Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. márc. 26. 10:23
Tényleg Zsepi Még használod a lag magicet?És milyen?
842. eprecske (válaszként erre: 841. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 26. 09:51

Nagyon helyes :)


Én nem kövezlek meg :)Mondjuk én csak meg vagyok keresztelve de nem voltam első áldozó és nem is bérmálkoztam.

De ha a gyerekeim szeretnék hát menjenek nem erőszak :)

A húgom is elkezdte de nem fejezte be. :P

2009. márc. 26. 09:00

Sziasztok!! :):)


Én is visszatértem hozzátok!! :):)


A mi családunk nem vallásos, sőt... Rólam inkább ne is beszéljünk. Nem tudom ti milyen vallásúak vagytok, de mi katolikusok és én egyenesen utálom, képmutatás az egész (de ez csak az én véleményem, remélem ezért azért nem köveztek meg). Nálunk mindenki meg van keresztelve, voltunk elsőáldozók és bérmálkozók is, mindet utálattal csináltam végig, szenvedés volt az egész. Öröm volt túl lenni rajta, akkor megfogadtam, hogy én nem kényszerítem erre a gyerekeimet... Pár éve viszont rájöttem arra, hogy ha lesz gyerekem/lesznek gyerekeim igenis meg kéne őket keresztelni, el kéne őket küldenem hittan órára, hogy ők is lehessen elsőáldozók és bérmálkozók, ugyanis kis faluban élünk, és itt az a szokás, hogy a szertartások után hatalmas bulit csapnak a családok, azt meg nem szeretném, hogy másnap mindenki az iskolában arról beszéljen, hogy ki mit kapott ajándékba, kinél milyen torta stb volt és az én gyerekem/ gyerekeim meg némán figyeljék a többieket és szomorkodjanak.

2009. márc. 26. 08:37

Sziasztok!!De jó újra látni benneteket :)

Már azt hittem senki nem akar velem beszélgetni :( MOndjuk még páran (Zsepi,Kinney) hiányoznak a leltárból :)


Szóval...

Én mindenképpen szeretném megkresztelni és szerencsére a párom is szeretné :)

2009. márc. 25. 18:05
Én is szeretném majd, de a párom nem. :S
838. vvicus (válaszként erre: 837. - E5f926c705)
2009. márc. 25. 17:58

Én feltétlenül.

Amúgy sziasztok! :-)

2009. márc. 25. 17:30

Itt vagyok! Mi újság veletek?

Kérdés? Ti szeretnétek megkeresztelni a babátokat születése után?

2009. márc. 25. 14:20
Hát jól eltünt ez a társaság.Lehet már kifogytunk a témából?!
2009. márc. 13. 16:48

sziasztok!


[link]


Szavazzatok ránk! :)

Erzsébet és Zoltán ( a második sorban középen vagyunk)

Köszi előre is! :)

834. vvicus (válaszként erre: 833. - Vvicus)
2009. márc. 12. 12:40
JA, ésa a vicc, hogy nem kaptam volna kollégiumi helyet, mert ugye közel lakom, de az más kérdés, hogy ua-it utaztam, mint aki vidékről jött. Persze nem is akartam koleszes lenni, csak egyszer kérdezte tőlem anno egy csoporttárs, hogy ha ennyi időt ingázok, miért nem vagyok koleszes. :-)
833. vvicus (válaszként erre: 832. - Eprecske)
2009. márc. 12. 12:37

Így is min. másfél óra volt bejárni a BME-re, na mondjuk az nem 8km. Tudod, a városon átverekedni magad. Valahogy sosem úgy jött a hév, hogy a villamost elérjem, meg ilyenek...:-P Unokatesóm mesélte, hogy ő ennyi idő alatt Szekszárdról Pécsre eljutott buszon. Csak nem mindegy, hogy negyedórát gyalogolsz a hévig, aztán 40 percet zötykölődsz rajta, aztán várod a villamost, aztán azon is tekeregsz, és utána még besétálsz a suliba.

Másik példa. Beszélgettem tanítványom anyjával. A fia Bp-re jár középsuliba. Neki is annyi ideig tart bejutni oda, mint a másik fiának, aki viszont a közeli városba jár, mert ő is gyalogol hévig, de aztán még buszozik is, vagy ha nem, akkor gyalolog. A másik viszont csak hévezik.

832. eprecske (válaszként erre: 831. - Vvicus)
2009. márc. 12. 12:26

Csak 8 km??Én 65km-ert buszozok az egyetemre.Előtte 45-öt mindennap 7 évig a közép iskolába.

Ha csak annyira laknék Pesttől simán belyárnék :)

Én 180km-re lakom.Bejárva simán dolgoznék ott bár lakni azt semmi pénzért!!! :)

831. vvicus (válaszként erre: 830. - Eprecske)
2009. márc. 12. 10:34
Messze laksz Pesttől? Én nem, uszkve 8 km-re Békásmegyertől, de én is berzenkedek a bejárástól. Hiába a közelség, a széleken nem igazán van munka, belvárosba meg nem szívese járnék be. Persze tudom, ha finnyás az ember, még nehezebb, de tudom, hogy nem bírnám idegileg az ingázást. A nappali egyetem is ezért nem jött be, kikészített, hogy napi 2,5-3 óra az oda- és visszaútra ment el. Az egészségem meg nekem többet ér. De biztos lesz, amikor nem így fogom gondolni...:-)
2009. márc. 12. 09:06

Jó reggelt!

Most aztán tényleg nagyon nehéz.Én is szoktam nézegetni az állás hírdetéseket de sehol semmi vagyis inkább csak Pesten.Oda meg nem mennék :P

829. vvicus (válaszként erre: 828. - Eprecske)
2009. márc. 12. 08:50

Jó reggelt!

Persze tudom, hogy az igazán húzós az mindig a vizsgaidőszak. De inkább most nem kezdek bele abba is, folytatom szeptemberben, amit már elkezdtem. És persze állásra fogok nagy erőkkel vadászni. Előzetes tapasztalatok alapján már tudom előre, hogy vagy semmi nem lesz, vagy csak olyan munka, amit érettségivel is megcsinálhatnék. :-( Mondjuk én rettentő pesszimista vagyok. De most hallottam rádióba, hogy egyre kevesebb helyen keresnek pályakezdőket, persze vannak a hiányszakmák, na de én nem azt tanultam.

828. eprecske (válaszként erre: 827. - Vvicus)
2009. márc. 12. 07:59

Hidd el nem olyan vészes :) Én is pénzügy-számviteles vagyok és mellette 8 órában dolgozom és minden 2. pénteken szombaton suliban vagyok.

Meg lehet oldani bár nem mindig egyszerű de az általában a vizsga időszaknál van :P

827. vvicus (válaszként erre: 826. - E5f926c705)
2009. márc. 11. 20:52

Igen, megtaláltalak ám! :-) És szívesen adok ötleteket.

Az rossz lehet, ha meguntad a sulit. Néha azt érzem, hogy én sem akarok többet tanulni. Ill. pontosítok: jó lenne már egy olyan időszakomat élni, amikor nincs több suli. Egy évet tanultam egyetemen nappalin, na ez nem jött be, otthagytam, aztán a mostani fősulin levelezős vagyok, ezt szeretem, de értéktelen lesz a diplomám. Plusz tavaly belekezdtem egy másik egyetembe párhuzamosan, ott most halasztok, de szeptemberben folytatom, és onna még min.4 év...:-( Én különben szeretek tanulni, de kissé maximalista vagyok, és teljesen felőrölnek a vizsgák. Nem tudom, rendes, 8 órás meló mellett hogy fogom bírni. Vagy esetleg egy babóca mellett.

A pénzügy nagyon nehéz lehet. Gondolkodtam azon, hogy ebbe is belekezdek vmikor, de levelezőn nagyon durva lehet, ha mellette más dolga is van az embernek.

2009. márc. 11. 20:45

Itt vagyok!

Úgy látom én nem válaszoltam. Bocsi mindenkitől.

Na akkor a válasz: pénzügy-számvitel szakos vagyok Debrecenben, de már nagyon unom.

Jó neked,h szeretsz irogatni,én egyenesen gyűlölök. :)

Úgy látom egy másik fórumon is egymásra találtunk. :)

825. vvicus
2009. márc. 11. 20:35
Kihaltunk? :-)
824. vvicus (válaszként erre: 823. - E5f926c705)
2009. márc. 5. 18:54

Én imádok írni! Mindig is nagyon szerettem bármilyen dolgozatot, fogalmazást írni. Volt, hogy novellákat is írogattam, egyszer egy "regénybe" is belefogtam, de nem volt hozzá elég fantáziám.

Hová jársz, és mit tanulsz pontosan? Gondolom, valami pénzügyi és számviteli dolgot, vagy tévedek?

2009. márc. 5. 18:45
Én az adózásról írok, de nekem csak novemberben kell leadni,mert a sulihoz tartozik félév gyakorlat, de úgy néz ki,h csúszni fogok, vagyis még ráérek. Sosem tudtam dolgozatokat írni,így most nagy bajban vagyok. Te nagyon ügyes vagy,h már ennyit megírtál belőle. :)
822. vvicus (válaszként erre: 818. - E5f926c705)
2009. márc. 5. 18:41

Szóval Te is idén államvizsgázol? Én a Gazprom energiapolitikájából írom a dolgozatom, igazából jól állok, már 23 oldal megvan, minimum 30 kell, szóval már nincs sok hátra, de most tényleg megakadtam. Április 15-ig kell leadni, de ha már március végén leadom, akkor a konzulensem lefuttatja a plágiumszűrőn a dolimat, biztos, ami biztos.

És Te miről írsz?

821. c3d119894c (válaszként erre: 820. - Eprecske)
2009. márc. 5. 17:21

huuu de joo neked nézőként még én is elmennék... nem lehet bekerülni csak ha ha hívnak?


majd mesélj :)

820. eprecske (válaszként erre: 818. - E5f926c705)
2009. márc. 5. 16:08
A barátnőm a neten pályázott a férjével és bekerültek.Ők meg meghívtak minket :)Így :)
819. eprecske (válaszként erre: 817. - Vvicus)
2009. márc. 5. 16:08
De nagyon jó ez így :) Így sokkal izgalmasabb :)
2009. márc. 5. 16:00

na akkor majd szólj, h mikor leszelláthtó a tv-ben, hátha te is feltünsz majd egy kis pillanatra.

Hogy lehet oda jelentkezni?


Egy főiskolai fénymásolóban dolgozom, de ez csak diákmunka, napi 3-4 órában. Ma olyan nagy forgalom volt,h még a mosdóba sem volt időm elmenni. :S


Nekem is írni kellene a diplomamunkámat,de még hozzá sem kezdtem. Miről írsz?

817. vvicus (válaszként erre: 816. - Eprecske)
2009. márc. 5. 15:46
Páromat képtelenség lenne még egyszer elcibálni. Már azon is csodálkoztam, hogy az elsőbe belement, ha ismernéd, Te is csodálkoznál. Amúgy tényleg írom a dolgozatot, csak most kicsit anyaghiányban szenvedek, neten tallózok, de akkor meg állandóan bekukkantok a hoxára, szóval nem jó ez így...:-)
816. eprecske (válaszként erre: 815. - Vvicus)
2009. márc. 5. 15:13

Jaaaa értem :) Nagyon mehet ez a szakdologzat :)

Ők is most bróbálkoztak 2.szor és végre sikerrel is jártak :)

Kíváncsi vagyok milyen lesz :)

815. vvicus (válaszként erre: 814. - Eprecske)
2009. márc. 5. 14:57

Mi is voltunk párommal válogatáson, de úgy tűnik nem tetszettünk, mert nem válogattak be.

Holnap-holnapután nekem is suli, de valszeg lesz olyan előadás, amit kihagyok tapasztalatból. Nem akarom, hogy ez álljon a sírkövemen: "meghalt unalmában 23 évesen" :-) Helyette inkább szakdolgozok, most is éppen, ha mást gondolnátok :-)))

2009. márc. 5. 14:51

Képzeljétek el.......... szombaton megyek a széf forgatására mint néző :):):):):)Már nagyon be vagyok zsongva bár nem annyira mint a barátnőmék mert ők még játszanak is :P


Holna nekem is suli megszombaton is.Bár akkor csak reggeli műszaknban :)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook