Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
963. c3d119894c (válaszként erre: 962. - Eprecske)
2009. máj. 6. 12:12
Ő szeret nagyon szóval remélem minden okés lesz :)
962. eprecske (válaszként erre: 960. - C3d119894c)
2009. máj. 6. 09:01
Fel a fejjel hisz mi itt vagyunk h. kiönthesd a szívedet bármi történjék is :)De mi baj lehet?Ha szeret megért és meg lesz a megoldás is :)Csak nyugi :)
961. c3d119894c (válaszként erre: 957. - Corinna)
2009. máj. 5. 16:27

ugye milyen jooo :DD

én is megcsináltam a gyerekünket :D

az lett a legaribb aki mind2nkre hasonlít :))

kis édes :))

960. c3d119894c (válaszként erre: 959. - Eprecske)
2009. máj. 5. 16:26

A hétvégén ha hazamegyek megbeszélem vele már tervben van. Elmondom neki az egészet, mindent...

És remélem megoldásra jutunk:)

959. eprecske (válaszként erre: 951. - C3d119894c)
2009. máj. 5. 14:06

Huhh hát meglepsz:)


De ami nem megy azt nem szabad erőltetni!

Üljetek le és beszéljétek meg.Szerintem..

958. vvicus (válaszként erre: 956. - Mgagi)
2009. máj. 5. 08:37
Hát igen, én is úgy gondoltam, hogy majd 4 év múlva elvégzem az egyetemet is (legalábbis bízom benne), és utána babózás mellett még egy 3 éves képzést bevállalnék, de lecsökkentik a gyest 2 évre, az alatt már fősulit/egyetemet nem lehet elvégezni, marad az okj-s képzés. De az is lehet, hogy az egyetemet majd babázás mellett fejezem be.
957. corinna (válaszként erre: 955. - C3d119894c)
2009. máj. 4. 15:28
kösziiiiii, a naplómba van a gyerekünk képe!!!
956. mgagi
2009. máj. 4. 13:26
Sziasztok! Most találtam rátok. Nekünk ugyan már van egy 2 éves kislányunk, de én már nagyon szeretnék 1 másodikat. A párom viszont még nem. Azt mondta anyagilag jöjjünk rendbe. Viszont mostanában szóba hozta egy párszor a kistesót. De nem hiszem, hogy azért mert nagyon szeretné. Egy kicsit összezavarodtam. Azt mondtam a páromnak, hogy én 30 évesen már vissza szeretnék menni dolgozni. És szeretném kihasználni az itthoni időt arra, hogy eltudjak végezni egy tanfolyamot.
2009. máj. 4. 12:23

http://www. vw. com/vwhype/babymaker/en/us/


Ezt nézzétek meg :D

Babacsináló :)))

Nem semmi

954. c3d119894c (válaszként erre: 953. - Vvicus)
2009. máj. 4. 12:21
Én is így voltam vele mostanában h jajj lehet el kellene hagyni d ah átgondoltam h megcsalnáme őt v elhagynáme őt akkor a válasz egyértelműen nem volt :))
953. vvicus (válaszként erre: 952. - C3d119894c)
2009. máj. 4. 10:44
Ha tényleg nem tudod elhagyni, akkor valóban szereted őt! Amikor én már csak megszokásból voltam benne a kapcsolatban, pedig már semmi nem volt köztünk (tényleg semmi!!!), és találkoztam a vőlegényemmel, egyből tudtam, hogy akkor jött el az ideje a szakításnak. Részemről egyáltalán nem ment nehezen, mert se szerelmet, se szeretetet, se szánalmat nem éreztem már az akkori "párom" iránt.
952. c3d119894c (válaszként erre: 951. - C3d119894c)
2009. máj. 2. 22:52
Nem tudom elhagyni az embert nagyon rossz lenne nélküle szóval...rájöttem h szeretem..
2009. máj. 1. 21:34

Na sziasztok!


Bajban vagyok...


2 éve vagyok benne ugye egy kapcsolatban amiben voltam nagyon szerelmes is d mostanában úgy érzem már nem az igazi. . . Ráadásul nemrég felütötte a fejét a harmadik személy is. . . Nálam. . . Próbálkoznak nálam és nekem eléggé teccik a srác. . .

De úgy érzem nemtudok szakítani. . Pedig legszivesebben rohannék a "harmadikhoz". . .

Annyira rosssz :((((

Utálom magam h még a gondolatomban is megfordul h elhagyom v megcsalom d nagyon nagyon érdekel a srác :((((


Mi kell csinálni ilyenkor??? :"((

950. vvicus (válaszként erre: 949. - 7ac3ef7d1d)
2009. ápr. 21. 14:21

Szia. Barátokkal voltunk túrázni, összesen heten. De tényleg nagyon jó volt. Annyira jó lenne, ha minden hétvégén megtehetné az ember, hogy elmenjen túrázni, de ez sajnos lehetetlen. Illetve nem az, csak akkor vagy a háztartást kell elhanyagolni, vagy a tanulást...:-/


Gratulálok a párodnak, biztos nagyon profi, ha versenyt is nyert. Nem is gondoltam, hogy versenyeket is rendeznek belőle. És mi az a tae bo, valamilyen küzdő sport?


A diétás sportszeletet egy házi sportszelet receptje szerint készítettem el, annyi különbséggel, hogy diabetikus kekszet használtam fel rendes helyett, nem tettem bele cukrot, csak édesítőszert, valamint zsírszegény margarin került bele. Majd bemásolom a receptet, ha érdekel.


A vizsgára még nem készültem, tegnap este negyed nyolcig melóztam, utána házidolit írtam, most meg nemrég jöttem haza, folytatom a házidolit, aztán megint tanítok, utána kezdek bele a könyv olvasásába. Remélem, hogy átmegyek, mert a következő vizsga egy hónap múlva lesz, akkor meg már az államvizsgára akarnék készülni.

949. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 948. - Vvicus)
2009. ápr. 20. 18:51

Szia!! Akkor nektek is jól telt a hétvégétek :)

Milyen volt a túra?? Csak ti ketten voltatok vagy többen mentetek??


Mi vasárnap vásárban voltunk, nézelődtünk meg vettünk pár dolgot, de jó volt egy picit kettesben lenni... Ettünk finom lángost is. Hmmm... Minden nap megtudnám enni :)


Képzeld! Párom dartsozik és szombaton volt egyéni verseny, amit megnyert. Úgy örülök neki :):) És sajnos nem tudtam elkísérni, mert délután tae bo gyakorlásunk volt, már egész jók vagyunk... 2 hét múlva meg fellépés... Wááá, máe most izgulok.


Milyen az a diétás a sportszelet?? Ha lesz egy kis időd megdobhatnál a recepttel ;)


A pénteki vizsgádhoz meg előre i egy kalappal, biztos menni fog :):):)

948. vvicus
2009. ápr. 20. 10:23
Sziasztok! Mi a hétvégén túrázni voltunk a Csóványoson, aztán tegnap a párom előrehozott szülinapját ünnepeltük. Grilleztünk, halászlevet főztek a fiúk, én meg a desszerteket készítettem. Párom diós gesztenyetortát kapott tőlem, meg csináltam diétás sportszeletet, nem hízlalt annyira, mintha kétszer annyira hízlalt volna... :-) Pénteken meg már vizsgám lesz, szörnyű, plusz össze kell hozzak szombatig egy házidolit, most állok neki, mert délután meló van.
2009. ápr. 16. 16:37

Hát, a diéta betartása sajnos nekem sem megy :)

Áááá, de egyet kibírtam vmilyen 13 naposat. Az jól bírtam, le is ment vele 2-3 kiló... de ezek valahogy mindig visszajönnek, úgy ragaszkodnak hozzám. Asszem ők már velem maradnak :):)


Képzeld! Nosztalgiáztam ma egy picit (persze tanulás helyett) Egész nap itt ülök a gép előtt és zenét hallgatok a régi nagy kedvenceket: The Kelly Family és Hanson!!! Még a szívem is beleremeg... Most már tudom, miért fogadtam meg, hogy hosszú hajú barátom lesz és ha fiam születik, annak is nagy lombonca lesz, pont úgy mint az anyjának és az apjának ;-) Nem bírok magammal... Ilyenkor totál hülye leszek...

946. eprecske (válaszként erre: 945. - 7ac3ef7d1d)
2009. ápr. 16. 16:27

Én nem kimondottan fogyózom.

Igyekszem betartani hogy 3 után nem eszek mást csak vacsira egy joghurtot.Amúgy meg mindent csak igyekszek keveset (már amennyire lehetséges)

Én sajnos nem tudok semmilyen diétát betartani.

De sokat mozgok :)

2009. ápr. 16. 13:53

Én az elmúlt pár hétbe fogytam 2 kg-ot, amit szerintem ezen a héten vissza is szedek, nem találom a helyem otthon, próbálok tanulni, de mindig máshol járok, így tömöm a majmot. Össze-vissza zabálok mindent. Főleg édességet, pedig nem is rajongok értük. szóval, már várom a hétfőt, hogy újra dolgozhassak, akkor mindent olyan jól be tudok tartani. :)


Én már nem járok aerobicra, barátnőm besértődött és abbahagyta. De nem is baj, mert amúgy is untam már az egészet, mindig ugyanazt kellett csinálni, lassan már 2 éve. Brrr!!! Most saját edzés tervem van, ami sok-sok kardiomozgásból áll, és ha már leadtam azt a fölösleges zsírt ami a hasamon tanyázik, akkor jöhet az alakformálás Béres Alexandra módra :)Mellette nyúzom a LegMagicet, taposógépezek és most be szeretnék szerezni twister-t, hogy darázsderekam legyen :-)


Te fogyózol is vagy csak mozogsz?? És követsz valamilyen diétát?? Vagy a saját elképzeléseid szerint jársz el??

2009. ápr. 16. 12:56

Sziasztok!


Hát a húsvét gyorsan elment. Előtte jól össze vesztünk a párommal úgy volt nem is jön az ünnepekre de aztán mégi beállított hozzá teszem nem az én kérésemre!

Vasárnap Szinte kábulatban telt délelőtt sütés főzés délután punnyadás.

Hétfőn feljött a húgom pasija is ebédre szóval a teljes család együtt volt :)

Délután a párommal sétáltunk és tervezgettük a jövőnket.


És most csütörtök van szinte mindjárt vége a hétnek :P És fáj a fülem :(

És holnap újra Kaposváron leszek :)


Zsepi!!!! Ez milyen kérdés? :P

Hát persze hogy használom mikor nincs izomlázam az erobik után :)

Te már fogytál valamennyit? Én 1,5kg-ot és pár centit :)

Most nagyon büszke vagyok magamra :)

2009. ápr. 16. 12:18

Sziasztooook!!!


Bocsi, hogy eltűntem, pedig itt ülök szinte egész nap, csak olyan lusta vagyok mindenhez. :(:(


A húsvét nekünk is nagyon jól telt, csak rövid volt! A drágámtól kaptam egy digitális fényképezőgépet! Úgy örültem neki, hogy majdnem a könnyeim is kijöttek! Csak elég bonyolult a használata, unokaöcsém, aki egy műszaki zseni még őt is megfogta a kis masina, azt mondta, hogy nagyon jó és komoly gép. vigyázok is rá! :D:D Én egy Star Wars-os könyvet meg Star Wars-os faliórát adtam neki, örült neki- nagy rajongójuk :) A következő ajándéka egy Star Wars-os ébresztőóra lesz, ami Dart Weder-es hangot ad ki :)


A héten otthon vagyok, leállás van a munkahelyemen. De jól is jött ez a pihi! Tanulnom kellett volna, de elcsesztem az időt... így megint kifutok az időből, tiszta idegbeteg vagyok emiatt... Van még 1 hónapom, hogy felkészüljek, csak tele vagyunk programokkal... jönnek mamámék Németországból, lesz tesóm ballagása, unokaöcsém elsőáldozása, május 1-jén a tae bo bemutató... Uhhh, még felsorolni is sok!


És lányok, veletek mizu?? Fogyókúrával, tornával, aerobiccal hogy álltok???


Eprecske! Nyúzod még a LegMagicet?? Én igen! :)


Lizi!!! Milyen volt Dunántúlon?? Hát, miért nem ugrottál le hozzám?? Balcsitól már csak 1 óra és nálam lehettél volna!! :) Na, majd legközelebb!!!!!

2009. ápr. 14. 11:52
Hogy telt a húsvét? Nekem nagyon gyorsan. Vasárnap értünk haza Dunántúlról, 1 hetet voltunk ott. Hétfőn én szüleimet látogattuk meg. Ma meg már suli és munka. :)
2009. ápr. 10. 08:06
BOLDOG NYUSZIT MINDENKINEK!!!! :)
2009. ápr. 8. 13:44

Így már értem :)

Akkor jó kirándulást :)


Izgulsz már??? :)

939. vvicus (válaszként erre: 938. - Eprecske)
2009. ápr. 7. 17:21

Odakint a wellness ismeretlen fogalom. :-) Nekem ott él kint nagyon sok rokonom, és megyünk ki húsvétozni, meg vinni a meghívókat. Bár, valószínűleg nem nagyon fognak tudni átjönni, mert ugye ott kint nagy a szegénység, és a schengeni csatlakozásunk óta megduplázódott nekik a vízum ára, meg minden szar,ami kell hozzá. Egy minimálbérnyi havi fizujukba kerülne, márpedig ott vagy nincs senkinek fizetése, vagy max. minimálbér...

Amúgy Beregszász mellé megyünk egy viszonylag kicsi faluba, Mezővári a neve. De el fogunk menni Munkácsra és Ungvárra is, tervek szerint. De ahhoz kísérő kell, mert nem beszélünk ukránul. :-))

2009. ápr. 7. 12:49

Biztos szép lett ha már ennyit fáradtatok vele :)


És merre mentek pontosan?Csak kirándulni vagy wellnesezni?

937. vvicus (válaszként erre: 936. - Eprecske)
2009. ápr. 7. 09:55

Az tényleg nagyon jó lehetett. Engem ez a szép idő állandóan a szabadba csábítana, más kérdés, hogy nem mindig van rá időm...:-( Tegnap is annyira szerettem volna, de hétig tanítottam, utána meg mentünk csinálni a meghívókat, ill. sógorom csinálta, mi meg néztük, és kotnyeleskedtünk. De jók lettek. MA még körbe kell vágni a pauszpapírt mintás ollóval, azt párom csinálja, és megőrülnék. Én pedig lyukasztok és szalagozok. Holnap pedig utazunk ki kárpátaljára. Egészen jövő keddig kint leszünk, ott menni fogunk erre-arra.

Képet majd esküvő után tenni fogok fel, egészen biztosan! :-)

2009. ápr. 7. 09:06

Teljesen megértelek :)

Csak a nagy nap után nehogy megfeledkezz rólunk :)


Az is nagyon jóóó tényleg :)


ÍGy van a muszály dolgok elkerülhetetlenek :P Sajnos!


Abaligeten voltunk.Sétáltunk a csónakázós tó mellett.Nagyon jó volt csak kettesben ebben a szép időben :)

Meg beugrottunk haza felé Pécsre az Árkádba :)

935. vvicus (válaszként erre: 934. - Eprecske)
2009. ápr. 6. 19:09

Hát köszi. Nekem nagyon tetszik a kész ruhám, de azt majd csak a nagy nap után tenném közre neten. Bőven elég, hogy a vőlegény látta, nem szeretném, ha véletlenül valaki meglátná a násznépből, mert ugya ki tudja...Olyanokat olvasok itt, hogy ejha!

A horgászos tényleg jó, de valahogy nekem a csókolózós jobban bejön.

Szép időben suliban ülni, egyet értünk: szörnyű, de muszáj volt.

Merre voltatok kirándulni vasárnap?

2009. ápr. 6. 13:42

Megnéztem a képeket :)

Hát az a ruha valami csidálatos :)Ebből adódóan a tiedis tutti az lesz!!!!!!!!

A dekor egyszerűen fantaszikus na meg a tortákról ne is beszéljünk :)

Nekem a horgászos nagyon tetszik:) De a többi is szuper :P

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook