másnál is bevált a minap! :-D Milyen tantárgy vizsgája ez, amit nem szeretsz?

1025. eprecske (válaszként erre: 1024. - Vvicus)
2009. máj. 29. 07:32

Azért nem sikerül a számodra kedves tételekből húznod mert annyira arra koncentrálsz mit nem szeretnél.És minél jobban arra gondolsz annál biztosabb hogy azt fogod kihúzni.Ez nálam tapasztalat.

Csak próbáld ki egyszer :) Mit veszíthetsz hisz úgy is mindet tudni fogod?! :)


Akkor most arra kérlek hogy holnap is drukkolj nekem mert egy számomra nem valami kedves tantárgyból megyek vizsgázni és egyszer már megszivattak belőe:P

1024. vvicus (válaszként erre: 1023. - Eprecske)
2009. máj. 28. 12:23

Napi kettőt dolgozok ki, van vele rendesen melóm, meg a héten még rendesen tanítok is, szóval hamarosan most is szaladok el, aztán majd ha hazajöttem este, akkor folytatom. Ma lesz kész a nyolcadik. Jövő péntekre akarom befejezni, aztán jön a tanulás. Sztem különben kidolgozásnál/tanulásnál mindegy, hogy 80 tétel, vagy 20, de vizsgánál egyáltalán nem. Nem lesz több időnk tételhúzás után a vázlat kidolgozására, de ekkora gigatételeknél olyan sok az infó, hogy még a végén belegabalyodok...:-S

Na, nem panaszkodom, meg kell csinálni, aztán kész.


Neked meg gratulálok, tényleg jól megy nekem a drukkolás! MAgamnak meg mindig megjóslom, hogy melyik tételt fogom kihúzni. Múltkor is mondtam, hogy a legszarabbat, a legnehezebbet, és persze, hogy azt húztam ki. De persze készülésnél nem szoktam extra időt belefektetni abba a tételbe, mert "hátha leszek most olyan szerencsés, hogy nem azt húzom", mondanom se kell, sosem húzok számomra kedves tételekből. :-)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook